Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 118351 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Виртуалната представа
« Отговор #60 -: Октомври 29, 2015, 10:59:06 pm »
Възможно е. Да си прям не е препоръчително. Може пък някой да се засегне. Много по-чуваемо е да се хвалим взаимно. Идеята ми беше да проверим интуицията си и по този начин да се видим през очите на друг човек.

Нета изкривява.
Едно е очи в очи- виждайки истинските реакции/емоции и съвсем друго- анонимно зад екрана.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Виртуалната представа
« Отговор #61 -: Октомври 29, 2015, 11:07:58 pm »
Нета изкривява.
Едно е очи в очи- виждайки истинските реакции/емоции и съвсем друго- анонимно зад екрана.
Обичам да усещам енергията зад думите, затова за мен е важно и много полезно общуването през нета. Например, не обичам да говоря по скайп, там само пиша. В писането се усещат много нюанси от характера и от състоянието на човека. Затова,  да живее интернет  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #62 -: Октомври 29, 2015, 11:11:04 pm »

Лили ми е далечна и неясна все още, нещо нептуново ми се пречка, та не мога точно да я усетя.


И нептуновно, и плутоново, и ураново... много шантав микс  ;D

Многопластов и заблуждаващ образ съм, права си. И всеки вижда у мен това, което на него му импонира. Повърхностните впечатления са точни, но истинската същност винаги остава забулена, скрита. Противоречива натура съм, цял живот се самоизследвам - и пациент съм си, и терапевт.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #63 -: Октомври 29, 2015, 11:23:20 pm »
Един класически уран :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Виртуалната представа
« Отговор #64 -: Октомври 29, 2015, 11:25:06 pm »
Кажете сега кой как го виждате, усещате като пън, хуморист, въздухар, работник на полето ...  :D
Честно казано, въпреки добрата си, иначе, интуиция, случвало ми се е да имам виртуално едни представи за човек, а после на живо да се окаже коренно различно- разбирай, разочаровали са ме, става дума за мъже предимно  :)
За теб на моменти съм си мислела, че не те слуша главата, в друг момент, че си голяма надувка, но това, което си мисля и сега е, че те тресат комплекси за малоценност, не се чувстваш достатъчно оценена- да не би сатъра да ти квадрати светилата?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Виртуалната представа
« Отговор #65 -: Октомври 29, 2015, 11:25:31 pm »
За малкото време, откакто съм тук, мога да споделя почти само интуитивни усещания за някои от вас.
А за мен какво би казала?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Виртуалната представа
« Отговор #66 -: Октомври 29, 2015, 11:26:35 pm »
Един класически уран :)

 :012:Това да не е евфемизъм за стар/дърт?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Виртуалната представа
« Отговор #67 -: Октомври 29, 2015, 11:32:11 pm »
А за мен какво би казала?
За теб, Весо, бих казала, че си Луната си в Рак, забравяш за стелиума си в Стрелец, в 10 дом и вървиш срещу себе си. Но си добричък и заслужаваш да се чувстваш щастлив и удовлетворен :58:
И сега, ако ме попиташ какво означава това, което съм ти казала, ще те ритна  :96:  :93:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Виртуалната представа
« Отговор #68 -: Октомври 29, 2015, 11:37:41 pm »
На другия край на скалата е акрукс - тежка ми е, остра, вклиняваща се, студена, нещо марсово/ураново има между нас вероятно. Сяде ме още с първите ми постове тук. Много знае и е призната, помага на хора, които харесва, загрижена е и това й прави чест. 
Право в десетката, Делфинче, такава съм си- тежка/буквално и преносно/, с Плутон на асц каква да съм? А иначе помагам на всички, когато и с каквото мога, а не само на тези, които харесвам- реално отделни единици от форума знам кои са, повечето са само един никнейм за мен и отделям време според степента на нужда на отсрещната страна, няма как да съм мила и любезна с някоя, която през пет минути задава един и същ въпрос- дали ще си намери любовник скоро, накрая ще взема аз да ѝ намеря, че да спре да пита  едно и също :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #69 -: Октомври 29, 2015, 11:39:42 pm »
:012:Това да не е евфемизъм за стар/дърт?

Не не, шегувам се с думите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #70 -: Октомври 29, 2015, 11:49:31 pm »
Навремето имаше вестник "Стършел", според мен Акрукс има такъв талант да се изразява  ;D

Драката е директна, но повече го обръща на майтап, обича да се гъбарка. Акрукс е пряма до болка, с по-остър изказ, при нея се усеща и девешката ирония, и близостта на Плутон до Асцендента.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Виртуалната представа
« Отговор #71 -: Октомври 29, 2015, 11:50:43 pm »
Тази тема, струва ми се, накрая ще се окаже играчка-плачка ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #72 -: Октомври 29, 2015, 11:52:30 pm »
Дотук не видях нищо обидно  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #73 -: Октомври 29, 2015, 11:57:17 pm »
Да почваме с Ребека. Тя скромно се скатава в "Общи приказки".  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #74 -: Октомври 30, 2015, 12:01:47 am »
Ребека е от онзи тип жени, при които чувството за хумор е част от сексапила  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui