Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562762 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2625 -: Март 18, 2019, 10:46:43 am »
Вероятно предстоящото затъмнение във водолей ни активира така.Който има желание,време,ще го прочета с интерес.Благодаря.
Благодаря на всички ,които се включиха по тълкуването на солара ми за 2018г.Да дам ОВ все пак.
Сол.АС в 7 нат.стрелец.Уп.Юпитер в скорпион 11 сол,6 нат.През годината се изживях като един истински скорпион,но откъм негативните му характеристики.Изпитвах силни чувства като отмъстителност,ревност,омраза,болка,психически неустойчива,бях на погребение на колега на мъжа ми,получих документи за наследства,кола.Продадохме две от колите си,купихме друга,мъжът ми я удари......Направих си профил в инстаграм.Много съм активна там ,за сметка на реалността.Почти никакви комуникации с приятели/познати.Приключих взаимоотношения с роднините на мъжа ми,и те с мен.Пътувах непрекъснато,в чужбина и у нас.Започнах ежемесечно да правя лунари на няколко познати.Комуникацията ни е предимно по телефона.Мъжът ми не се чувстваше добре емоционално и физически.Аз претърпях (и продължава )няколко агресивни и насилствени поражения върху психиката и тялото си.....синини,подутини,изкълчвания.Синът ми така и не започна работа,въпреки,че го одобряваха на всички интервюта и заплащането беше отлично.Имаше и доста здравословни проблеми,които продължават все още.Слава Богу,баща ми за сега се държи.Племенникът ,на брат ми дете ,му създаде  много проблеми.Около нас,в района където живея станаха много инциденти.Изключително напрегната година.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2626 -: Март 20, 2019, 10:27:06 pm »
Моля за малко помощ.Питам конкретно за Марс в 8-ми Соларен и 4-ти Натален.Какво би могло да бъде тълкуването?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2627 -: Март 21, 2019, 02:15:26 pm »
Много неща може да значи , дори и изнасилване , сексуално насилие под някаква форма , Оперативна намеса ... кражба в дома ... Марс е Малефик ... в осми дом , дома на трансформациите ... Не е добре като цяло ... Лошото е , че е съвпад с наталната Луна
Луната е управител 12-ти в 4 ти , може би някаква кражба бих казал

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2628 -: Март 21, 2019, 08:50:19 pm »
Моля за малко помощ.Питам конкретно за Марс в 8-ми Соларен и 4-ти Натален.Какво би могло да бъде тълкуването?
Внимание при шофиране.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2629 -: Март 22, 2019, 08:51:54 am »
Моля за малко помощ.Питам конкретно за Марс в 8-ми Соларен и 4-ти Натален.Какво би могло да бъде тълкуването?
Много му е рано на този солар. :) Фокусирай се най-добре върху текущия!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2630 -: Март 22, 2019, 10:42:31 am »
Здравейте, и аз го мисля от няколко месеца наближаващия ми солар. Притеснява ме този Уран на К8 соларен. Като допълнение четох някъде, че НЛ на 30.08. е в точен съвпад с точката ми на смъртта. И вече съм готова ...  :72: - ще се мре, "подготвям тоалета".  ;) Моля помогнете, как виждате вие ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2631 -: Март 22, 2019, 12:15:34 pm »
valski,не мисля,че ще мреш......да не теглиш кредити,заеми,у1сол венера в 8дом,близнаци,внимавай при пътуване,шофиране,уран на к8,чупене на ръце/крака по време на ваканция.Караш ли ски?Луна в 1 ви,управител на 10 сол.,може да имаш притеснения около жена,майка,баба,сестра.При всички случаи мисля,че ще имаш някакви телесни изменения.Синът ми е с Луна у4 сол.,8ми натален в 1 ви сол. тази година.Извадиха му два мъдреци оперативно........майка и татко са зле в момента,тоест негови баба и дядо,а другата му баба си направи операция за смяна на става и много трудно се възстановява.Когато СВ премина през точката ми на смъртта имах много тежки психични преживелици,в солара ми за 2017 Марс беше съвпад с тази точка,мислех си че ще умра,не беше далеч от истината,мъжът ми така ме шокира ,че "бях на косъм"и все още не съм се съвзела от шока.Транзитен Юпитер срещу Слънцето сигурно разширява/увеличава всичките ти страхове.Аз имамЛуна в 21*близнаци и кофти го усещам транзита......
« Последна редакция: Март 22, 2019, 12:39:34 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2632 -: Март 22, 2019, 02:47:58 pm »
Моля за малко помощ.Питам конкретно за Марс в 8-ми Соларен и 4-ти Натален.Какво би могло да бъде тълкуването?
Марс в сол. 8-ми дом активира сексуалния живот, нова интимна връзка, получаване на наследство, при положителни аспекти, а тук е в хармоничен аспект с Венера, както и с управителя на солара- Нептун. За жените изнасилване , но когато е с много лоши аспекти, а тук получава само една опозиция от Уран в сол. 2д. и това е свързано по-скоро с финансите, например ще получаваш неочаквано пари, които ще харчиш също толкова бързо. 

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2633 -: Март 27, 2019, 03:23:34 pm »
Остава месец до новия ми солар , искам да ви помоля за някакви коментари. Надявам се да видите нещо хубаво :)

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2634 -: Март 28, 2019, 02:02:23 pm »
Здравейте !
Ако има желаещи,моля да коментират соларната ми карта. Ще бъда много благодарна на всеки коментиращ  :-*
« Последна редакция: Март 28, 2019, 02:10:58 pm от shic90 »

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2635 -: Март 28, 2019, 02:31:20 pm »
Така...Соларите не са ми любима техника,но ще ти кажа какво ми идва на ум:

-нови контакти,засилено общуване,нужда от водене на повече комуникация и възможна работа с документи
-много движение,възможни са кратки пътувания;добър период за смяна или подръжка на превозно средство
-може да има инциденти по време на път,особено ако шофьора е от женски пол,за това ги избягвай
-променливи финанси,разходи по дома или придобивки в обзавеждането
-възможно е да намериш нов източник на доходи или голяма част от усилията ти ще отиват за такива
-възможна е смърт в родата или ще приключиш някакъв материален ангажимент към член на семейството
-в духовно отношение виждам подем,ще гледаш много обективно на нещата,предсказателни сънища и знаци от различен характер, които ще ти показват вярната посока

Никой не резонира с планетите, така както ти!

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2636 -: Март 28, 2019, 03:16:16 pm »
Много благодаря,Синухе 🌹💖 Прекрасен ден 🍀
« Последна редакция: Март 28, 2019, 03:26:17 pm от shic90 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2637 -: Април 05, 2019, 11:08:28 am »
Здравейте !
Ако има желаещи,моля да коментират соларната ми карта. Ще бъда много благодарна на всеки коментиращ  :-*
Сол ац.в 10 дом,скорпион ,ще си ориентирана към кариера,статус,родителски дом,ще си мнотелна на моменти,ревнива,обсебваща,но силна,сексуална,дейна,инициативна...Марс у1сол е тронов,бързо ще "палиш",но и бързо ще ти минава.Марс в 5 со. дом,любов,спорт,удоволствия,много енергия ще влагаш в това.Юпитер у4,у2 дом в 1 ви сол,предстои промяна на външния вид,ще похарчиш пари за себе си.Нептун е на к4 сол,нещо ще протече,наводни.....колата,в къщи-бойлер,хладилник,или климатик.Слънцето у9 в 3 ти сол съвпад Меркурий.Ще пътуваш,събития при брат/сестра,съседи,роднини.Луната на к3 водолей,нервни комуникации,внимание при шофиране ,колата е възможно да се повреди и да си купиш друга.Нетърпение при пътуване,невнимание......при шофиране бъди разумна,не говори по телефона.Ще има приходи,постъпления през годината,финансовият дом е пълен,образно казано,там е съсредодочена много енергия.Събития при чичо/леля,домашен любимец ако имаш може да роди,или някаква интервенция при него.Сатурн в 1 ви нат.активира оста на взаимоотношенията,партньорствата.За някой от дома е възможен болничен престой.Ще се занимаваш с данъци,наследства,застраховки,банки,завещания........Успех! :)

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2638 -: Април 05, 2019, 11:16:27 am »
Сол ац.в 10 дом,скорпион ,ще си ориентирана към кариера,статус,родителски дом,ще си мнотелна на моменти,ревнива,обсебваща,но силна,сексуална,дейна,инициативна...Марс у1сол е тронов,бързо ще "палиш",но и бързо ще ти минава.Марс в 5 со. дом,любов,спорт,удоволствия,много енергия ще влагаш в това.Юпитер у4,у2 дом в 1 ви сол,предстои промяна на външния вид,ще похарчиш пари за себе си.Нептун е на к4 сол,нещо ще протече,наводни.....колата,в къщи-бойлер,хладилник,или климатик.Слънцето у9 в 3 ти сол съвпад Меркурий.Ще пътуваш,събития при брат/сестра,съседи,роднини.Луната на к3 водолей,нервни комуникации,внимание при шофиране ,колата е възможно да се повреди и да си купиш друга.Нетърпение при пътуване,невнимание......при шофиране бъди разумна,не говори по телефона.Ще има приходи,постъпления през годината,финансовият дом е пълен,образно казано,там е съсредодочена много енергия.Събития при чичо/леля,домашен любимец ако имаш може да роди,или някаква интервенция при него.Сатурн в 1 ви нат.активира оста на взаимоотношенията,партньорствата.За някой от дома е възможен болничен престой.Ще се занимаваш с данъци,наследства,застраховки,банки,завещания........Успех! :)

Сърдечно благодаря ,Сафо :58:  Прекрасен ден  :08:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2639 -: Май 01, 2019, 07:06:57 pm »
Здравейте, точно след седмица ми е рожденият ден и пускам новия си солар.
Изминалата година беше колкото хубава, толкова и тъжна. Почина баба ми, което пък беше скоро след дядо  ??? и много ни се събра..В позитивен план - правим си дом с половинката, ремонти, обзавеждане.Сафо и akruks , както писаха миналата година - акцентът беше на 4 дом. Имаше и едно много интересно изречение - че някой ще се нанесе при мен. Приятелят ми се нанесе всъщност, докато си оправим общото жилище. Уцелихте  :) Ааа, имаше и индикации за бременност - не стана. Надявям се да е тази година.Тъжното е, че ми дойде изневиделица болестта и смъртта на баба, аз не мога задълбочено да си тълкувам нещата и..  ::)
Ще се радвам да чета мнения по новия солар - какво да очаквам, по-конкретно за бременност, работа? Абе, всичко интересно, което прави впечатление в него..Благодаря  :58: