Автор Тема: Познай как изглежда...  (Прочетена 24231 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #135 -: Юни 16, 2014, 01:04:33 pm »
За водолейски вид имате ли визуални наблюдения? Споделете.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #136 -: Юни 16, 2014, 01:19:44 pm »

Ох, тази комбинация и на мен ми е слабост  :)
Светлата кожа, коса и очи преди всичко са ген.

Който иска да пробва да определи цвета на очите, косата и цвета на кожата по картата ми
Ама снимка няма да качвам, само ще дам верния отговор  :)

Пъстри очи,дълбоки ,игриви очи ,с искрици-не винаги погледа е добронамерен ,кестенява коса,но може да  променяш цвета й ,според емоциите си,леко чуплива,на вълни,дълга,по-скоро лека ,не гъста ,меден цвят на лицето ,когато си в настроение, иначе с изразена пигментация на места -не мога точно да определя цвета на кожата ,имаше едни порцеланови кукли от филмите ,нещо такова,но стояли в склада  ,може да има косъмчета по някоя бенка ,или около/под брадичката ,според мен котешка осанка и сякаш си чуплива . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #137 -: Юни 16, 2014, 01:21:56 pm »
За водолейски вид имате ли визуални наблюдения? Споделете.

Имам наблюдения, че Венера във Водолей често дава физическа красота при жените, особено при Слънце в Риби, Венера във Водолей или Слънце във Водолей, Венера в Риби. Иначе очаквай неочакването

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #138 -: Юни 16, 2014, 01:32:38 pm »
За водолейски вид имате ли визуални наблюдения? Споделете.

Веждите -не можеш да ги сбъркаш ,като на АС/ДС  символа са ,без значение дали са на жена ,или на мъж-пречупени.Тялото ,все едно е било в кутия,специално изработена за тях ,но не се усеща при тях ,онова ръбестото ,както във формите на Козирог.Главата им е малко смесица между извънземно и човек ,но винаги от тях лъха някаква светлина.Поне на едно място имат някакъв белег,знак,някакъв дефект,който всъщност им придава чар.Очите са от небесносини до светлокафяви-миролюбив поглед,среден ръст ,по-скоро нисък.Имат нещо закачливо в косата си-или са с три върха,стърчаща само от едната страна ,някъде няма коса по темето,прекалено къса ,или обратно,косъма е по-често тънък.Имат фини  глезени,даже и мъжете.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #139 -: Юни 16, 2014, 01:33:05 pm »
Имам наблюдения, че Венера във Водолей често дава физическа красота при жените, особено при Слънце в Риби, Венера във Водолей или Слънце във Водолей, Венера в Риби. Иначе очаквай неочакването
Да ,благодаря ти, но нещо конкретно-физически?
За водолейската-нямам наблюдения. Сега като се замисля везни и водолеи нямам приятели, всички други влияния съм ги срещала.
Везните ги разпознавам, но водолейското....Малко хумор-какво неочаквано да очаквам?-срещи с хуманоид ?
Сетих се, някъде пишеха, че са "надчовешки" красиви /какво ли значи това....вероятно-не излъчват физическо присъствия както телец, чувствените форми, нали са андрогини. Другият вариант-разминаване в пропорциите?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #140 -: Юни 16, 2014, 01:59:56 pm »
Благодаря, Рени. сетих познавам 2 танцьори, довечера ще ги разгледам-единият е изящен глезеново, но няма веждите, другият-обратно...общото-и двамата са с несъразмерни части на тялото. А моите вежди са телешки, значи 11 дом е по друго-сигурно съм "неочаквана". :D
Жени-имах приятелка в детството-дълги стави, изящни, като на Eл Греко. А черепите им верно са...разнородни и различни от масата.
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 02:02:37 pm от enigma »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #141 -: Юни 16, 2014, 02:23:16 pm »
Да ,благодаря ти, но нещо конкретно-физически?
За водолейската-нямам наблюдения. Сега като се замисля везни и водолеи нямам приятели, всички други влияния съм ги срещала.
Везните ги разпознавам, но водолейското....Малко хумор-какво неочаквано да очаквам?-срещи с хуманоид ?
Сетих се, някъде пишеха, че са "надчовешки" красиви /какво ли значи това....вероятно-не излъчват физическо присъствия както телец, чувствените форми, нали са андрогини. Другият вариант-разминаване в пропорциите?

Честно казано не познавам Водолей, които да си приличат по външността, всички са много различни един от друг, но да излъчването им е различно от на всички останали, точно нещо не човешко има в него  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #142 -: Юни 16, 2014, 02:28:06 pm »
Благодаря, Рени. сетих познавам 2 танцьори, довечера ще ги разгледам-единият е изящен глезеново, но няма веждите, другият-обратно...общото-и двамата са с несъразмерни части на тялото. А моите вежди са телешки, значи 11 дом е по друго-сигурно съм "неочаквана". :D
Жени-имах приятелка в детството-дълги стави, изящни, като на Eл Греко. А черепите им верно са...разнородни и различни от масата.

Енигма ,сега се сетих за веждите -или са съвършено прави и широки .Всъщност ,какво символизират същите ,нали?!?   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #143 -: Юни 16, 2014, 10:13:57 pm »
Пъстри очи,дълбоки ,игриви очи ,с искрици-не винаги погледа е добронамерен ,кестенява коса,но може да  променяш цвета й ,според емоциите си,леко чуплива,на вълни,дълга,по-скоро лека ,не гъста ,меден цвят на лицето ,когато си в настроение, иначе с изразена пигментация на места -не мога точно да определя цвета на кожата ,имаше едни порцеланови кукли от филмите ,нещо такова,но стояли в склада  ,може да има косъмчета по някоя бенка ,или около/под брадичката ,според мен котешка осанка и сякаш си чуплива . :)

Сини очи, много бяла кожа,  руса коса не я боядисвам (в последно време потъмнява)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #144 -: Юни 16, 2014, 10:16:09 pm »
Сини очи, много бяла кожа,  руса коса не я боядисвам (в последно време потъмнява)

Благодаря,Сатин-ефирно създание ,значи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #145 -: Юни 16, 2014, 10:17:06 pm »
...ефирно създание ,значи. :)

Много точно :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #146 -: Юни 16, 2014, 10:28:03 pm »
Много точно :)

Аз си я визуализирах като порцеланова кукла ,от онези ръчно изработените,не знам защо. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #147 -: Юни 16, 2014, 10:30:41 pm »
Кукла не е-има зъби :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #148 -: Юни 16, 2014, 10:34:10 pm »
Кукла не е-има зъби :)

...има ,има с тази Луна/Плутон   ;)

но ще стане един ден (о)магьосница.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #149 -: Юни 16, 2014, 11:21:20 pm »
Аз си я визуализирах като порцеланова кукла ,от онези ръчно изработените,не знам защо. :)

Тия кукли са много зловещи  ;D