Автор Тема: Гледане на кафе  (Прочетена 57494 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Гледане на кафе
« Отговор #90 -: Август 06, 2016, 07:17:28 pm »
ето и моето кафе.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #91 -: Август 07, 2016, 04:44:28 am »
Клер, има ли мъж, който се опитва да те поучава по любовните въпроси?
Или да иска внимание, повече ласки, да те приеме по-близо до себе си?

Иначе аз и чичко Ал видяхме
1. лице на жена в дълга старовремска рокля. Зад лицето има малко по-голяма фигура на мъжка глава с брада. Аз оприличих на Ахмед Доган. :D
2. сърце
3. фигура на мъж, който е разперил ръце
4. мъжки профил

видях и един сперматозоид с очи и ме гледа, ама ме е срам да го обрисувам.  :012: :012: :012:

Едит: публикувала съм се на три четворки.  :clap: детска радост
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #92 -: Август 07, 2016, 04:49:12 am »
 :cheer: забравих снимката
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Гледане на кафе
« Отговор #93 -: Август 07, 2016, 09:05:10 am »
Благодаря, Ема. да ме поучава, не знам, иначе си имам приятел. С Доган нямам нищо общо  :57:

аз видях буквите С и В/Е, както и цифрата 1. но не знам какво значат. четох някакви тълкувания в нета, но нещо не мога да ги навържа. също не ми е ясно как се определя кое е минало, кое бъдеще. или кое ще са събития и кое мисли/емоции?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гледане на кафе
« Отговор #94 -: Август 07, 2016, 06:38:31 pm »
Сперматозоид не видях, но на дъното се мъдри един избождащ очите наклонен надясно х**. Има известна прилика с логото на Mortal Kombat ;D Иначе забелязах 1, 2, 4 и СЕ-то.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Гледане на кафе
« Отговор #95 -: Август 07, 2016, 06:43:33 pm »
 :D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #96 -: Август 07, 2016, 06:57:38 pm »
Репс, аз съм се била напила тази нощ. Позволено ми е да виждам такива неща. Но ти...  :57:

Ако вземем предвид виждането на Реп за дъното, там са твоите мисли и мечти.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Гледане на кафе
« Отговор #97 -: Август 07, 2016, 06:59:42 pm »
егати и мечтите  :85:

а какво е значението дали фигурите са предимно бели или предимно черни?
и колко често е ок да се гледа на кафе?
« Последна редакция: Август 07, 2016, 07:02:51 pm от Kler »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #98 -: Август 07, 2016, 07:35:20 pm »
Ако фигурата е бяла - добро знамение. Ако е черна - лошо. Аз така си го обяснявам най-простичко.
Примерно, ако е бял гълъб - добри новини. ако е черен - може да са притеснителни вести.

Аз си поглеждам в чашата всеки път, когато си правя турско кафе. До момента ми е показвало все неща, които почти веднага се случват. Но не са ми били важни дълготрайно - бързо гледане за бързи резултати. А може би просто не съм обърнала внимание дали нещо дългосрочно се е сбъднало.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Гледане на кафе
« Отговор #99 -: Август 07, 2016, 08:09:26 pm »
Вчера ми направиха бир турско кайве, и точно имаше две еднакви фигури  в черно и като негатив в бяло. Не  снимах, но приличаше на мъж-монах в дълга роба, или светия.Бялиото копие  беше малко по-голямо и светло, стоеше отдясно и по-високо,, и двете бяха с издължени крайници като на Ел Греко картините, бързах и не ги усетих. Някакви идеи имате ли?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Гледане на кафе
« Отговор #100 -: Август 07, 2016, 08:36:36 pm »
Сперматозоид не видях, но на дъното се мъдри един избождащ очите наклонен надясно х**. Има известна прилика с логото на Mortal Kombat ;D Иначе забелязах 1, 2, 4 и СЕ-то.
това черното на дъното дето ти прилича на негърски вибратор на мен ми прилича на овча или драконова глава

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гледане на кафе
« Отговор #101 -: Август 07, 2016, 08:39:07 pm »
Репс, аз съм се била напила тази нощ. Позволено ми е да виждам такива неща. Но ти...  :57:

В "Смях" или в "Сънища" имаше виц за надървения негър, преследващ невинна девойка насън, ама не го намирам. С една дума — кафето си е на Клер, аз нямам общо с тия мръсотии :85: Ако е вярно това с черно/бялото, не е на хубаво такъв голям и черен :57:

Бека, тъй де, Мортал Комбат.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Гледане на кафе
« Отговор #102 -: Август 07, 2016, 08:45:36 pm »
Ами  де да го знам мортал к., да, видях го ,иначе мъжкият профил е Ах-Пуч богът на смъртта . :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гледане на кафе
« Отговор #103 -: Август 07, 2016, 08:49:52 pm »
Нигме, може да попаднеш в ситуация с два контрастиращи персонажа. Или да научиш нещо, което да промени мнението ти за някого. Не знам, какво ти дойде първо наум тогава?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Гледане на кафе
« Отговор #104 -: Август 15, 2016, 09:34:42 am »
Нигме, може да попаднеш в ситуация с два контрастиращи персонажа. Или да научиш нещо, което да промени мнението ти за някого. Не знам, какво ти дойде първо наум тогава?
Мда, опит за интрига от познат, който ме търси винаги да иска нещо, така си може човекът. Постарал се е зад гърба ми да злослови неверни неща пред приятели, с които сме изяли торба сол. Оставих ги сами да си отговорят дали е истина, факт е, че съм леко засегната от съмнението...външно не личи, но си промених отношението. След плутон опозе на планети в 11 дом, печалното помъдряване в тази сфера е неизбежно. Най-обичам да не се разправям, мълчанието е злато, който живее достатъчно дълго-ще види...
Има препратки към светлото и тъмното, да, мога да изоблича човека, по случаен начин разбрах нещо много неприятно, но хайде да бъда пак над нещата, низките.
Мислих си, че всеки носи черно-бялото, дали да повярва на някоя гнус донякъде зависи и той за себе си колко катран е излял някъде, някому.