Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 126393 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #750 -: Август 13, 2018, 11:04:15 am »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #751 -: Август 13, 2018, 11:13:41 am »
Абе кво ви пука, колкото и да се разправяме тука, пусна ли карта, общата познаваемост клони към 90%, което е супер. Тук има мозъчен тръст, който никой астролог/нумеролог или какъвто там, не може да стигне
В тая връзка имам една карта, която ще ви е мн интересна, но още се колебая дали да пусна по конфиденциални причини

Давай, след като раздразни любопитството  :)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: За другите неща
« Отговор #752 -: Август 14, 2018, 09:14:55 pm »
Е нали лично тя си пусна една нощ тук линка, за да се похвали в две страници формат А4 колко е била търсена, хвалена, след като е помогнала на много клиенти с Таро, като не пропусна да спомене, че преди 4г във форума тези, които се занимат с Таро, не са повярвали в таланта ѝ, както аз сега в астрологичните ѝ заложби, но щяла да ми докаже, както на тези с Таро, които са я насърчили с коментарите си да го изучи и прилага успешно на практика.
Моето "Уау" е за това, че има разминаване в годините- многократно в коментарите си тези дни спомена, че 4г се занивала с Таро, а в рекламата пише 16г опит, а иди им вярвай на такива сайтове и върти импулсните телефони да те съветват подобни елементи...

Веднъж като видях в един сайт на английски писах на една, не се сещам, астроложка ли беше или гадателка, дето обещаваше някакви безплатни консултации. И получих съобщение по имейла, което беше обстоятелствено, към една страница как се намирам в много важен етап от живота си и от това можело да зависи много за бъдещето ми, но за да мога да извлека полза от този период, непременно трябвало да си поговорим подробно с нея и да направя пълен анализ, за което се плаща. Нищо не отговорих, обаче започнах да полуавам редовно такива подробни писма, с почти еднакво съдържание, с написано моето име. Явно са предварително нагласени писма и само сменят имената на хората. Просто ги изпращат автоматично в големи колиества.

По този повод се сетих за това.

https://www.youtube.com/watch?v=_QdPW8JrYzQ


https://www.youtube.com/watch?v=C4Uc-cztsJo


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #753 -: Август 15, 2018, 11:06:26 am »
Веднъж като видях в един сайт на английски писах на една, не се сещам, астроложка ли беше или гадателка, дето обещаваше някакви безплатни консултации.
E, аз пък преди много време бях чукнала моите данни и на мъжа ми за безплатна синастрия в руски сайт, не помня името на астроложката, но като финализирах попълването на данните и получих имейл, че ако искам да прочета анализа, трябва да преведа еди колко си рубли. И после периодично получавах писма от нея да ме конултира :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #754 -: Август 18, 2018, 02:19:28 am »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #755 -: Август 24, 2018, 07:04:38 pm »
Някой от вас ходил ли е на картинг досега? Един познат обеща да ме заведе в скоро време на картинга на Лаута, обаче си нямам никаква представа как се кара и трудно ли е (никога не съм се учил да карам кола и не знам как става и там)? Имам голямо желание да се науча да карам от онези картинг колички, понеже много обичам високите скорости, а може да ми хареса, обаче не знам дали там ще има някой, който да ми покаже как се кара. Предполагам, и в други градове има такива картинг писти като тук на Лаута.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #756 -: Август 24, 2018, 07:39:44 pm »
Само веднъж, но като придружител с група туристи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #757 -: Август 24, 2018, 08:01:59 pm »
Някой от вас ходил ли е на картинг досега? Един познат обеща да ме заведе в скоро време на картинга на Лаута, обаче си нямам никаква представа как се кара и трудно ли е (никога не съм се учил да карам кола и не знам как става и там)?
Малката ми дъщеря ходеше на картинг- продаваше билетчета, раздаваше рекламни брошури и е карала карт, но това беше, след като беше изкарала шофьорски курс и си беше купила кола, защото то карта си е кола, скоростна при това, не е като онези колички, които се блъскат на Лунапарка

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #758 -: Август 24, 2018, 08:20:27 pm »
Някой от вас ходил ли е на картинг досега? Един познат обеща да ме заведе в скоро време на картинга на Лаута, обаче си нямам никаква представа как се кара и трудно ли е (никога не съм се учил да карам кола и не знам как става и там)? Имам голямо желание да се науча да карам от онези картинг колички, понеже много обичам високите скорости, а може да ми хареса, обаче не знам дали там ще има някой, който да ми покаже как се кара. Предполагам, и в други градове има такива картинг писти като тук на Лаута.

Карала съм многократно преди, първия път бях още дете и имах всеки път най-добро време от всички карали за деня. Бързината и доброто взимането на завоя донякъде зависят от физиката на човек- кг и тренинг, не е само вроден инстинкт. Така че потренирай повече преди да отидеш, за да си в по-добра форма.  :72: Ще ти хареса, забавно е. Децата също незнаят как е се кара кола, но това не им пречи, а на някои просто не им харесва. Попитай човекът, който работи на пистата, но мисля че те обесняват на тези които им е за пръв път, нали това е част от работата им.
« Последна редакция: Август 24, 2018, 08:30:56 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #759 -: Август 24, 2018, 08:58:39 pm »
Благодаря ви много за мненията!
Бях до пистата и попитах, има си инструктори, обясняват ти безплатно, само се плаща по 2,80 лева на обиколка. Ще изчакам моя познат да се върне от село и ще го питам дали все още е навит да отидем, а ако се е отказал, ще отида сам и ще пробвам.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: За другите неща
« Отговор #760 -: Август 24, 2018, 09:13:25 pm »
А сакън Маймунка, остава и на диета да трябва да мина, за да карам количка картинг. Ако е малка седалката разбирам.., ама иначе  :012: Азз последно се возих на блъскаща количка, от по- новите и те бяха с достатъчно големи седалки, предвидени за родител с дете -демек идеални за голям гъз  :D

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #761 -: Август 24, 2018, 09:18:41 pm »
Да, права си отнесох се. Важното е да се забавлява!  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: За другите неща
« Отговор #762 -: Август 24, 2018, 09:29:42 pm »
Нямах впредвид надмнормено тегло... :012:  Да си в добра форма, но както разбирам ти си.
« Последна редакция: Август 24, 2018, 09:43:32 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #763 -: Август 24, 2018, 09:33:56 pm »
Нямах впредвид надмнормено тегло... :012:
Ребека спомена за голям гъз, затова реших, че тя има предвид наднормено тегло.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: За другите неща
« Отговор #764 -: Август 24, 2018, 10:04:54 pm »
Аз карам само велоаргометър и ме боли гъза от седалката идва ми малка и твърда  :D Но все пак не е като вица за монахините и колелото без седалка  :012: