Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 236788 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1020 -: Май 07, 2018, 08:44:00 pm »
Уран, кажи какво е, може някой да ти помогне със съвет...
Има едно приложение-питаш онлайн дерматолог със снимка, и той ти казва, добро е
https://www.healee.com

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1021 -: Май 07, 2018, 10:47:40 pm »
Благодаря на всички.
След педикюр ми се стори леко травмирана кожата около нокътната плочка и реших, профилактично, да се намажа с лекарство. Купих екзодерил капки и обилно полях около ноктите на палците най-вече. Събудих се с мехури като от пришки, само че върху горната част на пръстите. Двата палеца са ми в ужасно състояние. Друхите пръсти са си ОК. Прилича на контактен дерматит. Такива мехури съм получавала от лепенки за рани.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1022 -: Май 07, 2018, 11:44:00 pm »
Това кога се случи, в смисъл-от колко време стоят мехурите? Ако е алергия-нищо не слагаш, ако е силна реакция към химията, малко зехтин/кокосово масло/друга качествена мазнина, включително мас

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1023 -: Май 08, 2018, 08:39:20 pm »
Това кога се случи, в смисъл-от колко време стоят мехурите? Ако е алергия-нищо не слагаш, ако е силна реакция към химията, малко зехтин/кокосово масло/друга качествена мазнина, включително мас
В петък се намазах и още тогава взе да се влошава. В събота цъфнах с мехури, които имаха течност. Не знам как ще обуя сандали в този вид.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1024 -: Май 08, 2018, 09:00:58 pm »
Помощ за здравен хорар.
Ще се излекуват ли пръстите ми бързо? Въпросът го задавам аз и се отнася до мен. Получих възпаление, което ескалира за 2 дена. Краката ми изглеждат ужасно. Намазах се с лекарство и вместо да си изпиша вежди си избодах очи.
Да, ама не мисля, че ще е бързо.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1025 -: Май 08, 2018, 09:59:11 pm »
Уран, не пукай мехурите, не мога да преценя така, но подобни средни рани минават за около 10-на дена, заздравяват за около месец; и пак си зависи от кондицията
Ако пък се спукат-кожата да си остане отгоре, за да не се инфектира. Мисля, че лепенки и всякакви неща отгоре пречат

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1026 -: Май 10, 2018, 06:35:32 am »
Може ли помощ
Моли /зайката/ ще има ли здравословни проблеми, заради изядения найлон? /ако ѝ се запуши корема може да умре/  :(

У6 в 8-ми дом квадрат У8 и У6  :(
« Последна редакция: Май 10, 2018, 06:50:26 am от Satin »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1027 -: Май 10, 2018, 08:41:50 am »
Може ли помощ
Моли /зайката/ ще има ли здравословни проблеми, заради изядения найлон? /ако ѝ се запуши корема може да умре/  :(

У6 в 8-ми дом квадрат У8 и У6  :(
Зайката Моли гледам по 6 дом,везни.Упр.Венера в 8 дом квадрат Луна/Нептун,което е отговор Не ,няма да умре от найлона(нептун).К6 на зайката в риби ,Юпитер в 1 дом на зайката,тригон Луна/Нептун,да ще има здравословни проблеми,и на по-късен етап,заради интерсептиран 1 дом (скорпион).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1028 -: Май 10, 2018, 01:06:28 pm »
Може ли помощ
Моли /зайката/ ще има ли здравословни проблеми, заради изядения найлон? /ако ѝ се запуши корема може да умре/  :(

У6 в 8-ми дом квадрат У8 и У6  :(
Поставяй карти от астрокома, че са по-удобни!

не знам къде ги гледаш тези квадрати на У6 и У8, като изключваш У1 и Луната, но заека ти е представен от венера в негов 8д. в разходящ хармоничен аспект с Меркурий У8
Луната в сходящ хармоничен аспект с Нептун У6 и Юпитер съУ6, както и с Плутон съУ1 и последен аспект хармоничен с Марс съу1 - може да види малко зор, докато го изака, но Моли е здрав, стига излишна паника.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1029 -: Май 10, 2018, 03:27:27 pm »
Поставяй карти от астрокома, че са по-удобни!

Е знам, ма нали ви казах, че безобразно ме мързи  :57: Сори!


Цитат
не знам къде ги гледаш тези квадрати на У6 и У8, като изключваш У1 и Луната, но заека ти е представен от венера в негов 8д. в разходящ хармоничен аспект с Меркурий У8
Луната в сходящ хармоничен аспект с Нептун У6 и Юпитер съУ6, както и с Плутон съУ1 и последен аспект хармоничен с Марс съу1 - може да види малко зор, докато го изака, но Моли е здрав, стига излишна паника.

В 6:30 честно казано и аз не знам какво съм гледала  :) Изчадието ми изкара акъла, чувам едни трясъци, тя се бори с пакета сено, че умряла от глад, през нощта ѝ затворих клетката, че копаеше дупки вътре и ме събуди, а яденето ѝ е вътре /то само за това я ползваме/ и като огладняла си намерила пакетите и минала на самообслужване, имаше сено из цялата стая, а найлона разкъсан, та не знам колко точно е изяла, затова се притесних.

Благодаря!


Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1030 -: Май 25, 2018, 12:52:18 pm »
Аз съм пак съм тука  :012:

Имам ли сериозен здравословен проблем свързан с текущите оплаквания?
Проблемът е следният, езикът ми е обложен от известно време. Мислех, че са гъбички. Пуснах микробиология, резултата е отрицателен. Записах си час при похвален гастроентеролог, в частна болкиница, умишлено с платен прием, че да ми се обърне внимание. Е страшно внимание ми обърна. Дори не знам, дали ме погледна, като влязох в кабинета. Казах му, какви са ми оплакванията, обложен език и проблем със стомаха. За езика ми вика, а тва не е за мене, ходи при стоматолог. Ма какъв стоматолог, като нямам проблем със зъбите или венците. Дори не го погледна. Директно назначи колоноскопия, ама било по-добре да си я платя, щото иначе ще лежа в болница три дни. Съгласих се и записах час за другата сряда, докато не видях амбулаторния лист, след като излязох от кабинета. Написал, корем мек, черен дроб и всичко останало са в норма. Ама как е разбрал, явно има някакви паранормални способности, щото не ме е преглеждал- ни корем, ни език, нищо. Питах да пусна ли излдеване за паразити и микробиология, той ми вика, ако искаш пускай, ти си решаваш  :017: Хич не ми се обикаля по-малоумни доктори повече. Как пък веднъж един читав не уцелих, всеки гледа само как да ти прибере парите.
А докато чаках пред кабинета на тоя, той ги беше подкарал на конвейер за гастроскопия, всички без упойки, един след друг влизаха, след като излязат от кабинета му. Момичето преди мен ревеше яко като излизаше.
« Последна редакция: Май 25, 2018, 12:55:36 pm от Satin »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1031 -: Май 25, 2018, 01:37:24 pm »
Сатин, в Зет-а к6 излиза в началото на Водолей, за София днес в 12:33. Не съм добре запозната как се тълкуват здравни хорари, но предполагам, че нищо сериозно няма в проблема ти. Най-вече, че споделяш, че микробиологията е добра. Слънце У1 в Близнаци и к6 във Водолей, Марс в 6ти дом, всичко това ми прилича на нервно напрежение, психосоматични проблеми, стрес. Смени лекарствата/лечението, би трябвало да има промяна.
Извън хорара, помня една колежка имаше такъв проблем, но тя много пиеше и пушеше. В същото време системно не си доспиваше и ядеше боклуци. Можеш да си помислиш какво точно в начина ти на живот, навици, орална хигиена би могло да доведе до това състояние. Профилактично приемай пробиотици и подсилвай имунитета.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1032 -: Май 25, 2018, 01:58:58 pm »
Имам ли сериозен здравословен проблем свързан с текущите оплаквания?
Пускай картите по Плацидус, където К6 е във Водолей

Сериозен проблем нямаш, може да има хроничен, психосоматичен, физически си здрава!
Карта

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1033 -: Май 25, 2018, 06:12:04 pm »
Аз съм пак съм тука  :012:

Имам ли сериозен здравословен проблем свързан с текущите оплаквания?
Проблемът е следният, езикът ми е обложен от известно време. Мислех, че са гъбички. Пуснах микробиология, резултата е отрицателен. Записах си час при похвален гастроентеролог, в частна болкиница, умишлено с платен прием, че да ми се обърне внимание. Е страшно внимание ми обърна. Дори не знам, дали ме погледна, като влязох в кабинета. Казах му, какви са ми оплакванията, обложен език и проблем със стомаха. За езика ми вика, а тва не е за мене, ходи при стоматолог. Ма какъв стоматолог, като нямам проблем със зъбите или венците. Дори не го погледна. Директно назначи колоноскопия, ама било по-добре да си я платя, щото иначе ще лежа в болница три дни. Съгласих се и записах час за другата сряда, докато не видях амбулаторния лист, след като излязох от кабинета. Написал, корем мек, черен дроб и всичко останало са в норма. Ама как е разбрал, явно има някакви паранормални способности, щото не ме е преглеждал- ни корем, ни език, нищо. Питах да пусна ли излдеване за паразити и микробиология, той ми вика, ако искаш пускай, ти си решаваш  :017: Хич не ми се обикаля по-малоумни доктори повече. Как пък веднъж един читав не уцелих, всеки гледа само как да ти прибере парите.
А докато чаках пред кабинета на тоя, той ги беше подкарал на конвейер за гастроскопия, всички без упойки, един след друг влизаха, след като излязат от кабинета му. Момичето преди мен ревеше яко като излизаше.
Сериозен здравословен проблем нямаш,по скоро ако не обърнеш внимание ще стане хроничен,или ще се появява периодично.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1034 -: Май 25, 2018, 06:37:23 pm »
И аз не мисля , че имаш сериозен проблем, по- скоро си внушаваш.
Има една приказка- “ Каквото вътре, такова и вън”, наскоро нали споделя, че не ти е хубав и спокоен период и имаш разни терзания.
Специално погледнах и моя език, напълно отговаря на описанията за обложен, обаче той май винги си е бил такъв- нямам спомен да го заглеждам. :57:
Не отхвърлям и варианта за наличие на Кандида, най- вече заради пристрастеността към тестено и сладко, хипогликемия и разни кожни проблеми, но четейки трудната и най- често неуспешна борба с нея, не ми се почва лечение .
А докторът ти не е никакъв доктор, щом така назначава лечение, че и да го платиш. Категорично не бих приела или бих потърсила мнение на друг специалист.
Аз лично имам горчив опит с големи светила и платени прегледи- всичко е реклама и никакво човешко отношение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...