Автор Тема: мнения за астролози  (Прочетена 52155 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Мнения за астролози
« Отговор #15 -: Април 09, 2015, 12:19:28 am »
Цитат
Ако си представим, че отидеш при астрлогът Х да ти направи лична консултация относно синастрията ти с твоя приятел и да кажем трябва да определи дали сте съвместими и дали е подходящ за теб, обаче въпросният астролог не може да ти изгради натален портет ? .
Тогава как ще определи динамиката в наталната ти карта и дали тя е отразена в синастричната карта ?  ;D

Ами нали и аз това казвам. Тогава ще ида при някой , който е добър в синастрията ( респективно натална, че дяловете тук са по- близки), а не при някой, на когото му се получават нещата с хорарната и прогностиката.
« Последна редакция: Април 09, 2015, 12:26:06 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мнения за астролози
« Отговор #16 -: Април 09, 2015, 11:46:19 am »
Защо спамите тука
Грег, пожелавам ти да знаеш 1/100 от това, което знае Гали, пък дали ти е познала-понякога клиентът не може да разбере (или не иска) какво му се говори

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #17 -: Април 09, 2015, 12:03:32 pm »
Съжалявам за отколнението от темата. Дано всеки намери неговия си път и неговите си хора.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #18 -: Април 09, 2015, 12:32:00 pm »
Нека не откланяме повече темата , че стана спам вече , а и не е коректно да коментираме кой колко знае. За Гали споделих мнение от чисто клиентска гледна точка , по-скоро отгледна точка на отдаденост и грижа за работа ,а не професионализъм. Може и да се е професионална, не смея да твърдя обратното.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #19 -: Април 09, 2015, 12:35:36 pm »
Ох Акрукс, пак се изказа по въпроса .... нали живееш с хора , нали имаш среда около теб , семейство ,колеги , приятели и т.н. Никой не ти говори за притежание , а откриване на най-добрата среда за възможен растеж и пълноценен живот. Хората все пак сме социални същества ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #20 -: Април 09, 2015, 01:10:35 pm »
Да вярно е , но винаги има ключови хора в живота ни да инициират променята или понякога да дадат модел. Инче промяната и растежа си зависи само от нас , но Акрукс, без хора не се живее ... някой хора го правят приятно им е , на мен лично не особенно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мнения за астролози
« Отговор #21 -: Април 10, 2015, 04:08:45 pm »
А по принцип, Грег, не мислиш ли, че е малко неетично да обсъждаш човек от форума, особено когато влиза рядко и няма да седне да се защитава и да ти доказва нещо си?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Мнения за астролози
« Отговор #22 -: Април 10, 2015, 05:20:16 pm »
Нека не откланяме повече темата , че стана спам вече , а и не е коректно да коментираме кой колко знае.[/u] За Гали споделих мнение от чисто клиентска гледна точка , по-скоро отгледна точка на отдаденост и грижа за работа ,а не професионализъм. Може и да се е професионална, не смея да твърдя обратното.
като не е коректно, не го прави вече! само чакаш удобен случай да споменеш , че не си доволен от гали. за нея предпочитам да се доверя на мнението на флора, поне е описала по-подробно консултацията с нея. останала съм с впечатление, че ти все за нещо мрънкаш, така че не се учудвам, че си недоволен и от гали.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Мнения за астролози
« Отговор #23 -: Април 10, 2015, 05:32:52 pm »
казва се един път. не е нужно да се повтаря 100 пъти в различни теми.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мнения за астролози
« Отговор #24 -: Април 10, 2015, 05:34:38 pm »
Колкото са астролозите, толкова са и мненията за тях, няма две еднакви.

На мен Гали винаги ми е помагала с безплатни съвети и е отделяла по 2-3 часа от времето си. Разбира се не като на клиент, а като на колега /макар че не практикувам професионално/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мнения за астролози
« Отговор #25 -: Април 10, 2015, 05:49:45 pm »
По консултации с астролози не виждам смисъл да ходя, опитите да ми прогнозират нещо в повечето случаи завършват с провал. Иначе за консултация по някой житейски въпрос, ако съм поставена в сложна и неясна ситуация, може би бих се обърнала. Винаги е желателно да чуеш мнението на страничен човек.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мнения за астролози
« Отговор #26 -: Април 10, 2015, 09:05:41 pm »
Как с какъв ник-с Гали

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мнения за астролози
« Отговор #27 -: Април 11, 2015, 09:13:33 am »
Колкото са астролозите, толкова са и мненията за тях, няма две еднакви.

На мен Гали винаги ми е помагала с безплатни съвети и е отделяла по 2-3 часа от времето си. Разбира се не като на клиент, а като на колега /макар че не практикувам професионално/.

също и на мен,безплатно - безкрайно съм благодарна,доста съм научила от нея, Леон, Инок и  от теб -Лили

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мнения за астролози
« Отговор #28 -: Април 11, 2015, 10:46:18 am »
Всеки човек има мнение или пък е желателно да възпита такова.
Всеки може да дава мнение за астролог-консултант.
Не всеки може да дава мнение за астролог.
Наложително е да се прави разлика между астрология и астрологическа консултация. Първата отразява  сбор от познания, както всяка друга материя, включваща опит, традиции,история,дадени похвати, а втората е прилагането на този същия сбор  с цел да се помогне на хората в тяхното ежедневие, живот, на практика, опознавайки и осъзнавайки себе си и случващото се около тях.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мнения за астролози
« Отговор #29 -: Май 08, 2017, 11:13:23 am »
Там ще има доста да чакаш да определи час за консултация, а ако си в София, има голяма вероятност да те прати при И. Магерова, която също е добра. Те си препращат клиенти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui