Автор Тема: Ретроградна Венера  (Прочетена 80107 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #525 -: Октомври 29, 2018, 07:55:03 pm »
венера транзитира в 4 дом,някой ще дойде у дома ти,в къщата,може неочаквано да се счупи някой уред,или да купиш нещо за в къщи,неочаквано пари да дадеш,или да дойдат........зависи от аспектите към нат.планети ,сметки за ток например изненадващо високи/ниски.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #526 -: Октомври 29, 2018, 08:44:31 pm »
венера транзитира в 4 дом,някой ще дойде у дома ти,в къщата,може неочаквано да се счупи някой уред,или да купиш нещо за в къщи,неочаквано пари да дадеш,или да дойдат........зависи от аспектите към нат.планети ,сметки за ток например изненадващо високи/ниски.

Благодаря за трактовката. :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #527 -: Ноември 18, 2018, 12:33:48 pm »
Венера като спря съвпад с Арктур ще има ли по-специфична проява ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #528 -: Декември 10, 2018, 10:20:43 am »
От блатото на взаимоотношенията изскочи един просяк. Вероятно не съм на пътя на никой принц.  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #529 -: Декември 13, 2018, 08:34:04 pm »
Много странно, че сега отново покрай старта на ретро Венерата пак почнаха да тормозят колежката. Има заведено дело от страна на ръководството към нея. Дочувам, че са подготвили адски план и правят всичко възможно да я махнат. Егати и идиотските хора и скапаната държава...
Жената е с голям въздушен трин и стелиум във везни (Слънце, Меркурий, Уран, Венера).

Уволниха я в понеделник по супер грозен и долен начин. Ще пусна хорар за нея :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #530 -: Август 05, 2019, 09:34:01 pm »
Предстои кулминацията на цикъла Слънце- Венера в 21*11" Лъв на 14.08.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #531 -: Август 06, 2019, 09:54:30 pm »
Предстои кулминацията на цикъла Слънце- Венера в 21*11" Лъв на 14.08.
В 4 дом,секстил Луна,опозиция Слънце(5*).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #532 -: Август 10, 2019, 09:14:29 pm »
Предстои кулминацията на цикъла Слънце- Венера в 21*11" Лъв на 14.08.
на по-малко от градус от антивертекс в 12д.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #533 -: Май 16, 2020, 02:40:23 pm »
Цитати от 1 и от 3 май на мои коментари за ретроградна Венера: По ретроградна Венера в Близнаци и ингрес на Меркурий в същия знак, можем да получим новина, информация, известие, които могат да поставят общуването с другите, на една по-различна плоскост. Метафорично казано да се вдигне завесата и да се види какво има зад нея. Някоя крастава жаба може да се окаже мечтан принц, а някой принц - крастава жаба.
Фактът че успоредно с ретроградността на Венера, Сатурн и Юпитер сменят фаза, може да е индикация за социалната значимост, роля, която може да има този ретрограден период на Венера.  А управителят на Венера  Меркурий с ингреса си прави тригон с ретрограден Сатурн. Възможно е някакво "прераздаване" на картите.На фона на лунации по оста Телец - Скорпион. Периодът на ретроградна Венера в Близнаци на 22-ия градус може да е "говорител" на своеобразна кулминация, получаване на друга гледна точка и изненадваща развръзка. С пренареждащ характер. Посредством комуникация, общуване, информационен обмен. Преразглеждане на стойността, ценността на идеите, информацията, които споделяме и което ни споделят други хора. До които може да доведе желанието да общуваме, комуникираме, разменяме мисли и идеи с тях. За да  се даде път на нещо ново. Нови стойности, ценности. Стойност могат да придобият различните, необичайни неща.
Може да се предоставят метафорично казано очила, през този ретрограден период на Венера, за де се прочете "текст", който е написан със симпатично мастило.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #534 -: Май 16, 2020, 05:07:16 pm »
Ретро Венера ми транзитира през 2ри дом опозиция натална Венера. Днес си намерих две важни неща - едни записки, бях се побъркала да ги търся. И дебитната карта, която бях отписала - понеделник щях да я спирам и заменям с нова. Местата, на които ги намерих съм проверяла от януари месец минимум десет пъти, не знам как изскочиха като на магия. Това бяха предполагаемите места и от мен че са там, но ги нямаше, колкото и да проверявах.  :o Имах проблем с един банков превод, объркали са сметката, днес разбрах. А чакам от четири дена, мислех си че изобщо не са пратили парите.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #535 -: Май 17, 2020, 02:17:21 pm »
2018 на ретро Венера, напуснах мъжа ми, обърнала е на Слънцето ми в 10дом, в последствие смених и статуса-разведох се. Сега се обърна в точен съвпад с десцендента ми ще видим до какво ще дведе. От друга страна пък ще направи чудесен тригон към Слънцето ми и Юпитер, които са в съвпад в 10 дом хм интересно ще споделя
« Последна редакция: Май 17, 2020, 02:25:22 pm от Kleo »

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #536 -: Май 17, 2020, 03:24:53 pm »
През 12-ти дом транзитира, където ми е Южен лунен възел. Доста тегаво го преживявам, ама меко казано. Отключих отново депресивен епизод. Надявам се в края на транзита всичко да е ок, но ще видим.
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #537 -: Май 17, 2020, 04:04:54 pm »
в 10д, обърна се на точен квадрат с У1, У10 в 1д. , тегаво ми е, все пак Венера е диспозитор на Слънцето ми, а днес някаква си непозната се опита от рано сутринта да ми мачка егото, персоната била със стелиум в 10д и Плутон на МС, но в различен знак на стелиума. Мина като валяк над хората, които откликнаха да отговарят на поставен от нея въпрос  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #538 -: Май 17, 2020, 04:22:07 pm »
При мен е в 12 дом, ще мине пак през натален Марс, иначе е в тригон със Слънцето и квадрат с Юпитера ми.
Онзи ден си изпратих мъжо на работа, тъкмо свикна с него и следва промяна.
Сега пак ще се замонаша, без кола не ми се рискува да ходя някъде.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #539 -: Май 19, 2020, 01:48:57 pm »
При мен е в 8д. Обърна се точно в градусите на дир. и пр. Венера, те сега имат 1гр разлика. Не знам дали ще има значение.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински