Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 49926 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Карта на първата среща
« Отговор #15 -: Януари 09, 2015, 12:59:08 pm »
щом той е бил 1ви, значи той е описан от ац.
късният асц не дава много надежди за развитие, но пък ако има разлика няколко минути, то би бил ранен.
у5 и за двамата е в 12тите домове. като че ли имате чувства към други хора.
меркурий и юпитер / У5 и У8 за двамата/ са в предстояща опозиция. последен аспект на луната е опозиция...
комуникация може да има известно време, но марс ще е в последните градуси на знака, когато сключи съвпада с венера - може би ще се откажеш от нея.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Карта на първата среща
« Отговор #16 -: Януари 09, 2015, 03:28:23 pm »
Хайде сега да ви изпитам малко. Качвам карта на първа среща между жена, която се описва от АСЦ и мъж, който се описва от ДСЦ. Каква е била целта на срещата и как се развиват нещата след това?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #17 -: Януари 10, 2015, 02:39:20 pm »
Карта на запознанство.  :043: :043:
ОВ по картата. ;)  :012:
След като видях,че обектът на интереса ми няма да "помръдне" в посоката желана от мен го подложих на изцяло,строго,служебно отношение главно,за да охладя и да дистанцирам себе си от несподелените ми щения.  :012: Колкото повече го избягвах,толкова повече наблюдавах визуалния му интерес към присъстващите жени.Когато взема решение за нещо политиката ми е винаги безкомпромисна на всяка цена,така че аз не промених поетия курс на лично безразличие и отзивчиво,но строго служебно съдействие и нищо повиче от това. Имам подобаващ ответ,който много ме зарадва  :D -преднамерено,демонстративно,ледено отношение.  :012: :012: Нищо не е в състояние да намали разтоянието или да разтопи полюсите между нас,така че вкарвам "историята" в астроархива като несъстояла се,без изгледи за каквато и да било промяна-Луна в 29*.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карта на първата среща
« Отговор #18 -: Януари 10, 2015, 04:29:30 pm »
Мерси, Kler. Наистина нямам желание за комуникация и не мисля да продължа.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #19 -: Януари 10, 2015, 04:34:44 pm »
Хайде сега да ви изпитам малко. Качвам карта на първа среща между жена, която се описва от АСЦ и мъж, който се описва от ДСЦ. Каква е била целта на срещата и как се развиват нещата след това?
Не са стигнали до любов и секс, а и това не е било цел на срещата, според мене.
Може би срещата е била във връзка с недвижим имот, наследство, кредит, оформяне на някакъв юридически, официален документ.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Карта на първата среща
« Отговор #20 -: Януари 11, 2015, 02:38:31 pm »
Не са стигнали до любов и секс, а и това не е било цел на срещата, според мене.
Може би срещата е била във връзка с недвижим имот, наследство, кредит, оформяне на някакъв юридически, официален документ.
Интервю за работа. Картата е красноречива. У1 на мъжа е в десети дом на на дамата, а пък нейния У1 е в негов 2-ри дом . Започнала е работа при него  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #21 -: Януари 11, 2015, 07:29:52 pm »
Интервю за работа. Картата е красноречива. У1 на мъжа е в десети дом на на дамата, а пък нейния У1 е в негов 2-ри дом . Започнала е работа при него  :)
В този случай мъжът не трябва да е на ДСЦ, защото на карти за първа среща на АСЦ се поставя този, който пръв е отишъл на срещата- в случая мъжът си е бил в кабинета, а жената е отишла при него на интервю.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Карта на първата среща
« Отговор #22 -: Януари 11, 2015, 10:01:52 pm »
 АСЦ е този, който отива на срещата-чакащия винаги се представя ит ДСЦ. За справки-чичко Гугъл  :72: ПС-Срещата не е била в кабинет, а в ресторант...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #23 -: Януари 11, 2015, 10:21:48 pm »
АСЦ е този, който отива на срещата-чакащия винаги се представя ит ДСЦ. За справки-чичко Гугъл  :72: ПС-Срещата не е била в кабинет, а в ресторант...
Ее, издребняваш вече- не била в кабинет, а в ресторант, още малко ще искаш да познаем и кой ресторант  :012: :012:
Има отделна тема, в която да се слагат карти за минало вече събитие, защото тази карта е точно такава- събитийна
За това кой е по АСЦ така съм запомнила, досега само веднъж съм пускала и разглеждала карта на първа среща, а и все пак познах по твоята карта, че не е свързана със свалка, а с оформяне на официален документ, а при назначаването на работа се прави трудов договор.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Карта на първата среща
« Отговор #24 -: Януари 11, 2015, 11:33:33 pm »
Лично аз относно този тип карти никъде не съм срещал схващане, че може да се опише и заобикалящата среда по време на самата среща, ехеее ако можеше никога не бих губил време в обмисляне какво да е мястото.

Основното е :
- цел на срещата
- взаимодействие м/у участниците
- развръзка

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Карта на първата среща
« Отговор #25 -: Януари 11, 2015, 11:37:04 pm »
Картата не може да опише мястото на срещата-просто поясних, че срещата не е била в офис  :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Карта на първата среща
« Отговор #26 -: Януари 12, 2015, 10:31:53 am »
Според теб се гледа и часа, в който е уговорена срещата... ::) Интересно...  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #27 -: Януари 12, 2015, 02:04:48 pm »
Събитийната карта отразява качеството на някакъв момент. Моментът на срещата може да има много вариации. Например сблъскали сте някъде на публично място - университет, кафене, дискотека и т.н. Моментът на случката отразява условията, в които се е състояла срещата. Там няма този го описва асцендента, а онзи десцендента. Има мунданни сигнификатори, които представляват модифицирани натални. Събитийната карта съпоставена с наталните карти на всеки един от участниците поотделно, носи различен смисъл и има различно индивидуално значение.
При положение, че срещата е предварително уговорена по телефон, то това е по-важния момент, не фактическата среща. Моментът, който представлява инициирането на уговорката по телефон от активната страна, отразява само неговите настроения, мисли и отношението което има за момента, в който го прави. Този на когото се обаждат съотнася този момент към собствената си натална карта. При положение, че връзката става посредством имейл, то събитийните карти, които се разглеждат може да достигнат и до четири. Тази на този, който пише имейла съотнесена към неговата и към наталната карта на другия, а също и моментът на отваряне на този имейл, съотнесена към наталната карта на получателя и подателя.
На себе си съм построявала карти за момента, в който съм изпратила CV по имейл, във връзка с обява за работа, нали в пощата излиза точния час и минута, когато писмото е изпратено и винаги картите са ми познавали какво ще се случи- дали ще ми се обадят, като се обадят дали ще започна работа и т.н.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Карта на първата среща
« Отговор #28 -: Януари 12, 2015, 08:15:44 pm »

При положение, че срещата е предварително уговорена по телефон, то това е по-важния момент, не фактическата среща.

Би било така, ако срещата е с чисто формален характер.

Да предположим, че е интервю за работа:

[1]. Обаждат се и те канят на интервю
[2]. Отиваш на интервю и там чисто усложно могат да преценяват въз основата на различни компоненти "според зависи"
- дали имаш нужните компетенции, дали си от известна фамилия, дали не си препоръчан от вътрешен човек, дали не им трябват на момента много хора да наемат за съответният отдел и т.н.

Но ако срещата е с неформален характер.

Да предположим зарибявали са се двама в някоя от милиардите платформи в мрежата и вземат, че решат да се видят на живо:

[1]. Първите няколко минути "Харесва ми страшно много", "Ужасен/а е", "Грозен/грозна е, но кара скъпа кола" и т.н

Дали в този случай не е най-важна картата на физическият контакт ?


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карта на първата среща
« Отговор #29 -: Януари 12, 2015, 11:44:19 pm »
Според мен контактът между двама души протича на физическо ниво. Независимо дали говорим за служебна или лична среща.
Изхождайки от това мисля, че дори три месеца да си говорил с някой под индиректна форма при физическа дистанция - контакт няма.
Картата на първата среща отразява моментът на свързване и какви са били първите впечатления и усещанията на двете страни. Е, малко трудно е да имаш истински усещания от разстояние.
Случвало ми се е да говоря с някой повече от месец и да имаме визуален контакт макар и не директен. И когато се видяхме за мен нищо, ама нищо не беше същото. Усетих само отблъскване въпреки цялото старание, което другият положи. Думите може и да те подведат, но усещанията - никога.

Ако трябваше да правим карти на обаждания и е-мейли, то древните щяха да записват кога пращат вестоносеца и кога е пристигнал. Астрологията работи с планети, планетите представляват енергийна маса захранена с определен заряд. Личният хороскоп показва кой вид енергийна маса как и къде използваме при функционирането си. Следователно ние самите сме съвкупност от енергийни заряди - дозирани и разбъркани различно според часа, датата и мястото на раждане. И когато се свързваме един с друг това не става с обаждания, а със сблъсък на различните заряди. Значи е важно как зарядите в този момент са настроени към нашите и дали са на наша страна.
Целенасочено описвам нещата по-елементарни, отколкото са, защото според мен те в същината си са безкрайно прости. Не казвам, че другите карти не са работещи. Казвам, че картата на физическата среща дава достатъчно информация и не е нужно да се затормозяваме и да разводняваме информацията с още десет производни.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.