Автор Тема: Композит и комбин  (Прочетена 11076 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Композит и комбин
« Отговор #30 -: Май 17, 2018, 10:56:28 pm »
Направих карта,сега трябва да я "ровя".На пръв поглед тригон Слънце-Луна,като луната не е добре поставена,Квадрат Венера-Уран и у1,у7 съвпад на МЦ.Нямам идея. :17:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Композит и комбин
« Отговор #31 -: Май 17, 2018, 11:30:51 pm »
Не ги разбирам много композитите от личен опит, щото откакто се заинтересувах от аст .нямах ни един компот, но преди съм чела  :012: В астрото има също безплатни тълкувания на основните положения в композита пр. какво е слънцето в 11 дом във вашата карта и прочие.. Мисля, че сравнително точно описваха нещата. Също си пусни транзити, това е все едно натална карта. А иначе имате южен възел съвпад дц изглежда кармична и вероятно сте били съпрузи и в друг живот. Слънце тригон Луна-какво по- хубаво, взаимно се допълвате и усещате нуждите на другия, дъръ бъра.. Венера в Козирог на двойката говори може би за продължителността на връзката Ви -дали ви държат общи ценности, материален статус или консервативно отношение към брака, но може би ще сте си заедно.  Венера ви е в 11 дом може би вече а и винаги сте били освен любовници и любящи приятели. Слънцето в 10 дом също говори за вашата стабилност като двойка и впечатлението което оставате в обществото материалното благополучие дъръ бъра. Егати докъде я докарахме аз да гледам комозитъ ви  :D Хайде пусни си транзити и прогресии и си гледай сама, мисля че домовете и планетите в знаците са по-важни от аспектите. И учителките кой клатен кой недоклатен да помогнат  :012: Охо Сатурн държи и Венера и Луната -къде ще ходите бе гълъбчета платихте ли си сметките и да ви стиска чепика имате да разплащате но сигурно показва и и белите и черните квадрати на любовната дъска .
« Последна редакция: Май 17, 2018, 11:39:33 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Композит и комбин
« Отговор #32 -: Май 17, 2018, 11:53:34 pm »
Така грубо, виждам, че транзитният Сатурн спря стационарен в съвпад с вашата Венера в Козирог,  което донякъде повтаря и активира наталният тригон Сатурн/ Венера в композита ви .Възлите от миналото лято активират със серия затъмнения вашата Луна в лъв, а съответно и Слънцено ви. Задвижила се е картата, съвсем искрено и много лично-светне- загасне, изглежда кармичен сериозен момент на израстване в отношенията ви .Не мисля, че ще се разделите ,защото Сатурн е голяма лепка, но нещо сте забъркали преди, дошли сте със задача да разрешите проблеми и сега е времето на тази еволюционна неизбежност. Квото сте надробили преди ще го сърбате и духате сега -сметката дойде  :D Дай пет лева за гадаенето кака  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Композит и комбин
« Отговор #33 -: Май 18, 2018, 07:35:11 am »
Така грубо, виждам, че транзитният Сатурн спря стационарен в съвпад с вашата Венера в Козирог,  което донякъде повтаря и активира наталният тригон Сатурн/ Венера в композита ви .Възлите от миналото лято активират със серия затъмнения вашата Луна в лъв, а съответно и Слънцено ви. Задвижила се е картата, съвсем искрено и много лично-светне- загасне, изглежда кармичен сериозен момент на израстване в отношенията ви .Не мисля, че ще се разделите ,защото Сатурн е голяма лепка, но нещо сте забъркали преди, дошли сте със задача да разрешите проблеми и сега е времето на тази еволюционна неизбежност. Квото сте надробили преди ще го сърбате и духате сега -сметката дойде  :D Дай пет лева за гадаенето кака  :012:
Благодаря,сладурче маймунек!Кажи си банковата сметка.И сериозно сега,наистина огромно Благодаря! :38: