Автор Тема: Принцове и принцеси  (Прочетена 24681 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #30 -: Септември 18, 2014, 08:00:22 pm »
Щастливка. И му позволи да си отиде?  :)

Аз не тръгнах с него. :)
Нали говорим за принц ,а не за крал-в това е смисълът на "Принцът на бял кон" ,да изживееш приказката ...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #31 -: Септември 18, 2014, 08:01:48 pm »
Да, най-вече да ти е "по мярка" - да съумее да докосне и опознае вътрешния ти свят, да го почувстваш близък по дух, да усещаш какво се случва в душата му. И съвсем не е задължително с такъв човек да нямате никакви разногласия и проблеми, да царят само мир и хармония.

 :72:
А разправиите са задължителни, то е скучно като всичко е мирно и кротко  ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #32 -: Септември 18, 2014, 08:02:26 pm »
Той и миналата година щеше да идва, ама... кофти транзити  ;D

Избягал му е коня, за тва се бави  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #33 -: Септември 18, 2014, 08:11:11 pm »
:72:
А разправиите са задължителни, то е скучно като всичко е мирно и кротко  ;D

Не ,Satin .Наистина е тиха и спокойна тази приказка ,и аз като теб  винаги съм си мислила и очаквала буйни страсти и конфронтации,но ...изненада. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #34 -: Септември 18, 2014, 08:19:36 pm »
Аз принц нИ ща. Не ми се спазват всички протоколи и етикети. Например, знаете ли, че една принцеса не може да си кръстосва краката, докато седи. Много нИприлично. Сядат по определен начин, вървят 2 крачки след принца и още бла-бла-бла глупости, които не ми се помнят.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #35 -: Септември 18, 2014, 08:56:53 pm »
Еми тогава остава Кольо механика.  :29: :012:
Може и м-р Мускуло за запушените канали,като сакралната чакра. ;D  На св.Конст. има х-л "св.Петър",Хирон май на Петъра задната двера ще ми отключи.Ходих всяка нощ на хиподрума,коневръз изградих пред замъка си,а дори не харесвам бели коне,по-скоро черни/червени,е няямаа,кьораво магаре няма.А аз ги харесвам магаретата-с големите им свещени очи.Санчо ми е по-апетитен от дон Кихот,има мръвка,но от много транзити и прогресии ,най-много да си взема сух шпек Санчо от денонощният супер до нас.С Плутонови транзити вече и Джаба ще ощастливя,не просто жаба. :012: :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #36 -: Септември 18, 2014, 08:57:24 pm »
Рокаджия с дрезгав глас не може ли? :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #37 -: Септември 18, 2014, 09:07:55 pm »
Ооо,чул те Господ,може,може..харесвам и гаргамели. :012: :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #38 -: Септември 18, 2014, 09:10:02 pm »
Да,Papy ,предвидливо  ,премести тук темата . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #39 -: Септември 18, 2014, 09:20:24 pm »
Да,Papy ,предвидливо  ,премести тук темата . ;)

Аз чакам от стар признание :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #40 -: Септември 18, 2014, 09:27:58 pm »
Да,Papy ,предвидливо  ,премести тук темата . ;)
Рени ти в страната на Артур ли нацели приказният Амур,че  ние тук ловим балъци с кривия си харпун.Не всички сме като теб с Ричи Рич лъвското сърце и на Санчо шъ са израдвъме с гол 7 нож. :58:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #41 -: Септември 18, 2014, 09:49:42 pm »
Не темите трябва да са в отдели по планети.Умирачка,секс по Плутон,хапка,учение,вяра,пътуване по Дупи,по- запечени и ръбати-натискаш черно за владенията на Сатурн.Натискаш и четеш в/у цвета/зоната,която ти импонира в момента.Ако се раздели по планети/цветове никой няма да влиза,където му е неприятно и да се дразни.Според мен проблемът е,че повечето форуми са двуцветни-бяло/синьо..ми то няма такива гори,все пак сънуваме цветно. ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #42 -: Септември 18, 2014, 10:11:21 pm »
В този ред на мисли, значи всички теми трябва да са в Лафчето, защото няма такава, в която да не присъства лаф елемент.  :d030:

не е далеч от истината, но всичко с времето си, надявам се хората като разберат колко е по-удобно всяко нещо да си е на мястото, да се ограничи тенденцията

в тая връзка тия коментари пак са офф

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #43 -: Септември 18, 2014, 10:12:32 pm »
Не темите трябва да са в отдели по планети.Умирачка,секс по Плутон,хапка,учение,вяра,пътуване по Дупи,по- запечени и ръбати-натискаш черно за владенията на Сатурн.Натискаш и четеш в/у цвета/зоната,която ти импонира в момента.Ако се раздели по планети/цветове никой няма да влиза,където му е неприятно и да се дразни.Според мен проблемът е,че повечето форуми са двуцветни-бяло/синьо..ми то няма такива гори,все пак сънуваме цветно. ;D

 :012: добра идея

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #44 -: Септември 18, 2014, 11:23:30 pm »
Разбирам романтиката, аз самата гледам на любовта твърде идеалистично заради квадрата на Венерата ми с Нептун. Ама изборът да си сама докато чакаш принца не го разбирам. Предпочитам да има 1-2 резерви, да има кой да ми се обади, кой да ми дава внимание, да ми казва, че ме обича...с кой...ами, сещате се.  ;D
Пък принца, ако дойде - хубаво. Ако не дойде - поне няма да съм си прекарала най-хубавите години в самота.

Това не означава, че бих се омъжила или създала сериозна връзка с някой, който не приемам за голямата си любов. Може да звучи детски, но аз си вярвам в това. Важното е, че това не ми пречи да си прекарвам добре.
Знам, че малко се отклоних от основната тема. Просто видях 1-2 коментара, които ме насочиха към това, а и с една приятелка редовно имахме малки спорове за това сама ли да чакаш принца или в компания и трябва ли изобщо да се поставяш в позицията на чакащия.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.