Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Сафо - Март 23, 2024, 05:48:11 am »
Марс направи ингрес в знак Риби.Юпитер е в знак на неговото заточение,Меркурий в знак на Марс.Не го виждам сутрин преди изгрева на Слънцето.
92
Астрология / Re: Хорари за здраве
« Последна публикация от fly - Март 22, 2024, 06:28:57 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще могат ли успешно да оправят зъбите на синът ми?
Аз задавам въпроса за синът ми. Малко преди история , синът ми е малък от Януари започнахме да правим кариеси на млечните зъби. За съжаление се оказаха повечко предвиденото , направихме какво можахме при нашата зъболекарка . Остана още които без НЗОК ми идва мн скъпо. Отидохме във факултета по дентална медицина там да довършим започна всичко добре , направихме почти всички и сега на предпоследния зъб се оказа проблемен . Трябва да се умъртви кариеса е дълбок. Опитаха да направят нещо във факултета но той започна да става неспокоен и реално трябва да се върнем при нашият зъболекар там да довършим . Мн се притесних тъй като детето става много неспокоено
( преди това не беше така) , а реално трябва да е мирен за да довършат.
93
Астрология / Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Последна публикация от Ребека - Март 22, 2024, 03:26:23 pm »
Оо, Сафо, прогр. ни Луни са в опозиция. ;) Но моята е избягала към 17* Стрелец, няма да го смятам цикъла, или да  ::) Все тая,аз пропускам да гледам цикли и транзити към прогресии. Или гледам само,ако прогресията е  в аспект с натална,дали ще има активация.
94
Астрология / Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Последна публикация от Сафо - Март 22, 2024, 02:38:16 pm »
Този цикъл удря с квадрат прогресивната ми Луна на 14*близнаци.
95
Астрология / Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Последна публикация от Лисана - Март 22, 2024, 11:41:19 am »
Предишният цикъл, за който бях писала, че аспектира Асц и при квадратурата си Слънцето ми, за мен "донесе" промени във външния вид. За съжалаение, не само със знак +. Или по-скоро точно с +, но на кантара  :D Иначе имаше и доста други  - коса, лице, гардероб.

Сегашният ми аспектира цялата карта. Почти всички планети са ми на 12-14 градуса.
96
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Лисана - Март 22, 2024, 11:32:31 am »
На К4 е при мен. Тригон Меркурий, У12 и квадрат Уран.
От известно време се опитваме да си намерим по-приятно жилище. Ударих на камък доста пъти и вече вървя към примирение, но знам ли, може и да ни излезе късмета.
97
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Evonimus - Март 22, 2024, 10:15:27 am »
Благодаря за отговора terrarossa. Не игзлеждат добре нещата и аз изгубих надежда и се отдръпнах отново. Един и същи цикъл се повтаря в тези отношения. Доста изгубена се чувствам и мисля, че е най-добре да гледам по-реалистично
98
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Синухе - Март 21, 2024, 09:53:15 pm »
Чудя се дали това затъмнение няма да покаже това,че ще си взема нов лаптоп  ::)

Все пак съвпада с К2 квадрат Венера тригон Меркурий и явно ще направя тази покупка.Вече съм набелязал няколко модела,чакам само да мине Април заради ретро Мерка.

Луната ми е в Рохини и в 10ти дом така че пак ме засяга...
99
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Terry - Март 21, 2024, 08:49:38 pm »
По сидерал затъмнението е в дева, накшатра Хаста, като такова е било и през април 2015 г. На мен тогава ми беше делото за развода, затъмнението е било в точна опозиция с луната ми в навамша.

Според тълкуванията ще засегне най вече хората с луна в тази накшатра, в някои от накшатрите управлявани от луната (рохини например, в сиделрален и тропически телец) и при силно влияние на луната в картата. Трудностите са и от това, че диспозитора на затъмнението, Меркурий е на 29 риби по сидерал, в точка ганданта и ще става ретрограден в коридора на затъмнението.

Затъмнението е и в понеделник, ден на луната.
100
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Сафо - Март 21, 2024, 04:49:53 pm »
При мен е в 5ти дом,осите на лунацията припокриват наталните.
При мъжа ми съвпад Слънце/Луна.При сина ми е в съвпад с Меркурий в 10ти,опозиция Сатурн в 4ти.
"Хората,които най-добре ще прозрат последиците от затъмнението,са онези,чиито рождени теми представят множество общи точки  с лунните възли,тоест,точките от зодиака,които приемат затъмнението.Според Хефестион "лунното затъмнение е вредно  най-вече когато съвпада с рождения зодиакален знак ,или знаците,които са в тригон с него"
Птолемей
Страници: 1 ... 8 9 [10]