Автор Тема: Пълнолуние 13.06.2014  (Прочетена 26733 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #60 -: Юни 14, 2014, 01:36:18 am »
При мен пълнолунието е на 3 гр. от МЦ - счита ли се за съвпад? По натал Луната в Дева е в опозиция на рибешки асц. Интересно - оста на пълнолунието заформя мутабелен кръст в кардинални домове. Би трябвало да има проявление.
3гр за планета става, но за ос е до 2гр
останалото аз не го вземам под внимание, имам предвид осите от картата на Пълнолунието

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #61 -: Юни 14, 2014, 02:49:27 am »
3гр за планета става, но за ос е до 2гр
останалото аз не го вземам под внимание, имам предвид осите от картата на Пълнолунието
Ами значи остава квадрата с Луната, домовете са 3-ти / 9-ти. Ще видим, как ще се отрази  :017:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #62 -: Юни 14, 2014, 12:08:58 pm »
Това е интересно, у7- партньора, Нептун- алкохола, пълнолунието- приключване
а в неговия натал къде попада Пълнолунието и какви аспекти прави?
замесен ли е 6д и Нептун/

Сега разгледах и при него как е, провокирана от теб :) Луната се оказва, че е в съвпад с неговия Нептун, а заедно са в опозиция към Марс, който е управител на 6 дом и на асцедента, а по натал е в 8 дом. Луната е в секстил и с Плутон - първият управител на асцедента му.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #63 -: Юни 14, 2014, 03:53:20 pm »
Сега разгледах и при него как е, провокирана от теб :) Луната се оказва, че е в съвпад с неговия Нептун, а заедно са в опозиция към Марс, който е управител на 6 дом и на асцедента, а по натал е в 8 дом. Луната е в секстил и с Плутон - първият управител на асцедента му.
Това очаквах да прочета- при диети, спиране на цигари, алкохол е намесен 6д и разбира се АСц- Пълнолуние, ЛЗ в 6д или както е в случая управителите на тези домове  :)

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #64 -: Юни 15, 2014, 03:11:10 pm »
Да споделя и аз нещо покрай Пълнолунието. Един приятел имаше цирей, който го дразнеше от 2 дни- от нищото сякаш се беше появил. Ние тренираме всяка сутрин и в петък малко преди кулминацията на пълнолунието той отказа да дойде на тренировка, после отишъл на лекар и му казали, че е добре веднага да се прави операция, защото отивало към слабините и околностите. Отказват му в общинската болница, в частната го оправят успешно.

С кои фактори свързвате операцията и благоприятният изход от ситуацията ?

Пълнолунието засяга натална опозиция Хирон- Марс, а Марс е съвпад  с Уран -упи Слънце и 7и, Марс е  упи 8и. Там има възел и Венера. Към наталния Марс има тригон Юпитер. Чувал съм,че когато луната е в Стрелец екземите се обострят и други кожни неща е възможно, интервенции по бедрата също да се избягват.

Аз имам на близък градус Сатурн - Уран по 5и и имах финансови перипетии заради поети рискове по 5и. Един друг приятел има Асц на градуса на Пълнолуние в Стрелец и е правил някакви мистични ритуали на морския бряг. Доста различни преживявания.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #65 -: Юни 17, 2014, 01:21:48 am »
Шашаво пълнолуние – по случайност една колежка, която се занимава с рейки, откри някакво заключване при мен, причинено отвън. По-рано през деня усетих странно енергийно влияние, като намеса, но махнах с ръка и реших, че е само физическо неразположение. После тя ме изненада с това, което ми каза и се чудя кой е седнал да се занимава с черен гологан като мен, аз защита си имам отгоре, да не се хабят. :012: А след това знаци от природата го потвърдиха. За пръв път от години видях накуп толкова светулки, супер магически са и ги свързвам само с хубаво.

С кои фактори свързвате операцията и благоприятният изход от ситуацията ?

За операции и подобни, тръгваме от натала първо, така смятам. Пък Марс тук сякаш дава заявка за благоприятен изход. Липсват му сериозни сътресения по аспекти, има и рецепция с Юпитер, но това е само бърз поглед.   
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #66 -: Юни 17, 2014, 02:10:10 am »
sunrain, снима ли ятото светулки?
с разказаното ми напомни за филма "Зеления път"  :)

Пълнолунието се изрази при мен адекватно, както всички лунации досега- разположено в 10д и в квадрат с У1, у10 в 1д , както се появи непланирана от мен оферта за работа, няколко часа след самото Пълнолуние, която след една нощ размисъл реших да приема, на другия ден отивам с нагласата да започвам и ме отсвириха...
Пълнолунието от 10д при мен в широк хармоничен аспект с У5 в 5д - взеха мои произведения вчера, за да ги включат във втори брой на Алманах за литература, култура, изкуство и публицистика.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #67 -: Юни 17, 2014, 11:29:14 am »
sunrain, снима ли ятото светулки?
с разказаното ми напомни за филма "Зеления път"  :)

Пълнолунието се изрази при мен адекватно, както всички лунации досега- разположено в 10д и в квадрат с У1, у10 в 1д , както се появи непланирана от мен оферта за работа, няколко часа след самото Пълнолуние, която след една нощ размисъл реших да приема, на другия ден отивам с нагласата да започвам и ме отсвириха...
Пълнолунието от 10д при мен в широк хармоничен аспект с У5 в 5д - взеха мои произведения вчера, за да ги включат във втори брой на Алманах за литература, култура, изкуство и публицистика.

Пълнолунието беше в градуса на МЦ в картата на майка ми. Понеже при нея няма аспект без изява, а и натала ѝ е излючително лесен за предсказване на бъдещи събития, аз също предположих, че или ще получи ново предложение за работа, или пък ще ѝ предложат някакво повишение. Засега обаче, резултат в тази насока няма, което силно ме учудва. Управител на знака на пълнолуние-Юпитер, в момента е в съвпад със себе си (Юпитеров възврат) и в съвпад с Уран в неин 5-ти дом. Склонна бях да очаквам нещо изненадващо и много късметлийско да се ѝ случи точно по време на лунацията, но пък Сюзън Милър дава за тази лунация конкретно, време на действие +–5 дни, значи вече сме преминали и времевата граница.

Акрукс, поздравления!
Както изглежа, ретро Меркурий също може да носи благинки :) Аз и преди отбелязах, че не намирам разлика, дали в натала е директен или ретро, понеже при мен и при двете му фази са се случвали благоприятни и не чак толкова, меркуриеви събития.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #68 -: Юни 17, 2014, 11:45:24 am »
Пълнолунието беше в градуса на МЦ в картата на майка ми. Понеже при нея няма аспект без изява, а и натала ѝ е излючително лесен за предсказване на бъдещи събития, аз също предположих, че или ще получи ново предложение за работа, или пък ще ѝ предложат някакво повишение. Засега обаче, резултат в тази насока няма, което силно ме учудва. Управител на знака на пълнолуние-Юпитер, в момента е в съвпад със себе си (Юпитеров възврат) и в съвпад с Уран в неин 5-ти дом. Склонна бях да очаквам нещо изненадващо и много късметлийско да се ѝ случи точно по време на лунацията, но пък Сюзън Милър дава за тази лунация конкретно, време на действие +–5 дни, значи вече сме преминали и времевата граница.

Късметът е бил за нейното дете, нали се похвали в съседна тема, че имаш одобрение за работен вариант на твоите там неща... 5-ти дом са децата на човек, като част от личното творчество  :29:

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #69 -: Юни 17, 2014, 11:47:16 am »
Пълнолунието беше в градуса на МЦ в картата на майка ми. Понеже при нея няма аспект без изява, а и натала ѝ е излючително лесен за предсказване на бъдещи събития, аз също предположих, че или ще получи ново предложение за работа, или пък ще ѝ предложат някакво повишение. Засега обаче, резултат в тази насока няма, което силно ме учудва. Управител на знака на пълнолуние-Юпитер, в момента е в съвпад със себе си (Юпитеров възврат) и в съвпад с Уран в неин 5-ти дом. Склонна бях да очаквам нещо изненадващо и много късметлийско да се ѝ случи точно по време на лунацията, но пък Сюзън Милър дава за тази лунация конкретно, време на действие +–5 дни, значи вече сме преминали и времевата граница.

Акрукс, поздравления!
Както изглежа, ретро Меркурий също може да носи благинки :) Аз и преди отбелязах, че не намирам разлика, дали в натала е директен или ретро, понеже при мен и при двете му фази са се случвали благоприятни и не чак толкова, меркуриеви събития.

ами може да е проработило относно детето й - 5 дом - или ти си второ дете?

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #70 -: Юни 17, 2014, 11:48:25 am »
sunrain, снима ли ятото светулки?
с разказаното ми напомни за филма "Зеления път"  :)

Пълнолунието се изрази при мен адекватно, както всички лунации досега- разположено в 10д и в квадрат с У1, у10 в 1д , както се появи непланирана от мен оферта за работа, няколко часа след самото Пълнолуние, която след една нощ размисъл реших да приема, на другия ден отивам с нагласата да започвам и ме отсвириха...
Пълнолунието от 10д при мен в широк хармоничен аспект с У5 в 5д - взеха мои произведения вчера, за да ги включат във втори брой на Алманах за литература, култура, изкуство и публицистика.

интересно, че и по-големия орбис е подействал.... - има ли някакви допълнителни транзити на тази тема?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #71 -: Юни 17, 2014, 12:02:26 pm »
интересно, че и по-големия орбис е подействал.... - има ли някакви допълнителни транзити на тази тема?
Е, то не е толкова голям орбис, Сатурн е на 16гр 44', а Пълнолунието на 22гр
пък и Новолунието две седмици преди това ми беше кацнало на Мц, в тригон с моето Слънце, което е естествен У5, а нали при Пълнолуние приключват или излизат наяве резултатите по неща, започнати с Новолунието

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #72 -: Юни 17, 2014, 12:06:48 pm »
Е, то не е толкова голям орбис, Сатурн е на 16гр 44', а Пълнолунието на 22гр
пък и Новолунието две седмици преди това ми беше кацнало на Мц, в тригон с моето Слънце, което е естествен У5, а нали при Пълнолуние приключват или излизат наяве резултатите по неща, започнати с Новолунието

ето, тя крушката си има опашка :)
ти беше споменала за новолунието и, че очакваш някакво представяне пред публика, ама после не видях да дадеш коментар. Ето сега вече цикъла се е оформил :)

Успех! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #73 -: Юни 17, 2014, 12:14:46 pm »
ето, тя крушката си има опашка :)
ти беше споменала за новолунието и, че очакваш някакво представяне пред публика, ама после не видях да дадеш коментар. Ето сега вече цикъла се е оформил :)

Успех! :)
ами нямам спомен дали точно за Новолунието съм коментирала това
трябва да проверя в темата  :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Пълнолуние 13.06.2014
« Отговор #74 -: Юни 20, 2014, 04:58:17 am »
sunrain, снима ли ятото светулки?
с разказаното ми напомни за филма "Зеления път"  :)

Тц, нямах и телефон в мен, че ми е писнало. Този филм да взема да го гледам. Струва ли?
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred