Автор Тема: Астероиди и неподвижни звезди в наталната карта.  (Прочетена 45447 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Брей че и астероид Рени ли има  :012: Знам я Антарес гледала съм там ама веднага забравям  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Ми, да.. има🤭

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Ооо пълно е с непознати жени-астероиди  по хороскопа ми  :D Добре че не съм гей че щеше през ден да съм с нова сродна душа  :012: Рени ми е на невидимият розов рог на небесният ми еднорог Видях че и Ребекка има на 21 гр в Близнаци-тя ти е някъде  :D Майтап ама сигурно има и Ганимед -сега ще го търся  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Астероиди и неподвижни звезди в наталната карта.
« Отговор #123 -: Януари 10, 2021, 05:21:54 pm »
Астероиден ангел - #11911

Числото на астероида 11911 е интересно число нумерологично. Числата се събират до 13 (1 + 1 + 9 + 1 + 1), едноцифрено - 4 (1 + 3). Тринадесет е броят на смъртта и прераждането. Четири е броят на проявлението. Като цяло числата 1 и 9 представляват началото и края в нумерологията. Добавете 1 + 9, получавате числото 10, което веднага се свежда до числото 1. Число 1 е началото на всички неща и брой чистота.

Какъвто и да е вашият духовен път, поставянето на астероида Ангел във вашата натална карта показва къде имате възможност да получите божествени напътствия и къде може да се чувствате подкрепяни и защитени. По аспект може също да покаже къде срещате живи ангели, тези хора, които се появяват във вашия живот точно, когато имате най-голяма нужда от тях.

Ключови думи и фрази за Ангел - # 11911 в astro.com
Божествено ръководство, предаване на по-висша сила, послания от Бог / Създател, божествена намеса, ангел-пазител, ангел в маска, ангелска помощ, помощ, показва пътя, духовно изцеление. Светлина, огледало за душата, отворени очи за всичко, което е, промяна на съзнанието, просветление, космическа връзка.

Как да се свържете с aнгелa във вашата карта?
Един от начините да се свържете с Ангел във вашата натална карта е да направите ритуал, или медитация в деня, когато Слънцето прави съвпад с Ангела чрез транзит...

Източник - https://www.leahwhitehorse.com/2012/06/06/asteroid-angel/
_________________________________________________________________________________________________________

При мен в 12 дом, във водолей.
А днес тр. Ангел е в точен съвпад с нат. Уран/У12 - търсих нещо и случайно или не попаднах на статията...
« Последна редакция: Януари 10, 2021, 05:25:14 pm от romantica »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Астероиди и неподвижни звезди в наталната карта.
« Отговор #124 -: Януари 10, 2021, 11:46:13 pm »
При мен въпросният Астероиден ангел в натала е в 5-ти дом и към момента на градус от точен съвпад с него е прогресивното ми Слънце У5 К4, отделно на градус от точен тригон с транзитен Плутон У7 К6. Транзитният се подвизава в 8-ми.
« Последна редакция: Януари 10, 2021, 11:53:25 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Астероиди и неподвижни звезди в наталната карта.
« Отговор #125 -: Януари 11, 2021, 05:58:36 am »
Астероиден ангел - #11911

Числото на астероида 11911 е интересно число нумерологично. Числата се събират до 13 (1 + 1 + 9 + 1 + 1), едноцифрено - 4 (1 + 3). Тринадесет е броят на смъртта и прераждането. Четири е броят на проявлението. Като цяло числата 1 и 9 представляват началото и края в нумерологията. Добавете 1 + 9, получавате числото 10, което веднага се свежда до числото 1. Число 1 е началото на всички неща и брой чистота.

Какъвто и да е вашият духовен път, поставянето на астероида Ангел във вашата натална карта показва къде имате възможност да получите божествени напътствия и къде може да се чувствате подкрепяни и защитени. По аспект може също да покаже къде срещате живи ангели, тези хора, които се появяват във вашия живот точно, когато имате най-голяма нужда от тях.

Ключови думи и фрази за Ангел - # 11911 в astro.com
Божествено ръководство, предаване на по-висша сила, послания от Бог / Създател, божествена намеса, ангел-пазител, ангел в маска, ангелска помощ, помощ, показва пътя, духовно изцеление. Светлина, огледало за душата, отворени очи за всичко, което е, промяна на съзнанието, просветление, космическа връзка.

Как да се свържете с aнгелa във вашата карта?
Един от начините да се свържете с Ангел във вашата натална карта е да направите ритуал, или медитация в деня, когато Слънцето прави съвпад с Ангела чрез транзит...

Източник - https://www.leahwhitehorse.com/2012/06/06/asteroid-angel/
_________________________________________________________________________________________________________

При мен в 12 дом, във водолей.
А днес тр. Ангел е в точен съвпад с нат. Уран/У12 - търсих нещо и случайно или не попаднах на статията...
Интересно.......този астероид е в съвпад с нат.Меркурий в картата ми,1*орбис,9дом,водолей.И точен квадрат Сатурн.Съвпадът с Меркурий ме изненада,сигурно затова чувам гласове,усещам докосване ......Преди няколко години ,когато тези усещания бяха много силни,в соларът ми ,астероидът е бил съвпад с нат.Марс на к12,който е в аспект 72*с Меркурий. 8)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Астероиди и неподвижни звезди в наталната карта.
« Отговор #126 -: Януари 11, 2021, 11:11:59 am »
Аааа, добре, че ти е от Ангела, тез гласове ,дето викат ,говорят, шептят, че иначе става притеснително, особено, когато се смеят  ;D Не знам да се успокоя ли за моите или да се тревожа с ретрогроден астероид, някой паднал ангел да не е моят Глас :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Астероиди и неподвижни звезди в наталната карта.
« Отговор #127 -: Януари 11, 2021, 05:13:44 pm »
Аааа, добре, че ти е от Ангела, тез гласове ,дето викат ,говорят, шептят, че иначе става притеснително, особено, когато се смеят  ;D Не знам да се успокоя ли за моите или да се тревожа с ретрогроден астероид, някой паднал ангел да не е моят Глас :)
хаха........луда за връзване съм ;D ;)