Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 756811 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3990 -: Юни 19, 2018, 07:04:22 pm »
Обикновено се брои в единици време. Единственият сходящ аспект /от септенера/ на Луната е квадратура със Слънцето, което не е особено добро положение в хорари за връзки и евентуален брак. И все пак Луната е в подвижен знак и кардинален дом, така че се очаква по-бърза реакция.

Според мен му трябва повече време за размисъл. Дори ако ти даде утвърдителен отговор, това няма да е в синхрон с текущите му планове и желания. Според мен отговорът на този етап или ще е "не", или нещо за отбиване на номера с цел реанимиране на връзката и запазване на статуквото. В такъв случай то не идва от сърцето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Любовни хорари
« Отговор #3991 -: Юни 19, 2018, 07:12:18 pm »
Благодаря , безкрайно, Lilla, много ми помагаш - вяршам ти, и на звездите също :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3992 -: Юни 19, 2018, 07:13:59 pm »
Дано всичко се нареди в твоя полза, каквото и да е решението.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Любовни хорари
« Отговор #3993 -: Юни 19, 2018, 07:21:48 pm »
 :-* мерси за вниманието

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3994 -: Юни 19, 2018, 07:33:16 pm »
Привет, мили хора! Имам любовни терзания, моля помогнете, ако имате възможност и желание.
Днес на моя хубостник /който май не му стиска да вземе решение/ му поставих срок /след 10 години заедно/ докрая на деня да каже : "Иска ли да бъде с мен или ще ме ползва още за компаньонка?" Как мислите какъв отговор ще даде? Аз май съм готова да прекратя тази  връзка! Омръзна ми разкрачено положние! Мерси  ???
Мисля, че връзката ви ще бъде прекратена, може да не е тази вечер, а след 2г и нещо, но определено само ти си с желание и нагласа за брак, на него нещо не му се жени, може би му се иска по-лъскава и вълнуваща жена, а може самият той да се изживява като паркетен лъв.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3995 -: Юни 19, 2018, 09:10:46 pm »
Здравейте,
Много моля за помощ
Това ли е края на отношенията ми с Х?
Каза че си тръгва....
Всичко свършило ли е....

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #3996 -: Юни 19, 2018, 09:13:21 pm »
Джимини, и за мен отговорът е - НЕ.
Дано съвпадът на твоя сигнификатор с ПФ да ти донесе желаното от теб.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3997 -: Юни 19, 2018, 09:51:26 pm »
Здравейте,
Много моля за помощ
Това ли е края на отношенията ми с Х?
Каза че си тръгва....
Всичко свършило ли е....
май да

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3998 -: Юни 19, 2018, 10:02:46 pm »
Ок, щом е така...благодаря.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Любовни хорари
« Отговор #3999 -: Юни 27, 2018, 10:55:46 am »
Здравейте,

Много ви моля да ми помогнете с този Любовен хорар, защото аз не мога да го направя.
Става въпрос за двама мои приятели, двойка. Жената се съмнява в изневяра или бъдеща такава на Мъжът. Съответно е имало и спорове и караници за една негова бивша приятелка, която пък започнала да му харесва снимките във фейсбук. И разбира се- ето и причината за споровете им. Като е възможно, ако мъжът има нещо или ще има за в бъдеще да не е с тази своя бивша. Това че приятелката ми се съмнява в нея е едно, а дали е така вече, вие ще ми помогнете.
Като аз задавам въпроса- Жената ми е У3, а мъжът ми е У9. Просто не мога да видя нищо повече от това, защото става много сложно. Ще се радвам да ми обърнете внимание, когато аз задавам въпрос за други двама кой съм Асцендента или Десцендента.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #4000 -: Юни 27, 2018, 11:04:22 am »
Жената сестра ли ти е, че да е У3?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Любовни хорари
« Отговор #4001 -: Юни 27, 2018, 11:25:33 am »
Жената сестра ли ти е, че да е У3?
Не, мъжът ми е зет, но не кръвен и ми е У9.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4002 -: Юни 27, 2018, 11:44:05 am »
Първо трябва правилно да се определят домовете и сигнификаторите, иначе става каша. Това е първото нещо, където се допускат сериозни грешки в хорарната астрология.

Тъй като ти си страничен човек и по никакъв начин не можеш да повлияеш върху ситуацията, въпросът може да се разгледа директно по 1/7 дом. Значи, ако жената пита и се съмнява, по-скоро бих я гледала нея по 1 дом, а мъже по 7ми. Няма нужда излишно да се усложнява и обърква прочитът на картата.
« Последна редакция: Юни 27, 2018, 11:47:04 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Любовни хорари
« Отговор #4003 -: Юни 27, 2018, 11:46:48 am »
Здравейте,

Много ви моля да ми помогнете с този Любовен хорар, защото аз не мога да го направя.
Става въпрос за двама мои приятели, двойка. Жената се съмнява в изневяра или бъдеща такава на Мъжът. Съответно е имало и спорове и караници за една негова бивша приятелка, която пък започнала да му харесва снимките във фейсбук. И разбира се- ето и причината за споровете им. Като е възможно, ако мъжът има нещо или ще има за в бъдеще да не е с тази своя бивша. Това че приятелката ми се съмнява в нея е едно, а дали е така вече, вие ще ми помогнете.
Като аз задавам въпроса- Жената ми е У3, а мъжът ми е У9. Просто не мога да видя нищо повече от това, защото става много сложно. Ще се радвам да ми обърнете внимание, когато аз задавам въпрос за други двама кой съм Асцендента или Десцендента.
Въпросът ще бъде коректен ако е зададен например така:Х ще има ли сексуални отношения с У?И защо ТИ се интересуваш от някой си ,а не твоята приятелка(ако е такава е по 11 дом)?
А,сега видях въпросът на картата.Ти нямаш отношение тук.Гледаме мъжа по 7 дом и неговата парт.по 1 дом.
« Последна редакция: Юни 27, 2018, 11:49:18 am от Сафо »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4004 -: Юни 27, 2018, 12:03:45 pm »
Часови управител Юпитер, управлява 7 дом – въпроса.
Ако вземем първи дом за питащата, а 7ми за нейния партньор, тогава тя е Меркурий, а той е Юпитер.
Нейният сигнификатор е по-добре поставен, приема го по екзалтация. Неговият е перегрин, ретрограден, в кадентен дом. Не я приема по есенциално качество. Да, вероятно не е напълно искрен с нея. Има някакъв проблем в отношенията им, за който може да се премълчава от страна на мъжа, но си цикли в него. Нейният сигнификатор също е перегрин, но е в знака на екзалтация на неговия и вероятно тя не може да прецени адекватно ситуацията с партньора. Обаче Луната е без курс в хорара, така че това, за което се пита, няма да се случи. Поне на този етап. Но на по-нататъшен етап не е изключено охлаждане в техните отношения, чувство за неудовлетвореност.

Разпределих така домовете, защото се пита дали двойката ще се раздели. Така че в този хорар постоянната му приятелка е основно действащо лице, а не другата жена – бившата /ах, тези бивши – вечно са недолюбвани!  ;D/.

Ако основният въпрос е дали мъжът ще си позволи или вече има авантюрка с другата жена, тогава бих гледала него по 1 дом, а другата по 7ми. Зависи къде е поставен акцентът – върху партньора, евентуалната раздяла с него или задкулисните му действия с някоя хипотетична или конкретна друга жена.

Чудя се кой сигнификатор да отредя за другата жена, въпросната бивша. По принцип Луната винаги управлява въпроса, показва какво се е случвало и какво ще се случи. Ако гледаме мъжа по 7 дом, тогава Луната е в неговия домицил. Да, имало е харесване на някой етап, но това е минала история. Юпитер е разположен в знака на нейното падение. И в хорара няма аспект между тях, няма и антисии.

Много често се случва в една двойка да има проблеми, за които все се набеждава някой друг и се търсят външни причини. Не е изключено и този случай да е такъв, бившата тук няма кой знае какъв принос.




« Последна редакция: Юни 27, 2018, 12:10:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui