Автор Тема: Ретрограден Юпитер  (Прочетена 58835 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #75 -: Декември 14, 2014, 10:02:51 am »
Сигурно има начин za реализация на идея по трз Юпитер в 12Д.Клишето "чужбина".Или начинанието да се пази в много дълбока тайна....... Сигурно 12Д,Риби и позицията на Нептун по дом са точните места,където се зараждат мечтите,които смятаме за невъзможни.Все пак някой преди нас го е постигнал,което значи,че са възможни.  ;)

клишето "чужбина "го реализира дъщеря ми ,2-ро дете -7 дом,там са риби,а юпи съУ- екскурзии във Виена, два пъти море Гърция,Барселона и Милано
а начина за реализация на идеи по 12 дом ще ги материализира предполагам тр.Сати У5 през У12 Слънце Стрелец в 4 дом ,който е У от Юпитер,да сме живи и здрави ще  пътуваме по нептун в 3 дом ,такива тайни и забравени от Бога места има в Родината ни,само тишина и спокойствие ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #76 -: Декември 17, 2014, 11:55:40 pm »
Натален Ретро Юпитер(У1,У4 в 8Д,Рак,анаретен).
След транзита му през 8Д,настъпва К9 и там се обръща Ретро,връщайки се в 8Д,правейки опозиция с Венера (У11) и квадрат с нат Уран(съвпад с К12)
Ретро Юпитерът е главният ми заподозрян за смъртта на бащата на близката ми.
Следва трз Плутон опоз К8
Трз Уран квадрат К2,К8.
Трз Сатурн(12Д) тригон нат Юпитер(8Д)
Другият виновник е СЛВ съвпад с Плутон(У12).
Прогресивно Слънце съвпад с нат Хирон.

П.П:Описала съм само аспектите до 1 градус орбис максимум.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #77 -: Декември 18, 2014, 05:33:18 pm »
Друг натален Ретро Юпитер(У1,У4 в 1Д,тронов-Стрелец,анаретен)
Транзитният Юпитер се обръща ретро в точния градус върху нат Марс(У5,У12)като ще прекоси У9 и ще се върне в 8Д.По пътя ще съвпадне с У7,У10.Ситуацията сякаш е аналогична с предишната карта,но наталният аспект между Юпитер/Марс,У10,У7 е тригон.
Нат аспекти Р Юпитер/Плутон квадрат
Р Юпитер/У11,У6 опозиция.
За сега не са ми известни големи събития,но предполагам,че ще са емоционално наситени първо положителни,след това когато направи квадрат към ЛунаУ8 отрицателни.Допускам злополука с майката.Има един нат аспект,който дава надежда за благоприятен изход Уран/Луна квинконция,като трз Уран по време на Юпитеровата квадратура и Плутонов тригон ще е в аспект към нея от 30*.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #78 -: Декември 18, 2014, 06:50:46 pm »
само да отбележа по темата, при ретрограден Юпитер 2008 , съм намерил най-дългосрочната си работа, свичко стана с много забавяние и трудности , започнал съм работа при директен Юпитер , септември 2008 , но удобрението е било при ретроградие. В натала ми Юпитер е директен.
Доста , интересно , сега погледнах , аз съм роден на 7 ми Февруари 1985, то4но на 6 ти Февруари 85 , Юпитер е влязъл във Водолей , изглежда , душата ми много ама много е искала да се родя с Юпитер във Водолей , при мен Юптер е управител 7 ми и 10 ти (стар управител Риби) ... ина4е съм шял да бъда с планета в анаретан градуц , слава богу не съм ...

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #79 -: Декември 18, 2014, 07:51:51 pm »
само да отбележа по темата, при ретрограден Юпитер 2008 , съм намерил най-дългосрочната си работа, свичко стана с много забавяние и трудности , започнал съм работа при директен Юпитер , септември 2008 , но удобрението е било при ретроградие. В натала ми Юпитер е директен.
Доста , интересно , сега погледнах , аз съм роден на 7 ми Февруари 1985, то4но на 6 ти Февруари 85 , Юпитер е влязъл във Водолей , изглежда , душата ми много ама много е искала да се родя с Юпитер във Водолей , при мен Юптер е управител 7 ми и 10 ти (стар управител Риби) ... ина4е съм шял да бъда с планета в анаретан градуц , слава богу не съм ...

нищо им няма на планетите в анаретен градус, не ги анатемосвайте така :) - имам си такава и ми върши много добра работа - поне когато е имало нужда :). По-скоро, се радвай че не е в Козирог :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #80 -: Декември 28, 2015, 02:37:51 pm »
Повдигам темичката, защото предстои Юпитер да бъде ретрограден в Дева от 8 януари до 10 май и от 24 до 14 градус. Ретроградието започва при съвпада му със СЛВ.

В края на ретроградието си ще е в квадрат и с ретро Сатурн и опозиция на Нептун ... А по това време и ретро Марс ще е в Стрелец - около ретро Сатурн.



При мен ретроградието започва и в съвпад с нат.Вертекс. При движението си назад - ще мине през ДС и ще се върне в 6 дом. Виждам, че е в сянката си от 12 октомври - когато при мен беше в квадрат с нат. Нептун - и двамата са У1 и получих тежката медикаментозна алергия след операциите ... Добре, че се е засенчил точно след операциите :) Явно се очертава да акцентира над здравната ми тема ...
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #81 -: Декември 29, 2015, 09:27:15 am »
интересна ситуация, ::)  тр.Юпитер се обръща ретро в съвпад с СЛВ Дева на Асц и в каре към нат. ми Нодална ос

Юпитер е ретро У4,7 ,ЮЛВ /нат./  и профекционен упр. на годината
« Последна редакция: Декември 29, 2015, 09:30:46 am от strelicka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #82 -: Декември 29, 2015, 10:33:44 am »
Предстоящо изпитание за семейните ценности, устоите, вярванията?
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #83 -: Декември 30, 2015, 11:42:52 am »
При мен това става в съвпад със Сатурн в 11д. Сатурн ми е съуправител на 3д с Юпитер. Очаквам да се раздвижат имотни дела, свързани с роднини. Пък и Сатурн ми е по транзит във 2д, ще трябва да оправям въпроси с имущество... което ще ми рефлектира върху 5-домните забавления и ще ги ограничи :-) (Юпитер, Нептун)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #84 -: Декември 30, 2015, 11:59:06 am »
Във втори дом и ще образува квадратура с Марс/ Уран, и куинконс с Венерката.
Транзитът му през втори дом ме принуждава постоянно да харча - къде обмислено, къде не. Но не мога да се спра - в покупките преобладават дрехи и бижута.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #85 -: Декември 30, 2015, 12:07:24 pm »
През първи отрази ли ти се като Дупитер, Скорпилота?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #86 -: Декември 30, 2015, 12:12:25 pm »
През първи отрази ли ти се като Дупитер, Скорпилота?


 :72: :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #87 -: Декември 30, 2015, 12:12:48 pm »
През първи отрази ли ти се като Дупитер, Скорпилота?

Това като напълняване ли да се разбира? :)
Защото на мен сега ми минава през първи дом и няма такова нещо :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #88 -: Декември 30, 2015, 12:23:03 pm »
При мен също първи дом е лъв, не съм напълнявала, а се бях поразпуснала с яденето през лятото :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #89 -: Декември 30, 2015, 12:24:17 pm »
Хм, може би е от значение кой е управителя на 1д и през кой знак транзитира. На мен управителя е Венера в Телец, та, очаквам да заобля форми :-) Въпреки че по-голямата част от дома ми е Скорпион.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински