Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 436536 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #960 -: Август 29, 2018, 01:35:50 pm »
Аз имам Луна в Рак в 5 дом и също много обичам да ям, но не всичко, малко съм капризен. Даже не малко, ами много. Имам обаче много Стрелец в картата си и не качвам килограми, но аз се и движа много.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #961 -: Август 29, 2018, 01:43:04 pm »

Radost, в картата на този мъж има Венера У5/У10 в 9ти дом е тригон Юпитер У12 в 7ми дом, а У6 е Меркурий в 9ти дом, като Слънцето е в Дева в 9ти дом.
Но определено според мен този транзит на Сатурн, отключи цялото това ядене и бързо, скоростно тъпчене. И резултата е 20 килограма отгоре, а е млад човек.
И вчера аз докато си изям салатата, той изяде още 3 вида основни :D А за бирата да не говоря, тя беше неограничено количество.
Благодаря Ви!
Както винаги, бързи и отзивчиви!
Човека му се яде и пие. После ще се види в чудо ако реши да ги сваля, но май така ще си остане. Баща ми, бивш спортист, слаб като клечка, навремето корема му е правил 'гепи' на гърба му. Сега е 20-30 кг отгоре, като пак около 30те май започва да качва. Луна в Рак тригон Юпитер, Асц и Венера в Дева. Аз съм с квадрат Луна/Юпитер, Асц. Дева, Венера в Стрелец тригон Луна в Овен, много злояда като дете, винаги съм поддържала кг, с леки напълнявания през годините. Свалях, като спирам да ям въобще, което е много грешно.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #962 -: Август 29, 2018, 02:13:00 pm »
Аз имам Луна в Рак в 5 дом и също много обичам да ям, но не всичко, малко съм капризен. Даже не малко, ами много. Имам обаче много Стрелец в картата си и не качвам килограми, но аз се и движа много.
Veselin, мисля че е нормално при Луна в Рак да капризничиш по отношение на храната. Определено наследствеността и движението оказват влияние върху физиката на човек. И аз съм се движила много като спортувах, но бях по-пълна с около 8кг, но мускулна маса. А сега само кокали :D , поради същата причина като теб, много съм претенциозна към храната и то от както спрях да тренирам. Предпочитам да не ям, отколкото да е нещо което не ми е вкусно.

Човека му се яде и пие. После ще се види в чудо ако реши да ги сваля, но май така ще си остане. Баща ми, бивш спортист, слаб като клечка, навремето корема му е правил 'гепи' на гърба му. Сега е 20-30 кг отгоре, като пак около 30те май започва да качва. Луна в Рак тригон Юпитер, Асц и Венера в Дева. Аз съм с квадрат Луна/Юпитер, Асц. Дева, Венера в Стрелец тригон Луна в Овен, много злояда като дете, винаги съм поддържала кг, с леки напълнявания през годините. Свалях, като спирам да ям въобще, което е много грешно.
Тяхното семейство като цяло са предразположени към напълняване, а и като малък майка им ги е тъпчела с пържени картофи, кюфтета и кола. До колкото съм и учила, знам че и една мастна клетка си се разширява до безкрай, и дори и да отслабнеш, тя си остава разширена. И когато дойде моментът на истината:хоп веднага започва да складира. С много усилия и ограничения можеш да научиш организма си да е стриктен към храната. При него от кой аспект е това ядене и пиене Юпитер тригон Венера ли?
А аз имам Луна във Водолей съпвад с Венера във водолей и също съм злояда :D И по-скоро не мога да преяждам, стомаха ми е много малък и когато го напълня отказвам храна. Понякога от чудене какво ми се яде си оставам гладна :D
Истината за поддържането на едни и същи килограми е в честото хранене, но по малко количество храна. Аз от 16 години съм на този режим. Е разбира се избягвам месото, просто защото не ми е вкусно, сладкото-защото не го обичам и хлябът, никакво пържено, безалкохолни и т.н. И то останаха едни картофи и един ориз.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #963 -: Август 29, 2018, 02:26:04 pm »

Тяхното семейство като цяло са предразположени към напълняване, а и като малък майка им ги е тъпчела с пържени картофи, кюфтета и кола. До колкото съм и учила, знам че и една мастна клетка си се разширява до безкрай, и дори и да отслабнеш, тя си остава разширена. И когато дойде моментът на истината:хоп веднага започва да складира. С много усилия и ограничения можеш да научиш организма си да е стриктен към храната. При него от кой аспект е това ядене и пиене Юпитер тригон Венера ли?
А аз имам Луна във Водолей съпвад с Венера във водолей и също съм злояда :D И по-скоро не мога да преяждам, стомаха ми е много малък и когато го напълня отказвам храна. Понякога от чудене какво ми се яде си оставам гладна :D
Истината за поддържането на едни и същи килограми е в честото хранене, но по малко количество храна. Аз от 16 години съм на този режим. Е разбира се избягвам месото, просто защото не ми е вкусно, сладкото-защото не го обичам и хлябът, никакво пържено, безалкохолни и т.н. И то останаха едни картофи и един ориз.
Да, угажда си по Венера/Юпитер - мисля че се водеше бохемския аспект  :012: Като споделих по-горе за квадрата ми Луна/Юпитер исках да кажа, че точно това ми е проблема на мене -обичам да преяждам и преди го правих редовно, което пак знам, че е много вредно. Ям, докато се пръсна и после само охкам колко ми е тежко  :012:. Не винаги , но често преди. Всъщност съм изчела тонове информация за правилното и здравословно хранене, но ей ме на, почти не спазвам. Но забременях, родих и съм изградила що годе някакви по-здравословни навици за храненето и продължавам да изграждам де, че имам да свалям кг. Сега ще се наградя с една купичка овесени ядки с кисело мляко и ленено семе, не защото много обичам, а защото трябва  :012:.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #964 -: Август 29, 2018, 02:30:33 pm »
Да, угажда си по Венера/Юпитер - мисля че се водеше бохемския аспект  :012: Като споделих по-горе за квадрата ми Луна/Юпитер исках да кажа, че точно това ми е проблема на мене -обичам да преяждам и преди го правих редовно, което пак знам, че е много вредно. Ям, докато се пръсна и после само охкам колко ми е тежко  :012:. Не винаги , но често преди. Всъщност съм изчела тонове информация за правилното и здравословно хранене, но ей ме на, почти не спазвам. Но забременях, родих и съм изградила що годе някакви по-здравословни навици за храненето и продължавам да изграждам де, че имам да свалям кг. Сега ще се наградя с една купичка овесени ядки с кисело мляко и ленено семе, не защото много обичам, а защото трябва  :012:.
Radost,
Много си права, точно си е като бохем-яде и пие като за последно.
Относно режима-сутрин си прави преварена вода и я пий на малки глътки бързичко, можеш да я разредиш леко с по-хладка. Това е като все едно да си измиеш зъбите, само че миеш стомаха. Вечер си вземи едни овесени трици:в кисело мляко или нещо, което ти допада си слагай малко или хуск. Действа много добре на перисталтиката и като цяло действа като метла в червата. Иначе за преяждането знам че помага, една две чаши вода преди храненето, за да си напълниш стомаха.
Лененото семе, не бива да се прекалява с него ;)
Успех.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #965 -: Август 29, 2018, 02:34:41 pm »
Radost,
Много си права, точно си е като бохем-яде и пие като за последно.
Относно режима-сутрин си прави преварена вода и я пий на малки глътки бързичко, можеш да я разредиш леко с по-хладка. Това е като все едно да си измиеш зъбите, само че миеш стомаха. Вечер си вземи едни овесени трици:в кисело мляко или нещо, което ти допада си слагай малко или хуск. Действа много добре на перисталтиката и като цяло действа като метла в червата. Иначе за преяждането знам че помага, една две чаши вода преди храненето, за да си напълниш стомаха.
Лененото семе, не бива да се прекалява с него ;)
Успех.
Благодаря  :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #966 -: Август 29, 2018, 02:55:23 pm »
Благодаря  :)
Radost, няма за какво. Аз ти благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #967 -: Август 29, 2018, 03:18:55 pm »
При възврат на Сатурн У1 в първи дом в козирог, възможно ли е това да е предпоставка също за пълна промяна в теглото и визията? И по-скоро човекът с този възврат се тъпче с храна, в огромни количества, като У5-У10 са Венера.
Оплака се и от болки в ставите, което е нормално при повишени килограми, но и Сатурн в 1ви дом си оказва влияние според мен.
 :017:
транзитен Сатурн в 1д сваля килограми, Юпитер ги качва, натално ако има опозоция/квдрат на Луна с Юпитер, може да се прекалява с храната
понякога това е провокирано от транзит, прогресия, дори да няма натално предразположение към прекаляване с храна
АС във Везни по прогресия също заобля, казвам от личен опит
Венера- Юпитер имам тази опозиция, действително дава широки пръсти, а не прекаляване с храна, навремето се раздавах в приятелствата на мах., което в един момент се оказа нездравословно, само вампири около мен бях насъбрала и си въобразявах, че имам приятелки

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #968 -: Август 29, 2018, 03:37:15 pm »
транзитен Сатурн в 1д сваля килограми, Юпитер ги качва, натално ако има опозоция/квдрат на Луна с Юпитер, може да се прекалява с храната
понякога това е провокирано от транзит, прогресия, дори да няма натално предразположение към прекаляване с храна
АС във Везни по прогресия също заобля, казвам от личен опит
Венера- Юпитер имам тази опозиция, действително дава широки пръсти, а не прекаляване с храна, навремето се раздавах в приятелствата на мах., което в един момент се оказа нездравословно, само вампири около мен бях насъбрала и си въобразявах, че имам приятелки
akruks,
Тогава определено Юпитер тригон Венера му оказва по-голямо влияние, отколкото транзита в 1ви дом. Иначе няма аспекти на Луната с Венера или Юпитер, а само с Уран.
Мъжът ми е асц.Везни и преди е бил доста заоблен, даже дебеличък и като цяло има по-заоблени форми, но пък е слаб.
И той има Венера-Юпитер опозиция, но е доста стиснат (нали всичко му е коза). Но като се замисля пък за колите ако става въпрос дава пари. И той е прекалено добър с приятелите и близките си и се раздава на макс, и вчера се разбра че не трябва. Дори и собственият му брат му направи малко сечено...а той винаги му се притичва на помощ.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #969 -: Септември 06, 2018, 07:25:46 pm »
Здравейте,
има ли някакво значение когато новолуние попада върху натален северен възел.
Например предстоящото новолуние на 09 септември в Дева ми попада във 2 натален дом, върху северния възел.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #970 -: Септември 14, 2018, 11:30:19 am »
Обратна връзка :

Бих му шута на Куаси, не го обичах, а и подскача като ненормален, когато нещо го притеснява. Побърква ме. Разпитва ме къде съм била в различни райони на Лондон и какво съм правила още преди връзката ми с него. И като му казах че съм бременна и хем му казах че не е от него и пак пише за тестове и чудеса. Ненормалник. В момента ми е прекрасно сама. Ще абортирам в понеделник и вторник със някакви хапчета и вагинални таблетки. За момента не желая да чуя и за мъж и все още си обичам бившия, но ми е добре и без него. Ето и картата:


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #971 -: Септември 14, 2018, 04:04:03 pm »
Жалко, можеше да родиш черно и бяло близначе от двама различни мъже, ама пък ти си решаваш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #972 -: Септември 14, 2018, 04:15:26 pm »
Е, то да не е като при котките? Едно котило от различни бащи.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #973 -: Септември 14, 2018, 05:25:58 pm »
Ауу ужас не знаех че при котките е така  :012: Иначе при хората се случва и щяхме да имаме супер астро казус  :012:

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #974 -: Септември 14, 2018, 05:32:58 pm »
Жалко, можеше да родиш черно и бяло близначе от двама различни мъже, ама пък ти си решаваш.

Коментара ти е неуместен, но това ми припомня причината да се махна от България, и се радвам че го направих. Тук, в Англия, хората живеят, а не говорят !
« Последна редакция: Септември 14, 2018, 05:35:15 pm от Entice »