Автор Тема: Магия и книги  (Прочетена 23262 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Магия и книги
« Отговор #135 -: Януари 04, 2017, 10:41:47 pm »
Имам гарафа с микс от камъни ,които си стоят там. Необработени са. Има рубини, турмалини, аквамарини, розов кварц по-малко, кремък от морето, кехлибарчета и още нещо, ама не помня, щото периодично пъхам някой по-дребен вътре .

Зеолитче имаш ли си?
Аз слагам по едно камъче, не смея да правя като теб гювеч от камъчета.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Магия и книги
« Отговор #136 -: Януари 04, 2017, 10:47:39 pm »
Бека, другаде ти е бил ума, докато си наричала за русалки и златни рибки  :012: В нещо по-голямо ще да е било, та да ти дойдат юпитерови делфини  :29:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Магия и книги
« Отговор #137 -: Януари 04, 2017, 11:13:54 pm »
Бека, другаде ти е бил ума, докато си наричала за русалки и златни рибки  :012: В нещо по-голямо ще да е било, та да ти дойдат юпитерови делфини  :29:
Може и гладна да съм била  :012: Ема ,  Няколко години пиех зеолитна вода, като сменях дозата периодично, но май преди 2 години такa си остана неизползван последният зеолит в тубата и спрях. Мога да си правя моно вода от един по-голям камък, но си имам и микс ,обаче преди да съм мушнала някое съм знаела за какво е-не може да ми навреди. Имам приятел джудже и то ме е дарило с дарба да наричам камъните  ;D Особено изумрудите и рубините  :D Имам различни размери, но за пиене гледам да са съвсем необработени. Примерно рубина и граната слагам да съм привлекателна и отвътре  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Магия и книги
« Отговор #138 -: Януари 31, 2017, 11:48:22 am »
Колебаех се дали да споделя, но .... за Коледа ми подариха едно наричане и аз си го нарекох за Любов - по принцип - в общ план, в семейството и т.н. Като преиздадоха книгата - отидох на щанда и купих 10-15 бр. книги и наричания за всяка (вече не помня бройката) - с цел подаряване. Доста подарих, останаха ми няколко. И спонтанно - преди 2 седмици, не помня точно, но след пълнолуние е било, лягам си и ми се прииска да си направя едно наричане на тема работа. И то не за самата работа, а за това как се чувствам там, с желание да изпитвам удовлетворение. Не конкретно за пост, пари и т.н. Е, близо седмица след това - разбрах, че продават компанията и ще има сериозно раздвижване на пластовете. Нищо няма да е, както преди и в това по стрелчешки - виждам възможности :)

Днес се замислих кога ще е пълнолуние - да запозная Месечината с наричането и се усетих, че ще е не просто пълнолуние, а лунно затъмнение. Не съм от вярващите в случайните неща, но ето как едно непринудено хрумване в тъмното на заспиване ... намери израз и място в пъзела.
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Магия и книги
« Отговор #139 -: Януари 31, 2017, 01:45:52 pm »
Ще има промени, вероятно.
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Магия и книги
« Отговор #140 -: Януари 31, 2017, 02:11:44 pm »
Промени със сигурност ще има. Аз се въздържах от коментар в темата за Сатурн още преди време, предположенията ми се оказват верни, предвид ситуацията около теб.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми