Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 126449 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #1080 -: Януари 31, 2019, 10:07:02 pm »
Идея нямам защо се получава -сладки деца рязко погрозняват  :012:Може би наистина с възрастта расте носа примерно и ако до kъм 5 годишно изглежда с хубаво носле, после заприличва на грозната си баба ,която е баба яга примерно ;D Може би частично си отговорих.. дали в един момент факторът ген, 4дом корени, се включва към изявата на асцендента  :017:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: За другите неща
« Отговор #1081 -: Февруари 01, 2019, 02:47:03 pm »
А съм виждала и страхотни възрастни жени,бабички.............но невероятни просто.На млади години не са били толкова впечатляващи. : :017:
Времето ,Сатурн може би ,7,14,28.............в кой дом е в натала,на каква възраст ще мине през асц. да те ошмули,или разкраси. :012:
Красотата си е в младостта,кой квото ще да казва.Сега като погледна Бриджит Б. и тръпки ме побиват. :-\

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #1082 -: Февруари 01, 2019, 02:59:37 pm »
Със София Лорен са наборки първата Дева втората Везни  :08:  Естествено че има страхотни бабички иначе наблюденията са върху мои близки роднини и деца на приятелки И преди съм го виждала когато разкрасяващите интервенции не бяха използван иот жените и всички бяха натур с отредената им грозота  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #1083 -: Февруари 01, 2019, 06:35:25 pm »
И Джейн Фонда е в тази възрастова група, Асц и е Козирог като на София Лорен.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #1084 -: Февруари 01, 2019, 06:52:59 pm »
Тогава исках да напиша ,но кучето ме буташе/ и за да не счупя лаптопа бързах/, че всъщност не ми се вярва София Лорен да няма никакви корекции, както твърди, а само спагети дъра бъра..  :012: Защото в крайна сметка Б.Б. не е злоупотребявала със субстанции разни, за да изглежда толкова по-зле. Но все пак тя не е грозна, просто възраст .Брижит Бардо винаги е била красива, аз не визирам подобни случаи на остаряване, а на обективно погрозняване в по-млада възраст .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #1085 -: Февруари 01, 2019, 07:08:58 pm »
Нямам такива в моето обкръжене, все е обратното. С годините се разхубавяват. Но има много случаи на ранно погрозняване и преждевремнно остаряване от зависимости. Те съсипват кожата, косата, зъбите окапват, съсухрят се, физиката се изменя драстично. Също разстърсващи събития в живота, които променят първо от вътре, след което си проличава и отвън. Красотата изисква усилия и поддръжка, дори и дадената такава. Като нямаш мотивация да се грижиш за себе си, рано или късно това се отразява като огледало на душата. Спорт, правилно хранене и спокоен сън.

И още случаи на много красива майка, но детето грозно и слиза бащата от лъскавия джип и следва възглас: "Ааа". Възможно е ппръвите години да прилича повече на единия родител, но с напредване на възрастта да заприличва на другия.

Б.Б. първо прочетох като Бойко Борисов, по инерция.  :012:
« Последна редакция: Февруари 01, 2019, 09:03:32 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #1086 -: Февруари 01, 2019, 07:47:52 pm »
Тя е наричана Б.Б. кой е бойко-световно неизвестен .Има песен на Серж Генсбург- Инициали ББ  :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #1087 -: Февруари 01, 2019, 07:50:29 pm »
Тя е наричана Б.Б. кой е бойко-световно неизвестен .Има песен на Серж Генсбург- Инициали ББ  :)

Пошегувах се, не знаех че я наричат така.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #1088 -: Февруари 01, 2019, 09:09:22 pm »
Знам че се шегуваш ама този ми е противен дори при споменаване  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: За другите неща
« Отговор #1089 -: Февруари 01, 2019, 10:09:43 pm »
Всеки ден работя с много деца и за мен няма грозни. Е, има някой с по-хармонично излъчване... Но с всяка изминала година има все по-болни и увредени деца, което е много тъжно :(

Тези, които сме със Сатурн на МС - рано ли ще се спаружим? Да остарееш като цървул или катедрала, това е въпросът?  ;D
Скоро ще стана на 32г., нямам бяла коса все още :012: Направо изпадам в ужас, че ще дойде време, в което ще трябва да се боядисвам... 

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #1090 -: Февруари 01, 2019, 10:48:50 pm »
"Дорде открият таланта, заприлича на кранта" - Чудомир  :D Смисълът е различен, но ми стана забавно.  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: За другите неща
« Отговор #1091 -: Февруари 03, 2019, 07:13:28 am »
Абе минем ли 40 така,уйде коня у реката :29: :D
Спаружих се 2017г,изключително отведнъж някакси.......дирекция Сатурн съвпад натална Луна в 1 ви дом,транзитен Сатурн опозиция.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #1092 -: Февруари 14, 2019, 07:42:29 am »
Въпросче. По какъв начин се освобождава механизмът на верижката, за да се премести ? Широка ми е както е нагласена. Досега не съм имала часовник с такъв механизъм на закопчаване.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: За другите неща
« Отговор #1093 -: Февруари 14, 2019, 09:49:58 am »
вероятно повдигаш стопера от едната страна. поне така изглежда.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #1094 -: Февруари 14, 2019, 11:16:31 am »
Въпросът е от коя страна ? Там, където е колчето и е по-издигнато, съответно по-лесно за хващане. От другата е кажи речи невъзможно да бъде подхванато, защото е в ниското и има едно напречно колче в голяма близост над него, макар че ми се вижда по-логично оттук да се освобождава стопера.  :017: