Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 118636 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Виртуалната представа
« Отговор #90 -: Октомври 31, 2015, 10:41:21 pm »
Леле, как ме изкушавате с тая хубава тема… обаче съм пил и току виж кажа, каквото мисля.
Че точно това трябва да кажеш. Това е целта на темата.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Виртуалната представа
« Отговор #91 -: Ноември 01, 2015, 08:58:16 am »
Леле, как ме изкушавате с тая хубава тема… обаче съм пил и току виж кажа, каквото мисля. Утре на светло :)

 ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Виртуалната представа
« Отговор #92 -: Ноември 01, 2015, 09:16:10 am »
Леле, как ме изкушавате с тая хубава тема… обаче съм пил и току виж кажа, каквото мисля. Утре на светло :)

жалко,и ти веднъж годишно да си  фазов, погълнал питието на истината и да проявиш прословутия  скорпи самоконтрол  :012:
нищо догодина на 31.10 пак ....

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #93 -: Ноември 01, 2015, 11:28:40 am »
Хубу де. Да ви зачеша малко. Който е пропуснат — преднамерено е, по една или друга причина :) Първо господата, че са по-малко.



Веско — добра душа, но страхотен песимист. Поставен е в ситуация да бори живота и живота — него. Отказва да види възможностите около себе си. Мрънкач, при по-благосклонна публика. На моменти тесногръд, друг път пич. Вечно подозира заговор — по принцип, срещу народа, срещу себе си…

Опозит — малко философ. Оставя усещането, че е пробвал/видял доста неща.

г-н Санти — общо пичовско усещане.

Тео — той ми е най-странен. Хем си има някакви типични тийн моменти (доста), които са ми леко смешни (кучи  :012:), хем важните неща си ги бута/решава той. Здравомислещо теле, готино хлапе.



Акрукс — това, което ми прави по-особено впечатление, е, че понякога намира (намерение за) обида там, където няма. Някой си казал нещо за осми дом и леките жени, тя се сеща за дъщеря си и някак свързва двете. Малко догматична, но интересна за четене. Току се сопне на някого.

Мирабела — много положително усещане оставя, има страхотно чувство за хумор, на моменти демонстрира интереси и познания, които никога не бих заподозрял. Много прикрита.

Дияна — саркастична, умна, с вкус към латинския и естетските аватари. Сигурно заради картата си привиждам в тях намек и за друго :) O Priape едно време ми харесваше много. Усещам я близка, сигурно заради влиянието на ♎ и ♏. "Не си оставя магарето в калта" е определението, което не намирах (HT към Стар).

Папи — не съм я разгадал. Кефи ме. Подозирам, че съм я мяркал в метрото, цъкаше някаква телефонска board game. Има здрав common sense.

Лили & Ребека са ми любимата комбинация за словоблудстване (което често става в грешната тема). Ако си направим троен комбин, сигурно ще излезем Близнак със скорпионски акцент. Това при положение, че Бека реши да си каже годините :012: Много специфичен хумор има, гъделичка нещо в мен. А Лили толкова сме я нищили, че няма накъде повече. Напоследък я усещам много по-спокойна (въпреки всичко останало), явно промените около нея са в правилна посока.

Стреличка — откакто чух, че ходи със скалпел в джоба, взех да гледам по-инак на нея ::)

Романтика — има една такава вяра в нея, че може да промени нещата и реално се опитва да го направи. Истински добра душа.

Сатен — нервачка, но добричка. Дълбока вода.

Тренди — приятно хлапе, в хубавия смисъл шматка :)

Дракониада — откровено ѝ завиждам на способността да изпраща разни хора на майната им в прав текст. Старая се, но все ме избива на любезност в това отношение. Трябва да призная, че в началото ми беше малко неприятна с маниера си, но сега я виждам в друга светлина. Позата "материално момиче, търсещо кинти и корав марс" я е отработила, но отдолу има и друго (което сега ще отрече :012:)

Вещето открай време ми е любимка заради цветистия си език. Хем огнена, хем дълбока, ако реши да каже нещо повече.

Стар — хладно аналитична, но с изненадващи моменти на чувствителност. Явно ѝ е важно да оценят труда и експертизата ѝ.

Люба — като стил ми изказване ми допада, има някаква хапливост, която ми харесва.

Има някои хора, които усещам, но ми е сложно да прекарам през рационалното и да напиша нещо смислено за тях. Примерно Рени, Хепи, Гаури, Флора, Пърпъл… Хеле пък за Рени :012:



Късно стана, ако ми дойде муза, ще си кажа.
« Последна редакция: Ноември 01, 2015, 08:10:01 pm от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #94 -: Ноември 01, 2015, 11:34:23 am »

Вечно подозира заговор — по принцип, срещу народа, срещу себе си…


Между другото, това наскоро го забелязах и при друга стелиумна Стрелкиня, с Луна в Близнаци. Мислех, че не проявява интерес към никаква окултно-мистично-конспиративна литература, а изведнъж ми спомена за световни заговори. Но ако е искала да ме впечатли с ерудицията си, не успя - веднага влязох в тона и продължих за рептили и илюминати.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Виртуалната представа
« Отговор #95 -: Ноември 01, 2015, 12:05:38 pm »
Чаак пък да подозирам заговор.  :012: Благодаря все пак за хубавите думи!
По принцип не съм настроен негативно срещу никого, но понякога нарочно правя да изглежда и така, и инак (дори и от скука). Не ми харесва преди как някои казваха (а не е така), че не съм правил нищо за търсенето на брат ми, че не било логично да оставам тогава на работа, а е трябвало да напусна веднага и пр. Не ми харесва, когато се изказват неоснователни подозрения, но мисля, че тези, които ме познават, знаят, че подобни неща са напълно неоснователни.
Относно Рептил,нямам нищо против, но си мисля, че преди не му хареса когато бях писал за евреите и банкерите. Нищо лично към никого от форума, ако има нещо еврейско, все пак нали тука няма никой забъркан в игричките, които си играят онези.
А относно конспирациите - едва ли всичко е измислено. Важното е да няма укриване на информация и всеки сам да прецени и отсее това, което смята за правилно.

ПП: Интересно защо още не са ми спрели нета, предполагам има някакъв гратисен период и затова.  ::)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #96 -: Ноември 01, 2015, 12:11:37 pm »
Така е, Веско, така е. Кипва ми л****то, като чуя някой да говори лошо за евреите и масоните. А за банкерите съвсем! :33:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #97 -: Ноември 01, 2015, 12:12:33 pm »
ПП: Интересно защо още не са ми спрели нета, предполагам има някакъв гратисен период и затова.  ::)

Сигурно и тук има някаква конспирация  :29: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Виртуалната представа
« Отговор #98 -: Ноември 01, 2015, 12:26:18 pm »

Стреличка — откакто чух, че ходи със скалпел в джоба, взех да гледам по-инак на нея ::)

е, много си мек,да не кажа като капещ мед от лъжичката, в представите

 :72: отработвам У8 Марс на асц. в съвпад уран/плутон,идейно ми дойде зачитайки историята на д-р Лектър  :72:
не настъпвай скорпиона,с тежък плутонов акцент,освен ако не искаш да видиш атомна реакция в действие на живо  ;)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Виртуалната представа
« Отговор #99 -: Ноември 01, 2015, 12:30:21 pm »
Сигурно и тук има някаква конспирация  :29: ;D
Едва ли. Може би ако бях уведомил, че няма да го плащам, щяха още днес да го спрат.
Дано все пак да успея да намеря пари за това!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #100 -: Ноември 01, 2015, 12:49:07 pm »
Който ми е противен, не съм го увековечил с думи. Когото познавам малко по-отблизо — също пропускам да се изказвам :) Въпросните хора (вероятно) са наясно какво мисля за тях, а на другите не им е работа да знаят. Все пак, има да се допълва :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #101 -: Ноември 01, 2015, 01:32:41 pm »
Не знам защо ви звуча толкова академично, това не го чувам за пръв път. Но и престореният сладникаво-извисен стил ми е твърде далечен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Виртуалната представа
« Отговор #102 -: Ноември 01, 2015, 04:12:46 pm »
Интересно, съвпадат ми усещанията, относно потребителите, с вашите. Имам леки разминавания с разбирането  за Папи и Рени.
Рядко не съм успявала да почувствам какво иска да каже Рени. :)

Папи не е фелдфебел. Тя е Слънце във водолей. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #103 -: Ноември 01, 2015, 05:16:38 pm »
Видя ли, Уран, кво ме направиха... :-\

Браво на стар, че си каза конкретното и лично мнение

Рептил, не се возя в метро-освен веднъж-още като го откриха люлинското

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Виртуалната представа
« Отговор #104 -: Ноември 01, 2015, 05:37:20 pm »
Късно е, Папи. Вече ти излезе име. :P
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.