Автор Тема: Гледане на кафе  (Прочетена 57623 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Гледане на кафе
« Отговор #30 -: Април 25, 2016, 08:34:49 pm »
Сега го видях въпросителния в чашката.  :)
нямам телци около мен, само скорпиони

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Гледане на кафе
« Отговор #31 -: Април 25, 2016, 09:07:26 pm »
Преди години, в един сън, два гарвана ми кацнаха на раменете и аз се бях разровила за тях, като символ, та си викам имаш хабер от Один, няма да мреш и съ ус покоих ;D  Аз ги харесвам, веднъж съвсем наяве един ме гледаше от клоните и ми говореше, водеше ме някъде ,следвах го, той спираше и ме чакаше на друг клон, от който ме гледаше и говореше-страхотен контакт завъдихме, но не разбрах какво искаше да ми покаже, иначе доста време ме баламоса да го следвам :012:  ;D
Периодично ми се случва това с птиците, знам че е хубаво, сигурна, само кукумявката е на лошо, казва баба Абсурдана, хаха :85:
Ето ,сега -в предния петък, лястовичка стоя ня 30 см от мен и цвърча и цвърча, а те са плашливи. После гълъб ми кацна до главата на прозореца, аз се сепнах и той също-отлетя. Имах финансови тревоги, решиха се същия ден с големи придобивки. Но пък почина близка, която искаше да ми гостува, и не дойде, че не й станало добре. Така и не се оправила, после разбрах, "видяхме се" на погребението. То това пълнолуние ми хвана всичко по домове и знаци, 3-ти и 9-ти домове, но У на 3 е в 9 дом. Сестра ми замина да живее в чужбина,то не че е рядкост за нея, но беше се някак натиснала на дупе си. Рядко се случва пълнолуние да ми даде събитие , сигурно защото лилит е замесена, жегна ме тази смърт на хубав човек! На погребението  й  видях двойка щъркели, съвсем до църквата си гнездят, но това не е нещо извънредно .

Иначе, благодаря, за това,което сте изровили за гарвана. :58: Знам и вярвам, че птиците са свързани с отвъдното.

« Последна редакция: Април 25, 2016, 09:10:51 pm от enigma »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гледане на кафе
« Отговор #32 -: Април 25, 2016, 11:34:23 pm »
Привет на всички. Качвам  две снимки на една моя чашка, в нея успях да видя само птичка горе в дясно и мишле отдолу. Виждате ли някакви други картинки нарисувани в утайката?

Ни птичка, ни мишле видях. Дребните детайли нищо не ми говорят. Отдалеч погледнато, картинката малко ми напомня женско лице под черен воал.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гледане на кафе
« Отговор #33 -: Април 26, 2016, 10:15:52 am »
Огромният прилеп всъщност е извънземно (от сивите  :d030: — гледай порцелана). Вляво от гарванчето в центъра има още едно доста охранено пиле. Под щъркела — голям черен череп. Под гарванчето — призрачна глава с призрачна коса призрачно вие.
« Последна редакция: Април 26, 2016, 10:19:43 am от Reptil »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Гледане на кафе
« Отговор #34 -: Април 26, 2016, 08:47:28 pm »
Пребиваването в тази тема е опасно за здравето, може да станете цайсат оринтолог от взиране и да минават сестрите от съседни теми с апчета за високо кръвно от толкоз кафеблудстване :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #35 -: Април 26, 2016, 10:46:35 pm »
Този следобед си направих едно кафенце. с идеята да отморя, да сваля напрежението от мен. Но видях една картинка - ясно очертан пистолет. И нямах желание да снимам. Само споделям, че според тълкуванията пистолет е символ на среща с врагове. А на мен ми предстоят такива още утре.  :85: :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Гледане на кафе
« Отговор #36 -: Април 26, 2016, 10:54:01 pm »
То само кокошки и други  пернати демони ви се привиждат, та не зная, като каква да нахлузвам касинката за лечение на кокоши фантазии- на асистент ветеринарка или асистент оринтоложка  :012: Иначе що се отнася до прилепа, мисля че е трагичен образ-ни мишка, ни птица Неидентифицирана същност, търсеща своята скрита истинска страна -личностни и социални дилеми и метаморфози. Отхвърлена от едните и другите, същество от трети вид  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Гледане на кафе
« Отговор #37 -: Април 26, 2016, 10:57:45 pm »
Пистолетът е фалически символ, както и самолета, Въпросът е ще гърми или не и прочие :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #38 -: Април 26, 2016, 11:11:16 pm »
Витце, аз съм се поизморила от безсмислени битки. По-скоро ще ги оставим да си умират в простотията.  :72:

Ребекс, харесвам твоите идеи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Гледане на кафе
« Отговор #39 -: Април 30, 2016, 05:33:38 pm »
Ти си за темата 3 в 1 или капучино без граници ,тук е темата за турско кафе :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гледане на кафе
« Отговор #40 -: Април 30, 2016, 05:40:29 pm »
Тъкмо щях да питам това горе какво е - гледане на каймак?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #41 -: Април 30, 2016, 06:06:17 pm »
Аз успях да снимам днес. Видях една халба на ръба на чашата.
Една глава на мечка - бяла. И една възрастна дама с кок до дръжката на чашката.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #42 -: Април 30, 2016, 06:14:22 pm »
Голямата фигура на дъното аз оприличих на мъж(по-голямкото) и жена, която се е облегнала на него.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гледане на кафе
« Отговор #43 -: Април 30, 2016, 11:38:48 pm »
Много интересни работи в кафето ти, Ема :)



Горе, предполагам, е бялата мечка? Долу — болен мъж лежи на тъмно място (пещера?), до него някаква жена.



От земята израства Майкъл Джексън, който протяга молитвено ръце нагоре.



Японски моряк седи на скала, говори си с грозна русалка.



Това, струва ми се, е очевидно — куче пуши коз, димът излиза през ушите му.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Гледане на кафе
« Отговор #44 -: Май 01, 2016, 12:25:34 am »
Репс, спечели ме с Майкъл Джексън и кучето с коз.  :012:

Русалката на мен ми заприлича на обикновен тюлен.  :012:

Да, мечката сме я видели и двамата. Мечката първо ми заприлича на Очите на Бог/Проходна. Но реших, че си внушавам от проведен и неочакван разговор.  :012: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.