Автор Тема: Магията  (Прочетена 54137 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Магията
« Отговор #60 -: Април 24, 2014, 03:12:12 pm »
Щом е след конкретен човек, може изобщо да не си впечатляваш, а да не ти въздейства добре на енергийно ниво - или дърпа несъзнатено енергия от теб, или нещо не те харесва и кой знае какви черни мисли й минават през главата.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #61 -: Април 24, 2014, 03:21:42 pm »
Щом е след конкретен човек, може изобщо да не си впечатляваш, а да не ти въздейства добре на енергийно ниво - или дърпа несъзнатено енергия от теб, или нещо не те харесва и кой знае какви черни мисли й минават през главата.  :)

Да ,права си ,Thunder ,но ме приема по-скоро за съперница ,макар за мен това да е смешно  и детско . Горе-долу съм наясно ,какво й минава през главата за мен ,защото е лесна за "четене" ,но се налага от време на време да контактувам с нея .А какво би ме посъветвала в такава ситуация ?1?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #62 -: Април 24, 2014, 03:21:56 pm »
Имам едно запитване към магьосничките тук-наблюдавам от известно време ,че при контакт с една определена  жена ,макар и за кратко ,на другия ден ме боли главата и болкоуспокояващите не ми действат-внушавам ли си някакви ала-бала или просто да речем времето или някакви други обстоятелства са причина за главоболието ми?!?  :) 
Питам сериозно.
Глава боли и като не е пил човек достатъчно вода, но това за контакт с определен човек също го има и не е внушение- самият човек може да не подозира, че е енергиен вампир и да не го прави нарочно
Пробвай при следващ контакт с тази жена, докато си контактувате да си повтаряш наум молитвата "Отче наш", също да поръсиш след нея със светена вода, да сложиш в областта на слънчевия сплит листче, на което си написала 90-ти псалм
Може да направиш проверка дали ти е въздействала отрицателно на енергийното поле, като чукнеш внимателно едно яйце в чаша с вода, със стайна температура, слагаш чашата над главата си в легнало положение за няколко минути и ако има някаква промяна в яйцето- побеляване на жълтъка, който не е на дъното, а се  е вдигнал нагоре, синджирчета от белтъка проточени нагоре, то имаш действие отвън- водата с яйцето хвърляш в мивка/тоалетна - на течаща вода с думите да се върне там откъдето е дошло, а процедурата после се прави девет последователни нощи- слагаш по същия начин чаша с вода и яйце и на сутринта хвърляш в течаща вода с тези думи

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Магията
« Отговор #63 -: Април 24, 2014, 03:41:49 pm »
Можеш и просто да си изградиш енергиен щит. За целта се концентрираш върху сърцевата чакра и визуализираш как той се изгражда около теб, по този начин се защитаваш от лоши влияния. Като трябва да се срещаш с нея, можеш и да си повтаряш на ум, че си защитена и чужди енергийни влияния са ирелевантни за теб. Това е един вид самовнушение, можеш да кажеш и нещо друго, само важното е да знаеш, че подсъзнанието не асимилира думичката "не", така че като си формулираш самовнушението, нея не трябва да я има, за да не стане точно обратното на това, което целиш.  :)

Сетих се и за планински кристал и турмалин като камъни. Турмалинът не допуска енергийни влияния, планинският кристал ги чисти. В природата се срещат двата минерала съчетани - т.нар турмалинов кварц. Той не само не допуска лошите влияние, но и превръща отрицателната енергия в положителна.

« Последна редакция: Април 24, 2014, 03:44:53 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #64 -: Април 24, 2014, 03:46:15 pm »
Akruks,благодаря за вниманието ,това с яйцето мога да го пробвам . :08:

Обаче "Отче наш " и другите молитви не ги знам и не ми идват отвътре,не са ми понятни ,както и не мога да ръся светена вода ,на мястото къде се виждаме.  O:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #65 -: Април 24, 2014, 03:51:40 pm »
Thunder,това ми хареса с визуализирането и много е красив камъка,който си поставила  .Благодаря и на теб. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Магията
« Отговор #66 -: Април 24, 2014, 04:34:52 pm »
Достатъчно е да не я гледаш в очите, а м/у тях

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #67 -: Април 24, 2014, 05:25:48 pm »

Обаче "Отче наш " и другите молитви не ги знам
http://www.iskri.net/ot4e.html

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #68 -: Юни 16, 2014, 01:27:54 am »
На 2 окт. 2010г в предаването "Горещо"гост беше един ходжа, а темата беше за магиите. В хода на разговора обясни няколко магии, които най-често свекърви правели, например в гроб се поставяли лъжица и вилица обърнати с гръб, за да се разделят младите... Всичко това пиша, тъй като днес ходих на гробища и както разчиствах стара шума от гроба на дядо, баба и вуйчо, се натъкнах на една лъжица, заровена в купчинка пръст, над която бяха забодени няколко изкуствени цветя. Съмнява ме това да е чиста случайност, например да е паднала някога си лъжицата, когато вуйна е раздавала жито...
 Може пък за бившия мъж на братовчедката да е направила вуйна ми нещо, тъй като и него открито го мрази. Лъжицата я хвърлих в барата с течаща вода до гробищата, през ляво рамо, а ако някой е запознат с подобни неща да каже...
Да дам обратна връзка и на това ми запитване- във вторник е починал споменатия бивш съпруг на братовчедката, на 25 февруари го били оперирали от рак на дебелото черво, а аз си мислех, че е жив и здрав и работи в чужбина, както последно ми бяха казали...  :(

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Магията
« Отговор #69 -: Юни 16, 2014, 01:57:44 pm »
възможно ли е ''магия'' да бъде пусната на удобно място,не  у този за който е правена

наскоро чух,че е направена на едни съседи магия,описали са болния човек,състоянието му,и са казали че магията е сложена в друг двор,не у  тях самите...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Магията
« Отговор #70 -: Юни 16, 2014, 09:46:47 pm »
Синие, ако човек вярва в глупости, може и в Австралия да я оставят и пак да "хване"

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Магията
« Отговор #71 -: Юни 18, 2014, 07:41:17 pm »
изчетох някоя и друга тема в бг-мама, ми то било пълно с гадателки, врачки, баячки, и всякакви екстрасензорни...направо ужас

а колко народ има, дето ги обикаля по краищата на България, втрещих се
тия със здравните проблеми ги разбирам, човек и сламака търси да се хване
но другите..
"ще ме обича ли"
"ще ме остави ли"
"ще спечеля ли"
...

може и аз да не съм права, разбирам като ти е тежко да посетиш една-две, те май доста психолози го раздават, ама да обиколиш всички..

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Магията
« Отговор #72 -: Юли 09, 2014, 07:39:43 pm »
това което ще споделя и по-скоро искам  информация е ''ароматите''

случва ми се в чат с непознати да усещам миризмата им.
или нещо около тях-може да хапват нещо,може да са на място с  посочената от мен миризма(баня,лекарства)...
и излизам права.
усещала съм миризма на ''смърт'',дни след  като някой е починал,аз  долавям неговия нежив аромат...

трябва да кажа, че аз не мога да усетя и не зная как мирише роза,фрезия,не мога да разпозная собствения си парфюм,ако  до мен се е напръскал  жена с него...
просто носа ми е слаб...

та ей за тия миризми питам,когато усещам човек ,на километри от мен,пред компа си....
имах един период в който ,дори загубих цялостно обоняние-лимон не усещах под носа...сега  го усещам....това беше  за месец някъде

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #73 -: Юли 09, 2014, 07:48:47 pm »
трябва да кажа, че аз не мога да усетя и не зная как мирише роза,фрезия,не мога да разпозная собствения си парфюм,ако  до мен се е напръскал  жена с него...
просто носа ми е слаб...

та ей за тия миризми питам,когато усещам човек ,на километри от мен,пред компа си....
имах един период в който ,дори загубих цялостно обоняние-лимон не усещах под носа...сега  го усещам....това беше  за месец някъде
имаш ли нещо в натала- планета, куспида, МП на 22гр везни, тъй като постоянната звезда Foramen дава нарушено обоняние?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #74 -: Юли 09, 2014, 07:54:03 pm »
Аз също усещам "странни" миризми понякога. Принципно малко хич ми го няма обонянието от преди повече от 15 години след синузит. Усещам миризми, но трябва да са силнички  :012:.

Понякога обаче от нищото усещам миризми. Няколко дни подред, летни вечери, миналата година като се прибирам и усещах миризма на тамян в двора ни. Никъде нищо не пуши, дими или да е запалено, но на мен ми миришеше на тамян и туй то.

В на приятелка дома, седмица преди да почине котарака и на мен ми миришеше на смърт у тях и то толкова силно, та чак откачах и не можех да седя вътре.

Понякога пък ей така из къщи усещах аромати на цветя. Тогава нямах ароматизатори из стаите и нищо подобно на аромата, който усещах, обаче го усещах... И те така...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн