Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 118370 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Виртуалната представа
« Отговор #75 -: Октомври 30, 2015, 12:03:30 am »
За Ребека -точно тази песен:

https://www.youtube.com/watch?v=YX5ng8aWbZE

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Виртуалната представа
« Отговор #76 -: Октомври 30, 2015, 12:30:13 am »
Навремето имаше вестник "Стършел", според мен Акрукс има такъв талант да се изразява  ;D
Да, имам доста добри попадения и в този жанр, включила съм епиграмите в предстоящата стихосбирка, заедно с една басня и десетина хумористични стиха  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Виртуалната представа
« Отговор #77 -: Октомври 30, 2015, 12:31:35 am »
Акрукс, а аз те виждам като човек с груб език, на когото му харесва да влиза в ролята на даскал.
Не ми харесва, правя го неволно- Плутон У3 в секстил с Марс У3, У8 в 3д, но и с Нептун в 3д- мога да бъда и лирична, и съм, ама не винаги  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #78 -: Октомври 30, 2015, 09:29:22 am »
Стар много се усеща Слънцето в Телец, предишния ти аватар те издаваше.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Виртуалната представа
« Отговор #79 -: Октомври 30, 2015, 09:31:37 am »
starinthenightsky, аз много те харесвам, забелязах наскоро, че с Риби и Нептунианци - много първосигнално имам хубава връзка. Вероятно защото съм с Асцендент Риби и Нептун ми е най-високо в 9 дом в Стрелец.

Избягвам да коментирам чуждите казуси - най-вече, защото съм твърде начинаеща, а тум всички са много по-напреднали, знаят се отдавна и някак са си общество, в което съм донякъде чужда и външна ...
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Виртуалната представа
« Отговор #80 -: Октомври 30, 2015, 09:32:56 am »
Интересна темичка сте заформили :) :)

мислех си и аз да се включа, но реално, моите усещания вече се смесват с вибрациите на рожденната дата на човека отсреща. Това, което ми даде този форум (освен всичко друго, разбира се,) е, че всеки има своята истина, че всеки е такъв какъвто е, и ако на мен нещо не ми пасва, това не означава, че трябва веднага "да паля" :) - уча се да приемам човека такъв, какъвто е и да се наслаждавам по моему на контакта с него. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #81 -: Октомври 30, 2015, 11:55:18 am »
Така или иначе болшинството от хората се интересуват само от себе си и от това някой да разглежда техните натални карти или да научат нещо което ще им е от лична полза.

Това важи поне за 80% от потребителите. Всеки се регистрира в такъв форум, за да пита за личния си хороскоп и да научи нещо за себе си. И всеки от нас е минал по този път, така сме започнали. Оттам нататък има различни варианти. Или изчезваш, след като получиш това, което ти е било необходимо. Или оставаш, за да продължиш да получаваш - и така години наред, без никакво надграждане. Или започваш да проявяваш по-задълбочен интерес към Астрологията, да четеш, да търсиш, да наблюдаваш и изучаваш.

 
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Виртуалната представа
« Отговор #82 -: Октомври 30, 2015, 12:11:18 pm »
При Стар най-силно изявено долавям земята, а Мерка ѝ не знам къде е, но винаги ми е харесвал :)
Понякога е лесно се засяга, мисли си, че другите не я ценят достатъчно, но не смятам, че това е така. Лесно ранима e, лоялна и добронамерена.

Лили, често бълва змии и гущери, но това защото е много наранена, в същността си е с душа на дете, много добричка и мила, имаща нужда само от любов.


Папи, аз като ти казвам, че става за възпитател във военно училище  ;D
Тя нищо, че се прави на строга, намеренията ѝ винаги са добри и ще помогне на всеки, абсолютна липса на егоизъм. Зад привидната студенина има един прекрасен, справедлив и чувствителен /по водолейски/ човек и с памук може да ѝ се извади душата. Лесно е човек да я обикне.


Уран, вече я определиха  :) Семпла, лоялна, грижовна, ранима и изящна.


Рени, признавам си, че често не разбирам какво пише, но си я харесвам  :) Шарена е, винаги с чисти намерения, липсва каквато ѝ да било злоба, ентусиазирана и усмихната /плаче тихо, когато никой не я вижда/.


Акрукс, от време на време ми ядосва Марса с овчата си Луна и нетактичния Мерк, но бързо ми минава, не може да ме ядоса за дълго, защото в повечето пъти е права, просто не ми допада грубия изказ :012: Прилича ми на съседката, която винаги ще услужи със захар, ако имаш нужда и никога няма да ти тръшне вратата под носа . Мерка ѝ от време на време има навика да си пъха носа в чуждата манджа и да изкарва кирливите ризи на другите, но за сметка на това е много талантлив. Струва ми се някак самотна и имаща нужда от повече любов, верни приятели. Добра душа е  :)
/Сега овчата Луна има вероятност да ме сдъвче :D /


Няма някой към когото да изпитвам неприязън, е някои ме нервират от време на време, но това не значи, че не ги харесвам, напротив, всички си имаме добри и лоши страни  :)

п.с. Стига толкова, че е хубаво да свърша някаква работа  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #83 -: Октомври 30, 2015, 12:25:41 pm »
Хепито пропускаме  :) Аз я виждам като методичен човек- прави си планове и стриктно си ги изпълнява. На мен ми е много интересна, нищо че земята ѝ е в повечко. Много грижовен и мил човек ми изглежда. Ще ти се накара, ама по един майчински начин.
 Тя е от хората, които са ми отваряли очите за неща, за които съм била сляпа  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #84 -: Октомври 30, 2015, 12:33:09 pm »
Ема за мен е широка душа. Запомнящ се образ е тя. Философ до мозъка на костите си, много е преживяла, а само такъв човек може да ти даде акъл как да постъпиш в дадена ситуация. Хем е като вятъра една такава непостоянна, хем ми се струва здраво стъпила на земята. Хамелеонка е  :)

Happy58

  • Гост
Re: Виртуалната представа
« Отговор #85 -: Октомври 30, 2015, 03:36:38 pm »
Хепито пропускаме  :) Аз я виждам като методичен човек- прави си планове и стриктно си ги изпълнява. На мен ми е много интересна, нищо че земята ѝ е в повечко. Много грижовен и мил човек ми изглежда. Ще ти се накара, ама по един майчински начин.
 Тя е от хората, които са ми отваряли очите за неща, за които съм била сляпа  :)

това с плановете някак ми убягва, ама .... може и да се науча :)

Тренди - едно мило младо създание, търсещо ..... :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Виртуалната представа
« Отговор #86 -: Октомври 30, 2015, 03:38:02 pm »

Акрукс,
/Сега овчата Луна има вероятност да ме сдъвче :D /

Днес съм на диета  :29:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Виртуалната представа
« Отговор #87 -: Октомври 31, 2015, 09:06:54 am »
После тая тема ще отиде в общите

Аз няма да се изказвам за вас, знам ви и кътните зъби, и мъдреците, и кучешките
Даже и млечните  :D
Ама не ми пречите, които са тук, са сладури, които отдавна не са, съм намерила за прекалени :)

леле,виртуална соц.диктатура = чеши го тоз плуто на асц.,той обича по гръбчето :08:
виртуалната представа дълбоко се различава от реалната,но пък точно указва синастричното -привличане /лайкване/ и отблъскване/хейтване/

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Виртуалната представа
« Отговор #88 -: Октомври 31, 2015, 09:11:10 am »
А, така ли?
Аз пак не мога да се изкажа, нямам интуиция

нямаш или не й се доверяваш

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #89 -: Октомври 31, 2015, 10:39:32 pm »
Леле, как ме изкушавате с тая хубава тема… обаче съм пил и току виж кажа, каквото мисля. Утре на светло :)