Автор Тема: Прошка  (Прочетена 5521 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Прошка
« -: Февруари 22, 2015, 09:59:29 pm »
Простете ми, че са ви изтрити постовете, че сте получавали бан и че не сте, че ви няма темите, че не ви оставям да си кажете всичко в очите, че не съм справедлива, и още по-малко - добричка. Не съм смирена, просто обичаят е такъв - Сирни заговезни

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прошка
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2015, 10:14:06 pm »
 :012: :012:
Простете ми,че все тълкувате изказа ми като дракане!Нямам това предвид.Но понякога се шегувам.  :d030:
Не че нещо,но обичаят изисква да си искаме прошка.  ;) :08: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прошка
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2015, 10:39:29 pm »
Ами, Дракониада, аз ти прощавам
след като никой друг не иска... :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Прошка
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2015, 10:43:12 pm »
Ще си помисля, може и да не успея да простя. ;D.  То куртоазия, лицемерие, но чак пък толкоз всеопрощаваща не съм . :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Прошка
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2015, 10:46:55 pm »
Барем една хЪлвъ да бяхте почерпели, тъй на голо, без подкуп-дръжки, ше ми видите прошката на марта в кукувичето.. :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прошка
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2015, 07:20:08 pm »
Имам планети в сатурновия 10Д,Сатурнът е в аспект с всяка планета в картата ми,както и У10(и с У10).Може би за това ми е важно да се "извика" позитивният дух от старите традиции и да
 отдам уважение към предците,чиято мъдрост може  не винаги да рзбирам(е),но чувствам задължение да
спазя(им).

Рару и на теб никой не ти прости. :D Аз никога не съм ти се сърдила за бановете-те си бяха мои.Така,че нямаш вина,че ми ги сложи или си ми трила коментари.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прошка
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2015, 10:00:45 pm »
Барем една хЪлвъ да бяхте почерпели, тъй на голо, без подкуп-дръжки, ше ми видите прошката на марта в кукувичето.. :012:
Ей ти халвица!Немой да жалиш,че не съм те почерпила-аз да не съм скръндза    :58::d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Прошка
« Отговор #7 -: Февруари 23, 2015, 10:06:17 pm »
Ааа не аз обичам една турска коска с тая си черпи предците  ;D
« Последна редакция: Февруари 23, 2015, 10:11:23 pm от Ребека »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прошка
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2015, 06:08:37 pm »
Между приятели: "Прошка е. Пращам sms на жена ми: "Прости ми!"
След минута получавам отговор:"С коя преспа, бе, говедо?!!!"


 :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прошка
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2015, 07:28:41 pm »
Простете ми, че са ви изтрити постовете, че сте получавали бан и че не сте, че ви няма темите, че не ви оставям да си кажете всичко в очите, че не съм справедлива, и още по-малко - добричка. Не съм смирена, просто обичаят е такъв - Сирни заговезни
За постове, които са спам, т.е. не по темата, ти прощавам, но за коментари, за които съм отделила доста време и енергия да разнищвам някоя карта, а после ни карта, ни коментар-  как да  простя? Макар на твоя колежка да простих навремето, когато ми изтри всички коментари в един от сайтовете ѝ- нека си пише сама, на друга твоя колежка пък не простих това, че не изтри една тема, посветена на моето величие и също спрях да ѝ посещавам сайта- не са ме изгонили от двете места, както се изрази сънили, а като се сетих за нея, също прошка нямам   :29:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Прошка
« Отговор #10 -: Февруари 24, 2015, 08:10:55 pm »
Аз пък на М. не бих простил за всичките глупости, които изсипа по мое име, точно когато брат ми изчезна, освен ако не получа лично извинение от нея. Колкото до това, че не пожела едно време да ми изтрие профила, а ми наложи бан, още тогава ѝ простих, понеже така или иначе постъпката ѝ беше глупава и вярвам, че тя самата е осъзнала това отдавна.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прошка
« Отговор #11 -: Февруари 24, 2015, 08:52:09 pm »
Смислени коментари по карти не трия, освен ако не е грешка на цъкача, което се случва мнооого рядко
Са, ако сте говорили покрай картата и за съседката пена, втория й братовчед, неговата жена, че леля й как и кога се напила, развела, полудяла и подобни-минава под ножа, няма начин