Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562244 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2700 -: Юни 16, 2019, 01:51:44 pm »
Качвам солара си за тази година, който вече е действащ  с пълна сила. Всичко е в пълен разпад и много надолу вървят всичките ми дела. Непрекъснато неприятности и лоши новини. Трудно успявам да запазвам самообладание вече. Може ли да се каже колко лошо ще става, поне да съм по-подготвена за борба. Не съм имала по-лоша година досега.
Виждат ли се съдебни дела?
« Последна редакция: Юни 16, 2019, 05:00:43 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2701 -: Юни 17, 2019, 05:36:03 pm »
маймунка ще разгледам по-късно солара и ще ти пиша,но на пръв поглед стелиума в 1 ви сол.е тежък и създава тягостни чувства,човек е принуден да действа поради някакви причини,ще има изменение на външен вид,луна у7 сол. в 1 дом-по-скоро партньорите ще са зависими от теб ,отколкото обратното,ще те търсят разни хора ,психиката е уязвима ,емоции и настроения променливи......съдебни дела не се очертават според мен..........
Ще получиш пари/притежания от някъде,от нещо ,от някой.........Слънце и Меркурий във 2 ри сол.дом.Възможно е да продадеш имот,да придобиеш,или да ти изплатят.АЦ сол. в 8ми нат.дом-дом на психиката,на чуждите пари,на секса,инцидентите,операции.........възможно е зачеване ,вадене на зъб.При всички случаи насоченост през тази година към финансови,банкови дела,чужди пари,инвестиции,кредити,заеми.Ще се справиш,но тревожност ще има.
« Последна редакция: Юни 18, 2019, 09:26:14 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2702 -: Юни 17, 2019, 06:07:57 pm »
Качвам солара си за тази година, който вече е действащ  с пълна сила. Всичко е в пълен разпад и много надолу вървят всичките ми дела. Непрекъснато неприятности и лоши новини. Трудно успявам да запазвам самообладание вече. Може ли да се каже колко лошо ще става, поне да съм по-подготвена за борба. Не съм имала по-лоша година досега.
Виждат ли се съдебни дела?
Ще го преживееш, Плутон в 1д преодолява всичко, а се чувстваш зле заради Луната и Сатурн в 1д, но пък можеше да е по-зле, ако бяха и трите в 12д. Марс и Уран в 4д няма да е розово в дома и семейството, не знам за какви съдебни дела питаш, но ако са свързани с наследство/кредит, дължими пари- от и на теб, то днес Пълнолунието попада в твоя 8д над Венера и Уран, най-неочаквано нещата ще приключат благоприятно за теб в тази сфера на действие

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2703 -: Юни 21, 2019, 06:33:24 pm »
Благодаря ви Сафо и Акрукс!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2704 -: Юни 23, 2019, 05:45:25 pm »
Здравейте отново  :) Според вас има ли индикации за магистратура?  ::) И нещо друго интересно, освен оперативно раждане? Макар че засега съм за нормално раждане, но за това ще ви пиша през август месец... Благодаря предварително ...
« Последна редакция: Юни 23, 2019, 05:47:42 pm от gerivas »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2705 -: Юни 25, 2019, 07:12:03 am »
Здравейте отново  :) Според вас има ли индикации за магистратура?  ::) И нещо друго интересно, освен оперативно раждане? Макар че засега съм за нормално раждане, но за това ще ви пиша през август месец... Благодаря предварително ...
Според мен има,силен Сатурн на к3,възела съвпад к9.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2706 -: Юни 25, 2019, 07:39:54 pm »
Според мен има,силен Сатурн на к3,възела съвпад к9.

Много ти благодаря, че отдели време да погледнеш картата  :) Ще дам обратна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2707 -: Юни 27, 2019, 12:57:24 am »
Според вас има ли индикации за магистратура?  ::) И нещо друго интересно, освен оперативно раждане? Макар че засега съм за нормално раждане, но за това ще ви пиша през август месец..
по-скоро не, ще си затруднена по отношение на посещаване на лекции, учене и от тоя род, но бъдещето е пред теб
Момиче ли очакваш?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2708 -: Юни 27, 2019, 10:36:33 am »
по-скоро не, ще си затруднена по отношение на посещаване на лекции, учене и от тоя род, но бъдещето е пред теб
Момиче ли очакваш?
Ясно, мерси ... Иначе чакам момче ...  ::) /второ ми е/

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2709 -: Юни 28, 2019, 02:05:00 am »
Ясно, мерси ... Иначе чакам момче ...  ::) /второ ми е/
И аз мерси :) Мъжки знак Стрелец на ДС, по който е второто, със соларен Юпитер там в своя знак, сигурно ще е едър момък, а за теб голям дар

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2710 -: Юни 28, 2019, 06:28:18 am »
И аз мерси :) Мъжки знак Стрелец на ДС, по който е второто, със соларен Юпитер там в своя знак, сигурно ще е едър момък, а за теб голям дар
Дано, акрукс  :'( че сама с две деца не знам как ще се оправя... Направо съм отчаяна...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2711 -: Август 13, 2019, 05:31:39 pm »
Здравейте отново  :) Според вас има ли индикации за магистратура?  ::) И нещо друго интересно, освен оперативно раждане? Макар че засега съм за нормално раждане, но за това ще ви пиша през август месец... Благодаря предварително ...
Честита рожба Геривас! Да сте живи и здрави! В солара Марс управител на сол. Ац е на к10. Транзитно Слънце е тригон сол. Венера у7 дом и в 5 сол. Транзит а Луна в аспект сол. Меркурий у8сол. и 1ви нат. Има и други аспекти. Транзити към соларна карта мисля много точно показват деня на раждането. Надявам се родила си бързо и лесно заради Марс взаимна рецепсия Меркурий в сол. карта.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2712 -: Август 14, 2019, 10:54:50 am »
Марс, диспозитор на слънцето - в критичен градус в солара, как мислите как би се проявил?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2713 -: Август 14, 2019, 11:16:03 am »
Здравейте, след няколко дни започва новия ми солар, с молба към вас за коментар по него - върху кои сфери ще попадне акцента през новата година. Благодаря.  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2714 -: Август 14, 2019, 03:08:18 pm »
Марс, диспозитор на слънцето - в критичен градус в солара, как мислите как би се проявил?
Тери, аз бих разгледала в кой соларен дом попада Марс и в кой натален. Какви аспекти прави с куспиди и планети. Смяна на позиция, мироглед, приоритет.