Автор Тема: (Цикълът) Марс/Сатурн  (Прочетена 36363 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #45 -: Август 26, 2016, 02:07:24 am »
 Бека, имала съм СЗ на Марс, който при мен е У8, и в квадрат със Сатурн У6 на К6 , а нищо фатално не ми се е случило, дори напротив- както пише за аспект с Марс- голяма енергия, единствено при квадрат човек трябва да е внимателен от конфликт с органи на реда, както и от инциденти, които може да предизвика, ако не канализира освободената енергия градивно. Миналата година септември СЗ беше на Марс на мъжа ми, също беше добре, само малко по-агресивен в приказките, но само пред мен, на шефа си не смее да каже същото, което пред мене за него  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #46 -: Май 30, 2017, 07:28:56 pm »
Марс опозиция Сатурн, "най-сладкото" от цикъла с някакви такива въпроси: "Кои са големите(ни) дейности, амбиции, които са ни развълнували от август 2016 г към момента и в момента ? Колко енергия, време, ресурси притежаваме съответно. но  и колко имаме желание да вложим, за да материализираме, да търсим резултат на започнато ? (С) колко трябва да работим, за да получим, онова,което искаме още от преди година и половина ? Кой или какво ни пречи ? Какво трябва да разберем по персоналния си Марс, по-добре, по-задълбочено и там да градим на сигурно, бавно и с  повече усилия ? "
Казвайте и вие,  споделено преживяно, как ще се случва този етап от цикъла, защото при всеки опозицията попада в различни домове, засяга различни точки в картата и съответно , всеки е настроен различно към природата на двете планети. Според мен, цикъла Марс/Сатурн е доста значим в своите прояви ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #47 -: Май 30, 2017, 08:09:46 pm »
Направо съм обсебена от мисли за собствен бизнес.

При мен опозицията е по оста МС/ИС, където са нат.Слънце (У6 в 10 дом) срещу Марс (У1 на ИЦ).

През август 2016 имаше 2 значими събития. С ММ стигнахме дъното и бях в тотална безпътица. А сега сме в символична "кулминация", помъдряване, осъзнаване ... и много обич. Надявам се да не е ден до пладне. И също започнах едни неинвазивни процедури, с които постигнах нещо, което много дълго съм желала, не само, като ефект върху тялото, но и като потенциално бизнес партньорство. А в тази област винаги ми е било много приятно да се занимавам.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #48 -: Май 31, 2017, 12:17:41 pm »
Алена, има ли подкрепяща прогностична картина в периода, която да материализира желанието ти ? Огненият ти тригон има отношение към 10-ти дом, нали ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #49 -: Май 31, 2017, 02:39:05 pm »
уф, тази опозиция Марс -Сатурн днес, която квадратира Марс У4 на мъжа ми, гътна бойлера в квартирата му в Мадрид, малко след като излязъл на работа, дъщерята се ошашавила от стрес, добре, че не е била в кухнята по това време
« Последна редакция: Май 31, 2017, 02:42:46 pm от akruks »

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #50 -: Май 31, 2017, 02:46:28 pm »
Оуу, ужас единственият ми страх е свързан с бойлери, откакто предотвратих едно взривяване. Трябва да се спре тока от бушоните, за да се обезвреди безопасно .Бойлера си е бомба, не е като да ти падне тавана или хладилника  :-X

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #51 -: Май 31, 2017, 02:54:29 pm »
Цикълът при мен е в първи дом, прави тригон  около 3 градуса с Меркурий -друго освен че си наложих интензивно изучаване на разни курсове, не мога да измисля. Като че ли, заради Сатурн в 1ви ,не успях да усетя енергизиране при Марс в 1ви и дори и марсовия възврат, нещо не ми донесе така чаканата енергия, напротив-силно лимитирана е и на етапи .Чувствам психофизическа умора и мисля за кое да отделя енергия, защото ми е ограничена. Може и от друго да е .
« Последна редакция: Май 31, 2017, 07:44:14 pm от Rebeka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #52 -: Май 31, 2017, 06:12:55 pm »
Алена, има ли подкрепяща прогностична картина в периода, която да материализира желанието ти ? Огненият ти тригон има отношение към 10-ти дом, нали ?

Ами ... то желанието ми е много лично вътрешно, като онези невъзможните, дето ги бленуваш .... ама знаеш, че са нереални. Много ми се занимава с креативни арт неща, beauty ... женските неща. Няккава форма на творчество, женственост ... такива разни. Малко се докосвам до тази област в момента и това ме радва много. Онази тиха вътрешна радост, за която думи няма.

Днес, трябва да видя какви са аспектите - правих една процедура и снима екип на една телевизия, като репортаж. Все още ми е приповдигнато, възторжено. Реалистичните ми очаквания са, че лека-полека ще затихне тази емоция и ще си остане грижата, която полагам. Не съм търсила целенасочено аспекти за материализацията на желанието, може би не вярвам достатъчно, ама как да вярвам, като съм такъв реалист  ;D

Относно тригона - да - свързан е с 10 дом, защото в него участват:

Юпитер в 1 дом - У10, У9 и У1 (стар)
Луната в 6 дом - У5
Нептун в 9 дом - У1
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #53 -: Май 31, 2017, 09:57:50 pm »
Трябва да се спре тока от бушоните, за да се обезвреди безопасно .Бойлера си е бомба, не е като да ти падне тавана или хладилника  :-X
То бушоните автоматично са се изключили, хазаите веднага са дошли, заедно със застрахователи да оценят щетите, с майстори да отстранят проблема, ние сме ощетени само с ужаса, който е преживяла дъщерята  :o

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #54 -: Юни 01, 2017, 05:09:20 pm »
При мен опозицията се прояви с положителни промени у дома - следствие на това, че отстоях собствените си интереси. Марс е У4, а Сатурн е У1. Опозицията беше по оста 6-12 дом. Избрах да загубя малко и да спечеля удобство в ежедневието си.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #55 -: Юни 01, 2017, 05:16:08 pm »
Алена, повече приказваш, обясняваш, остроумничиш, наблюдаваш и даваш да те наблюдават, отколкото да действаш по желанията си- разбутай малко настройките си на наталния Марс и виж реално кое, как, какво  най-вече с кого- Сатурн  е отсреща, горе на МЦ, върху Слънце ще кацне, квадратурата към АСЦ действа, докато е в Стрелец.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #56 -: Юни 01, 2017, 10:56:54 pm »
Е, тъкмо започна нов Марсов цикъл, да видим какво ще задействат. Марс по дирекции беше в съвпад с нат.Сатурн, доста обмислям преди да действам.  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #57 -: Юни 02, 2017, 12:37:42 pm »
След телефона изгърмя и прахосмукачката, много се стреснах. Надявам се това да е последната повреда на техника и да не предстои цяла поредица. Мама му стара, да дойдат малко повече пари от обичайното и да не можеш нищо да спестиш, веднага се разпределят за належащи нужди.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #58 -: Юни 03, 2017, 07:47:47 am »
Новият цикъл Марс/Сатурн в Стрелец е точен съвпад със Слънце на К4,в играта е и непдв.звезда Антарес
сега чета много интересна книга на А.Имширагич за неподв.звезди с хороскопи на извесни личности

СЗ НА 1.09 ще е на Асц/Марс в каре Слънце, ключе към .....като прекрача вратата ще видя :17:

на точната транзитна опозиция марс -сатурн - сериозен семеен скандал - партньорската ми половина превъртя с фикс идеи за нереални неща и понеже никой от роднините не му даде на заем,решил с бързи кредити-бавна смърт,но марс на асц. ми реагира мълниеносно и бунта на илюзиите бе потушен с общи фамилни усилия,
не беше лесно от 28/05 на точната опозиция до 2/06 вербални мъки докато се роди победата над безнадежността :017: :014: :cheer: :lol_hitting:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #59 -: Юни 03, 2017, 09:06:18 am »
и аз с протекъл бойлер от сутринта, да видим откъде майстор днес