Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 575567 пъти)

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2580 -: Февруари 10, 2019, 06:40:06 am »
 Благодаря Ви, Таис и Сафо!
7дом ми е актуален в момента като дом на второ дете.Събития при него,може би.Притеснява ме стелиума в 5.
Интересно е ,че Юпитер от 4 квадратира наталната опозиция.
А той наближава съвпад прогресивно Иц.Но това за др.тема

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2581 -: Февруари 10, 2019, 06:41:18 am »
Любов, тайни връзки,възможна бременност,хирургическа интервенция,секс.
Нищо ли от това,което съм написала за миналият ти солар не се прояви ?Или годината беше само творческа,както ти предположи?Питам,за да зная дали да предположа нещо за този ти солар.Понякога си мисля,че мога да напиша пълни глупости и започвам да се въздържам от предположения.Разбира се,всичко е въпрос на синастрия.Направи ме впечатлтние,че нат.Юпитер е задействан от цикъл Марс/Уран.Ще бъде важно за теб да проследяваш всеки аспект на двете планети,особено кулминацията в кои домове попада и дали активира точки.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2582 -: Февруари 10, 2019, 06:52:36 am »
Благодаря Ви, Таис и Сафо!
7дом ми е актуален в момента като дом на второ дете.Събития при него,може би.Притеснява ме стелиума в 5.
Интересно е ,че Юпитер от 4 квадратира наталната опозиция.
А той наближава съвпад прогресивно Иц.Но това за др.тема
Зора,въпреки очилата,не виждам картата много добре. :)Юпитер ,да........но в натала е добре аспектиран.Като спомена 2 ро дете,възможно е промяна в статус.Да не се жени/омъжва?Мисля,при роднина на мъжа ти,или твой зет/снаха,ще има отражение също.Имам предвид:Мъж/Жена на твоя сестра/брат,или обратното,сестра/брат на твоя партньор.

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2583 -: Февруари 10, 2019, 07:07:38 am »
Часът ми е точен.Връщайки назад във времето- отчитам събития при определени транзити , разбира се - всяко се случва според заложеното в натала.В момента всичко взето заедно - от прогресивна,дирекционна и транзитна карта -вс.е задвижено ,просто следя.
Благодаря,Сафо, може би.

« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 07:10:59 am от zora »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2584 -: Февруари 10, 2019, 01:57:47 pm »
Нищо ли от това,което съм написала за миналият ти солар не се прояви ?Или годината беше само творческа,както ти предположи?Питам,за да зная дали да предположа нещо за този ти солар.Понякога си мисля,че мога да напиша пълни глупости и започвам да се въздържам от предположения.Разбира се,всичко е въпрос на синастрия.Направи ме впечатлтние,че нат.Юпитер е задействан от цикъл Марс/Уран.Ще бъде важно за теб да проследяваш всеки аспект на двете планети,особено кулминацията в кои домове попада и дали активира точки.
Извинявай, че не ти дадох ОВ. Наистина нищо от това не се прояви, но сигурно потенциално можеше да е така. През изминалата година се затворих още повече и ме обхвана силна апатия. Понякога пък ми беше тъжно без да намирам особена причина за това. Нямам проблеми в живота си, а се чувствам ужасно. Знам, че е неблагодарно от моя страна. Нямах енергия за нищо, дори и за рисуването. Рисуваше ми се много, толкова много идеи се събраха и нищо от това не осъществих. Като цяло не съм била по-мързелива през живота си. Годината ми премина предимно в изолация, мислене и мечтаете. Сякаш не заемам място в реалността. Ако пък погледнем от хубавата страна - мисля, че с размишленията си осъзнах и научих важни неща. Сещам се за едно интересно нещо, което ми се случи в действителност миналата година и то е, че скочих с парашут.
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 03:39:10 pm от Aquarius »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2585 -: Февруари 10, 2019, 03:28:49 pm »
Благодаря ти Сафо! Точно това щях да пиша , че съвпада Сатурн/Плутон го има и при мен и при нея в Солара, само , че при мен в съчетание с Венера. Според моя приятелка щял да даде връзка с възрастен или по-сериозен партньор ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2586 -: Февруари 11, 2019, 05:42:37 am »
Извинявай, че не ти дадох ОВ. Наистина нищо от това не се прояви, но сигурно потенциално можеше да е така. През изминалата година се затворих още повече и ме обхвана силна апатия. Понякога пък ми беше тъжно без да намирам особена причина за това. Нямам проблеми в живота си, а се чувствам ужасно. Знам, че е неблагодарно от моя страна. Нямах енергия за нищо, дори и за рисуването. Рисуваше ми се много, толкова много идеи се събраха и нищо от това не осъществих. Като цяло не съм била по-мързелива през живота си. Годината ми премина предимно в изолация, мислене и мечтаете. Сякаш не заемам място в реалността. Ако пък погледнем от хубавата страна - мисля, че с размишленията си осъзнах и научих важни неща. Сещам се за едно интересно нещо, което ми се случи в действителност миналата година и то е, че скочих с парашут.
Да,помня това с парашута,беше писала.Ми да се пробвам отново :)Сол Ац в близнаци,9 нат.дом,пътуване,комуникации,образование,изпити,обучения,курсове,Меркурий във водолей,на к5 нат.,9сол.дом,отново насочва към обучения,възможно в групи,щом се занимаваш с творчество.МЦ сол.съвпад Меркурий,в 5 нат.дом,тази година сигурно ще имаш творческо вдъхновение.Според мен ще приключиш приятелство,заради 11 дом-Марс/Уран,възможно е някакво събитие при приятел/приятелка по-екстремно да има.Ти си ац.Везни,а Венера Е активирана от Плутон,Сатурн.Апатията и депресивните състояния са заради квадрат към Луната .Не е лесен период Сатурн/Плутон квадрат Луна.Успех през годината!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2587 -: Февруари 11, 2019, 05:49:03 am »
Благодаря ти Сафо! Точно това щях да пиша , че съвпада Сатурн/Плутон го има и при мен и при нея в Солара, само , че при мен в съчетание с Венера. Според моя приятелка щял да даде връзка с възрастен или по-сериозен партньор ...
Възможно е Грег.Ти имаш Венера квадрат Нептун в натала,също като мен.Хубавото на този аспект е,че все пак се разбира кой те е лъгал/заблуждавал.В този ти солар Венера съвпад нат.Нептун квадрат нат.Венера/Марс,струвами се поне ще имаш яснота относно отношенията си.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2588 -: Февруари 11, 2019, 08:29:30 am »
Да,помня това с парашута,беше писала.Ми да се пробвам отново :)Сол Ац в близнаци,9 нат.дом,пътуване,комуникации,образование,изпити,обучения,курсове,Меркурий във водолей,на к5 нат.,9сол.дом,отново насочва към обучения,възможно в групи,щом се занимаваш с творчество.МЦ сол.съвпад Меркурий,в 5 нат.дом,тази година сигурно ще имаш творческо вдъхновение.Според мен ще приключиш приятелство,заради 11 дом-Марс/Уран,възможно е някакво събитие при приятел/приятелка по-екстремно да има.Ти си ац.Везни,а Венера Е активирана от Плутон,Сатурн.Апатията и депресивните състояния са заради квадрат към Луната .Не е лесен период Сатурн/Плутон квадрат Луна.Успех през годината!
Много благодаря! :) Ще се опитам да не забравя да дам ОВ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2589 -: Февруари 13, 2019, 06:33:15 am »
Има още много време ,но .........това е солара на мъжа ми,който предстои .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2590 -: Февруари 13, 2019, 08:58:59 pm »
Сафо с този 12 ти дом не е задъжително нещо лошо, но ще е година на изследване на вътрешния му свят :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2591 -: Февруари 14, 2019, 05:42:15 pm »
Има още много време ,но .........това е солара на мъжа ми,който предстои .
еми кво- 9ти в 7ми - църковен брак  :)
понапълнил е 12тия дом, но няма малефици в него, че да го мислиш, може би ще стане по-дискретен или самовглъбен, която дума му приляга повече

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2592 -: Февруари 15, 2019, 05:41:49 pm »
Сафо, акцентът е върху 2-ри дом по профекции, Козирог по равнодомната. В период на Сатурн, прогарамата изчислява попдериод Меркурий. Има наталана опозиция Сатурн/Венера, 6-12д. Сатурн екзалтира във Везни, в солара е на трон, както и Венера, упр на Асц. В натала Меркурий е на трон, тригон Сатурн секстил Венера. В солара е съвпад с Луната и Асц.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2593 -: Февруари 18, 2019, 03:52:06 pm »
Здравейте и от мен! Изключително интересна тема за мен. Следя ви, нищо, че не пиша. Обръщам се към вас за съвет, а аз ще ви държа в течение какво се случва. Погледнах солара за тази година. Това, което ме притесни в него, е 1с.дом в 6 нат. и сатурн и плутон в 12 дом. Притеснявам се да не е някакво заболяване или операция...
Януари месец направих спонтанен аборт в 6-7 седмица. Чела съм за сатурн, уран и нептун в 5 натален дом много...
Според вас раздяла ли показва тази луна с марс в 5 сол.дом?
Първата карта е по равнодомната, а втората по Пласидус
« Последна редакция: Юни 06, 2019, 09:10:44 pm от treio »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2594 -: Февруари 20, 2019, 06:47:43 pm »
Здравейте и от мен! Изключително интересна тема за мен. Следя ви, нищо, че не пиша. Обръщам се към вас за съвет, а аз ще ви държа в течение какво се случва. Погледнах солара за тази година. Това, което ме притесни в него, е 1с.дом в 6 нат. и сатурн и плутон в 12 дом. Притеснявам се да не е някакво заболяване или операция...
Януари месец направих спонтанен аборт в 6-7 седмица. Имах проблеми със забременяването, случи се след терапия, защото съм с поликистоза. Чела съм за сатурн, уран и нептун в 5 натален дом много...
Според вас раздяла ли показва тази луна с марс в 5 сол.дом?
Здравей.Сол.ас.на к6,козирог,мисля ще се увеличат отговорностите в работата,ежедневието,възможен е здравословен проблем,посещение на поликлиники,Сатурн у сол.ац квадрат Слънце.Посещение на манастири,храмове,може изследвания някакви да правиш,страхове,изолация,самота,всичко това по 12 дом.Възможна е бременност заради сол.к8 на ас,сол 5 на к10,Юпитер на нат.к5.Приключване на образование,курс.6-12 домове са нашите лели,събитие при тях.При теб миналогодишните затъмнения са били по оста 1-7 домове.Затъмнението тази година е в 5 нат.дом квадрат Слънце.
Може да купиш нещо за дома,техника,електроуред.Но и ще получаваш ,пари от родител,от бизнес ако имаш,от сделка,продажба на нещо.Партньорът ще пътува често,вероятно ще има грижи около родител,или работа.Ако имате кола са възможни проблеми,ремонти,или покупка на нова.Това е според мен.Успех!