Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562093 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3810 -: Март 08, 2024, 01:49:09 pm »
Привет, нова съм във форума. Попаднах в него търсейки да разчета настоящия си солар.Новата ми соларна година започва в началото на март 2023. Ще се радвам да чуя и вашия прочит. Притеснява ме марс в 6дом-със здравето ще закъсам явно.
Упр.на 6ти р Меркурий и е във втори соларен.Материални придобивки.Сол асц е в козирог,значи Сатурн е управителя.Не са изключени здрав.проблеми,но по 6ти дом е ежедневие,работа,домашни любимци,лели/чичовци и т.н.Не е задължително да “го закъсаш„,може да си по-дейна,повече ангажименти в ежедневието да има.Ако Марс беше в 1ви дом-с какво ще го закъсаш?
Важни са хронократорите.Марс в 6ти дом се радва.

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3811 -: Март 08, 2024, 07:52:12 pm »
Благодаря Сафо , да материалните придобивки ги получих. Не съм имала проблеми със здравето, ежедневна работа имах доста . Предстои да видим дали ще се сбъдне и новия солар.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3812 -: Март 17, 2024, 02:37:40 pm »
Искам да благодаря на момичетата - Рени , Акрукс , са миналогодишния солар. Доста точни се оказаха прогнозите. Благодаря за отделените време и енергия.

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3813 -: Март 25, 2024, 01:50:12 pm »
Качвам солара ми, който влиза в сила след повече от месец и половина (на някои места пише, че влиза в сила месец преди РД), едно от нещата, които не са ми ясни, сега този асцендент в 5ти или 6ти дом е, "куспидата на 6ти дом" ли се казва правилно?.... Повече от месец се ровя и не намерих отговор, та реших да питам тук, сол асцендент в 5ти или 6ти дом да го тълкувам? :))))

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3814 -: Март 25, 2024, 01:59:54 pm »
Ellinkka 13,сол.асц е на к6,правилно си написала-на куспида на 6ти дом.Разминаване от 1*си е съвпад.Темите по 6ти дом ще бъдат актуални през годината и разбира се ,следиш Марс,който е упр.на сол асц.Марс е в 5ти сол.Много силен 7ми дом-стелиум там.Ще има действие  и всички планети/участници ще са видими(ъглови).Сатурн в 4ти.Профекция асц е Лъв,Слънцето ще е важно също като годишен управител.
Соларът не започва по-рано,месец преди Р“Д ,соларът стартира на датата и часа на точния възврат на Слънцето ти.Нали правим сезонни карти,пролетно равноденствие е когато Слънцето направи ингрес в знак Овен-нула градуса,нула минути и нула секунди.Пролетта не започва месец по-рано?!
« Последна редакция: Март 25, 2024, 02:09:25 pm от Сафо »

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3815 -: Март 25, 2024, 02:09:43 pm »
Много ти благодаря, значи доста лошо щом започва от 6ти дом, предположих, защото 5ти дом ми е везни ама.... иска ми се да започва от 5ти....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3816 -: Март 25, 2024, 02:23:03 pm »
Качвам солара ми, който влиза в сила след повече от месец и половина (на някои места пише, че влиза в сила месец преди РД), едно от нещата, които не са ми ясни, сега този асцендент в 5ти или 6ти дом е, "куспидата на 6ти дом" ли се казва правилно?.... Повече от месец се ровя и не намерих отговор, та реших да питам тук, сол асцендент в 5ти или 6ти дом да го тълкувам? :)
да, понякога има събития по новия солар и 3м преди да стартира; в твоя сол АС е в 5д и акцент ще са темите на 5д през годината – любов, деца, творчество, работа с деца, спорт, игри и развлечения, а Слънцето в 7д – ще са от голямо значение партньори, партньорски взаимоотношения, клиенти, ако работата ти е свързана с тях... в общи линии е това. За повече е нужен подробен анализ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3817 -: Март 25, 2024, 02:27:33 pm »
Венера е ъглова и силна.Марс е в 5ти.Може да работиш нещо с деца,спорт и подобни.Работата да е свързана с места за забавление.По 6ти дом не са само здреаве ,болести,по 6ти дом е ежедневието,лели/чичовци,домашни любимци.Марс е силен в овен,на трон.Но,все пак е малефик,така че изисква внимание през годината,от обождане,ухапване,изгаряне,ужилване.Марс е и секс.,действие,енергия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3818 -: Днес в 11:13:28 am »
Искам да благодаря на момичетата - Рени , Акрукс , са миналогодишния солар. Доста точни се оказаха прогнозите. Благодаря за отделените време и енергия.

Грег, моля и благодаря за обратната връзка.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“