Последни публикации

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 06:43:07 pm »
Ребека,като себе си 😊да кажа,че от много години ни тровят...а Ковид какво е?-биолигично оръжие.Възможно е да се използва някаква химия за масово поразяване,но мисля,няма да е колкото беше..2019г.
В края на краищата ,всички сме смъртни  ;D
32
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 06:43:06 pm »
Сафо, грубо казано, от 6 месеца до 4 г. Ако търсиш точност учи Птолемей, поне той е преведен.  :)
33
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 06:02:57 pm »
Сафо, напоследък почваш да звучиш, като Рени, остани себе си  ;D Не знам за картата на равноденствието, която е построена за България, какви параметри ще придобие с други кординати,други дестинации извън Бг., чак толкова не задълбавам.Гледам Иран, че имат Меркурий У7,9-откритите врагове , външн. отношения точно в 28* на Риби,точката на Съвпада.Марса им е на 25* Риби. Марс управлява 4,12 дом/народ,земя+тайни врагове/.Слънцето им в Овен опозе Плутон попада в обсега на коридора от затъмнения. Мисля ,че подмолно ги предизвикват. За психозата е ясно,сега ме подсети,че аз,която трудно спя, снощи заспах за малко и сънувах война, нападаха ни и едни дребни японци с каски щяха да ни защитават.Ма сигурно щото гледам и Шогун и стана гювеча. :D ПП:не всички хим.оръжия са атомна бомба.
34
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 05:47:39 pm »
Слънцето на Израел е на 23*Телец, два градуса ,ще видим в бъдеще как и дали ще се прояви този цикъл.
35
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 04:28:02 pm »
Ребека,в картата на пролетното равноденствие,Луната в лъв не е ранена от малефиците(Марс и Сатурн),но е в опозиция с Плутон,което може да доведе до масови психози и страхове.
В картата на равноденствието от 1945г.(когато е използвано такова оръжие над Хирошима и Нагасаки),Луната в рак е съвпад със Сатурн и е връх на тао Слънце/Нептун .Тоест ,Сатурн ,въпреки че е заточен ,ранява двете силни есенциално светила.Нептун също-опозиция Слънце,квадрат Луна.
Е,в тази карта,сегашното пролетно равноденствие,няма ранени светила.
36
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 03:03:30 pm »
Последните градуси са в терми на малефици. В случая май Сатурн, Венера е в същия критичен градус в Овен,терма на Сатурн, Луната също в терма на Сатурн/ не знам часа на съвпада,но вероятно и тя да е крит.градус./  Не смея да го произнеса ,но дано нечии умни глави не решат да ползват химическо оръжие, ракети.
37
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от missmkn - Април 22, 2024, 01:59:23 pm »
Аз не ги разчитам добре от тази програма, но до колкото виждам това отново е натална карта, от 91ва година... слънце в овен. ...
Хорарна карта се съставя по часът и датата в момента. Тоест ако сега задавам въпрос бих съставила карта за 22ри април 2024, 13:48ч и местоположението ми в момента на задаване на въпроса.

Добре де..ноооо, пише дата на раждане, а не днешна дата. Супер странно ми е как ще задам само днешна дата и точен час и някой ще види какво ще се случи между мен и друг човек. Нали трябва и нашите данни. Аз също не го разбирам. Правили са ми веднъж хорар за работа и супер точно позна астроложката кога ще започна, но ми искаше моя дата и час на раждане и място. Качвам картата с днешната дата, пък да видим :)
38
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Evonimus - Април 22, 2024, 01:48:17 pm »
Аз не ги разчитам добре от тази програма, но до колкото виждам това отново е натална карта, от 91ва година... слънце в овен. ...
Хорарна карта се съставя по часът и датата в момента. Тоест ако сега задавам въпрос бих съставила карта за 22ри април 2024, 13:48ч и местоположението ми в момента на задаване на въпроса.
39
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от missmkn - Април 22, 2024, 12:50:39 pm »
Здравейте отново. Пускам хорарна карта с въпроса с Кирил ще имаме ли спокойна, хубава връзка? Не зная дали се вижда и кога? Има ли смисъл, защото вече се отчаях. Благодаря!
40
Астрология / Re: Синастрии
« Последна публикация от missmkn - Април 22, 2024, 12:45:57 pm »
Разбрах Ви и благодоря за разяснението. Ще пусна в такъв случай хорарна карта в другата тема и ще задам въпроса си, ако някой има желание ще отговори.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10