Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 221927 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1020 -: Май 06, 2018, 12:19:22 pm »
Ами Геривас ти е възможно да си си неприятна за съжителство по рождение, нали са ти в съвпад по натал, просто сега си станала още по-гадничка  ;D Възможно е мъжът ти да те усеща като душевадка, отровителка, така че му съчувствам. Възможно е на базата на твоите признания и лични проекции да си измислям, защото майка ми има съвпад Сатурн с Луна и сега каре на Сатурн към Луна и е гранд злобил, кривотия и душевадка -буквално му вади душата на баща ми. Та малко може и да отмине, но колко-кривотията е до гроб  :012: Иначе твоята Луна е подпряна натално от Сатурн от една страна и той иска да я размекне разтвори душата в памуков облак, но Сатурн от друга ръга ръжен отзадзе и боядисва всичко в черно .Вечна емоциинална  драма е в живота, вероятно и сега утайката на кафето горчи и рисува грозни картини на клетата душа, а покой няма. Нещо като попфолк балада  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1021 -: Май 14, 2018, 01:14:54 pm »
:)
В лунара ми у 7 лун.Слънце в 8 дом (мой втори)  съвпад уран, мъжът ми катастрофира,слава Бога жив и здрав е,колата е със смачкана предница,има и други показатели.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1022 -: Май 14, 2018, 05:59:16 pm »
В лунара ми у 7 лун.Слънце в 8 дом (мой втори)  съвпад уран, мъжът ми катастрофира,слава Бога жив и здрав е,колата е със смачкана предница,има и други показатели.
съвпад с Уран и квадрат с Марс/Плутон У3 за него
нали е жив и здрав, и другите около него също, това е важното
не го ли предупреди да внимава вчера и онзи ден, по време на квадратурата Марс-Уран/Меркурий?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1023 -: Май 14, 2018, 09:47:51 pm »
съвпад с Уран и квадрат с Марс/Плутон У3 за него
нали е жив и здрав, и другите около него също, това е важното
не го ли предупреди да внимава вчера и онзи ден, по време на квадратурата Марс-Уран/Меркурий?
Да ,за вчера и онзи ден,но това стана днес.И други нестандартни осмодомни работи правихме,обаче като е драснато. :)
« Последна редакция: Май 14, 2018, 10:11:47 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1024 -: Май 14, 2018, 10:45:02 pm »
Да ,за вчера и онзи ден,но това стана днес.И други нестандартни осмодомни работи правихме,обаче като е драснато. :)
че то квадрата Марс-Уран си го има и днес, нали за него говорим в лунара

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1025 -: Май 20, 2018, 01:10:02 pm »
Уран в лун 7д - внезапно начало на любовна връзка с романтичен мотив. Неочаквана поява на човек, който да изиграе съществена роля в живота. Това може да е период на повишена популярност, но също така повишена конфликтност, неприятности в общуването с обкръжението. При негативен аспект- разрив в партньорство, прекратяване на сътрудничество.
Луната в 7д. също показва промени по отношение на популярност, особено при жените. При наличие на други показатели може да означава бременност, а лун К5 на Ас е такъв показател.
Давам ОВ на миналия ми лунар.Наистина имаше неочаквано запознанство с човек с когото ще бъдем съквартиранти (тъй като ще се премествам)Нямах романтични връзки или моменти през този лунар,но имах предложение за сексуална връзка.Имах неочаквано премеждие с колата тъй като се повреди изведнъж и виждам,че Марс иСатурн са в трети лумен дом.Повредата беше неочаквана,но и трайна.В този момент получих помощ от приятели(трети лунен в 11натален)Проведох важен разговор свързан със смяна на местоработата.Ходих на релаксираща почивка Това е като цяло.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1026 -: Юни 05, 2018, 02:10:39 pm »
Привет и от мен.
Зачетох се в темата, тъй като малко по малко напредвам с материята. И бих искала да хвърлите едно око на моята карта.
На нова работа съм, свързана е с интернет-търговия. Чувствам се доста добре и мисля, че съм във вихъра си. Единствено ме притеснява фактът, че малко се бавя с изпълнението на задачите си, но това е защото нямам добри условия и техника за работа. Смених офиса-много по-близо до мястото където живея и реалния обект, в който се продават артикулите.
Интересно ми е, дали всичко ще е наред и дали ще успея да се справя със сроковете, шефа как ще реагира, че той само ме притиска, а аз искам да си свърша работата както трябва, а не през пръсти. Много греши той и после става една бъркотия, която аз трябва да оправям, а той не си признава... И имам една подчинена, която ме вбесява и ми губи много от времето.  :91:
Виждам, че Луната ми е точно на MC и на Asc-това май говори за много работа. Юпитер в 6-ти натален дом-май е къртовски труд-в момента съм зарината със стока, но предполагам че ще си заслужава усилията, тъй като ще получа бонус.  А тази Венера във втори натален дом-постоянно си купувам нови дрехи и обувки, само за това мисля, а по прогресия Венера ми е точен съвпад със Слънцето в 10-ти дом (по Натал Юпитер съвпад Слънце в 10ти). Не знам до къде ще я докарам с това харчене. отделно в къщи правим ремонт на покрива-там имаме събрани пари+навес за двора. Не знам от къде да я подхвана.
Ще се радвам да ме ориентиране в ситуацията.
Поздрави.
« Последна редакция: Юни 05, 2018, 02:13:07 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1027 -: Юни 05, 2018, 02:31:14 pm »
Виждам, че Луната ми е точно на MC и на Asc-това май говори за много работа. Юпитер в 6-ти натален дом-май е къртовски труд-в момента съм зарината със стока, но предполагам че ще си заслужава усилията, тъй като ще получа бонус.  А тази Венера във втори натален дом-постоянно си купувам нови дрехи и обувки, само за това мисля, а по прогресия Венера ми е точен съвпад със Слънцето в 10-ти дом
В солар се гледа Слънцето, а в лунара Луната на първо място, както и асцендента на лунара в кой натален дом попада. Оттам насетне се гледат лунарни планети в лунарен дом, а не в натален. Луната У6 в 1д на лунара в знак Водолей, лун АС в 9д, показват работнатата ти заетост с онлайн магазина, Уран У1 в лун. 2д показва пари от тази дейност, показва също бързо/ударно изкарване на пари, но и бързото им харчене, в знак Телец- за дрешки и угаждане.  Венера в лун. 6д , както и Слънце/Меркурий в 4д показват заетостта ти с домашни дела, разкрасяване на дома, а може и работата ти да има връзка с дрехи, козметика или здравословни храни.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1028 -: Юни 05, 2018, 06:34:54 pm »
В солар се гледа Слънцето, а в лунара Луната на първо място, както и асцендента на лунара в кой натален дом попада. Оттам насетне се гледат лунарни планети в лунарен дом, а не в натален. Луната У6 в 1д на лунара в знак Водолей, лун АС в 9д, показват работнатата ти заетост с онлайн магазина, Уран У1 в лун. 2д показва пари от тази дейност, показва също бързо/ударно изкарване на пари, но и бързото им харчене, в знак Телец- за дрешки и угаждане.  Венера в лун. 6д , както и Слънце/Меркурий в 4д показват заетостта ти с домашни дела, разкрасяване на дома, а може и работата ти да има връзка с дрехи, козметика или здравословни храни.

akruks,
Абсолютно точно попадение!  :08:
Да, козметика и хранителни добавки-това работя в онлайн магазина. Иначе-да, харча ги. Как да се спра не знам, просто откачам. А и сега много се харесвам и тяло и външен вид-абе всичко.
Шефа ми, дали е доволен от мен, него по 10-ти дом ли да гледам и какво?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1029 -: Юни 05, 2018, 09:52:41 pm »
Видях, че от утре съм с нов лунар. Месеца плодотворен ли ще е за работа и любов?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1030 -: Юни 05, 2018, 10:44:51 pm »
Видях, че от утре съм с нов лунар. Месеца плодотворен ли ще е за работа и любов?
В работата ще е спечено, може да имаш конфликт с колеги, партньор/и, поемане на повече задължения през месеца, а любов може да има, но най-плодотворен ще е откъм приятелства, групова заетост месеца.
« Последна редакция: Юни 06, 2018, 08:18:10 am от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1031 -: Юни 06, 2018, 08:33:50 am »
Наистина приключих едно приятелство с човек, с когото се познаваме от студентските ми години. Финанси, за съжаление, ги получих от заложна къща със златото ми. Хич не ги обичам такива неща, но се налага...
Реално с лун. 8д във 2д., с Луна У8 заточена в Козирог съвпад със Сатурн, няма как да очакваш финанси отнякъде, колкото и да си активна в тази сфера- Марс У4, У12 екзалтиран в Козирог във 2д съвпад с ретро Плутон У12 на лун. К2, все пак си намерила разрешение на въпроса с парите, дано си върнеш златото, че аз навремето залагах, връщах, залагах, докато накрая не успях да си го върна. През месеца си имала възврат на Венера, може да си построиш карта и видиш любовно-паричните неща накъде ще вървят в близките месеци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1032 -: Юни 06, 2018, 02:47:27 pm »
Акрукс, ще гледам да ги взема. Задължително!
А този?
А този- ти ще кажеш  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1033 -: Юни 08, 2018, 10:25:12 am »
Със сигурност ще е запомнящ се месец!!! Започна се с хубави и неприятни новини, че този месец имам два изпита, които ще се разбере дали ще ги взема. И от вчера ми правят служебна ревизия в магазина, което малко ми стана неприятно/заради глупавите липси от страна на колегите/, но пък се радвам на такива неща... Макар че по едно време се усъмних да не би да се съмняват в мен, но ...

 Доколкото успях видях, че  повтарящи оси и оттам разбрах, че месеца ще е важен ... И ще се случат големите събития  ;D Заради луната може би ще се занимавам с окултни, въпреки че не ме бива в тези неща... но и в същото време ще има и усамотение, т.е почти никакви контакти ...  ;D Имам чувството, че досега писах щуротии
Нормално е да има усамотение, при наличие на два изпита, което ти е важно за теб- МС в 9-ти дом, би трябвало да се справиш добре в тази насока.
Луната е У2 и У3, заточена по знак на К8 , съвпад със Сатурн У8, показва ревизията, може да имаш загуба на пари, поне по нашите магазини тук, а и аз като съм работила едно лято в магазин на морето, липсите ги удържат на всички продавачки, кой крал, кой ял, кой спал докато се краде, всички плащат поравно накрая. Плутон У6 в 8д също показва проблеми, свързани с работата, с кредити, заеми, фирмени пари. Нептун в 10д са неясноти, измама в работата, но е в тригон с Венера във 2д и Юпитер в 6д, ще имаш тяхната подкрепа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1034 -: Юни 08, 2018, 04:38:55 pm »
Днес следобед ми стартира новия Лунар
лун. Венера У1, У8 в опозиция с лун. Плутон У2 в 4д. - чак сега е излязла водата от началото на март, когато се беше спукала чешма в къщата на майка и е текла близо седмица, и я платих, което беше непредвиден разход за мен, уф...  И Сатурн У4 се е забил на IC, че да ми е гот през месеца, квадратира Луната У10 на ДС, а лунарните куспиди повтарят наталните домове.
Иначе Венера У1 е в тригон с Юпитер У3 във 2д. и с Нептун У6 в 6д. , може все пак да отскоча набързо някъде наблизо.