Автор Тема: НСР и други конспирации  (Прочетена 36783 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #121 -: Юни 19, 2023, 10:41:20 am »
Интересен човек, чела съм за него и преди писаха нещо.
На 17.06.23г.е точният квадрат Юпитер/Меркурий. Малко преди Новолунието в рак в аспект опозиция с Плутон. В сезонната карта по оста 3/9,а Марс упр. на Асц е на МС.
« Последна редакция: Юни 19, 2023, 10:44:34 am от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #122 -: Юни 20, 2023, 06:23:14 am »
Това значи ли, че наистина може да се случи нещо?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #123 -: Юни 20, 2023, 07:10:58 pm »
Весо, ние как да ти кажем ще или няма да се случи?!
Барикадирай се вкъщи за всеки случай.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #124 -: Юли 06, 2023, 08:00:14 am »
Не знам дали има някаква връзка с предсказанията за 17-ти юли, но напоследък по новините все по-често заговориха за тази заплаха https://politikata.net/550673/?fbclid=IwAR3RwHjxVYtzXtZBu6Uo-0PHMsLRt7fM-7g0zpyOUOpUeG7_6yShW89WaLc
И колкото и да се опитват да изкарват се руснаците виновни, те имат най-малко полза да извършат това, защото първо тях ще засегне, а и са най-близко. За сметка на това, американците вече са прехвърлят и единственият начин да избегнат това, е да предизвикат Война и смут в Европа.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #126 -: Юли 17, 2023, 08:01:47 am »
Веско,днес е денят.........предлагам утре да се "преброим".

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #127 -: Юли 18, 2023, 04:18:50 pm »
Тук сме си, но не може да се отрече, че е леко шашав, странен период или новото нормално, както е модерно да се казва вече.
Все пак нищо фатално, както винаги при силни думи и големи пророчества.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #128 -: Август 01, 2023, 02:53:41 pm »
И колкото и да се опитват да изкарват се руснаците виновни, те имат най-малко полза да извършат това, защото първо тях ще засегне, а и са най-близко. За сметка на това, американците вече са прехвърлят и единственият начин да избегнат това, е да предизвикат Война и смут в Европа.
Изкарват руснаците виновни, по простата причина, че у нас, на практика няма свобода на словото. Абсолютно всички ключови медии у нас са на хранилка при "Америка за България", при това официално. Разбирай "БНТ", "БТВ", "Нова"... от радиата бих добавил "Дарик", от вестниците... ми те всичките са на Дебелият (Пеевски) и на Тиквата. От електронните медии - "КлубЗЕТ", "Медияпул", "Дневник", "Факти", "Фактор", "Дойче Веле", "Свободна Европа" и още една дузина друга хамериканска паплач. Само влез във въпросните и ще установиш, как ВСУ скоро влиза в Москва, руснаците фалират до дни и капитулират до дни, Путин бил болен от рак и тем-подобни глупости...
Както е тръгнало... скоро такава държава като Украйна, може и да не съществува. Миналата година ВСУ успяха да си върнат доста територии, но на много скъпа цена... загубиха страшно много солдати, при това качествени. Докато руските сили в повечето случаи си запазиха войниците, въпреки че отстъпиха. Примерно, Херсон беше даден на ВСУ без да пукне една пушка. Дори единият от генералите на ВСУ се е опасявал, че му готвят капан. Самият той е бил изненадан.
Вече обаче няма подаръци. Над два месеца и половина от началото на "юруша"... ВСУ са взели всичко на всичко 4-5 села, в които я има 400-500 души, я не. Ама месомелачката не спира, да работи. Щом и Киев падна под мобилизационният нож, какво да говорим? Ловят хората по улиците, бият ги и ги "мобилизират" насила. Това... в родните медии, няма къде да се види. Наскоро един украински журналист (с нацистки възгледи) е споделил следното...  „Днес получих информация от мои източници в СБУ: Към днешна дата броят на загиналите войници от ВСУ е над 310 000. Благодаря на Залужний“. Над 700 гневни коментара, изпълнени с болка и отричане. Дори украинските медии вече не могат да намерят сили в сърцата си да скрият такова чудовищно престъпление и геноцид на цял един народ от страна на украинските власти.

I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #129 -: Август 01, 2023, 04:43:18 pm »
Тоест ти си един краен русофил. Ми може спокойно да се преместиш в Москва, там много ще те харесат, ще можеш спокойно да говориш истината за войната.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #130 -: Август 01, 2023, 06:04:52 pm »
Тоест ти си един краен русофил. Ми може спокойно да се преместиш в Москва, там много ще те харесат, ще можеш спокойно да говориш истината за войната.
Типичната опорка. И защо да емигрирам към града-герой Москва, не мога, ли да си остана в България? А истината за войната е, че никой не е имал и намерение, да спазва т.нар. "споразумение от Минск". Това дори и Меркел го призна, какво да говорим изобщо... Имам роднини в Одеса, още в началото на миналата година ме "светнаха", че ще има война, имало струпани войски на границата. Ама не руски, а украински... Т.е. слухът, че кокаиновият клоун а.к.а. Зеленски е искал да напада ДНР и ЛНР (естествено подкокоросан от Вашингтон) нищо чудно и да е вярна...

П.С.
Все тая... Така или иначе си оставаме хамериканска колония. По цял ден чуваме как трябвало да се сваля "Паметника на РККА", как трябвало да се помага още и още на изкуственията наречена Украйна и прочее... все изключително належащи проблеми за обикновения българин.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #131 -: Август 06, 2023, 01:00:43 am »
Това с “типичната опорка” беше с цел да унижиш другия в спора ли?

Викаш-твоите слухове са голата истина, а чуждите слухове са долна лъжа..

Принципно е против правилата на форума да се водят политически полемики, а в часност-все ми е тая в какво варваш, нито си първия/та, нито последения, а относно България-историята е ясна-малка страна на важно място-винаги са нечии интереси, и никога-нашите.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #132 -: Август 10, 2023, 12:00:15 am »
Що трябва да "унижавам" някого? А ти като какъв/каква ми казваш, какво да правя и къде да ида? Що пък да емигрирам в Русия, що да не си стоя в България? И именно, де... Добре съм го казал. Типичната опорка... Като сме "русофили", айде да ходим в Русия? Това сме го чували/чели над 200 пъти.
Кои мои слухове? За кое по-точно? Ако говорим за жертвите, все по-често и по-често излизат в "правилните" медии числа относно жертвите на ВСУ/Украйна. Аз изобщо не следя и руските, говоря за тия дето са от "правилните". Вече над 20 различни източници говорят, че ВСУ/Украйна са дали над 300 000 избити до момента. Говоря за "избити", а не за ранени. Ранените са отделна тема. Под "правилни" говоря за хамериканци, говоря за украински журналисти и прочее. ТАСС не следя, ако това визираш...
Айде нещо от "правилните"...
Цитат
Бившият съветник на министъра на отбраната в администрацията на бившия президент на САЩ Доналд Тръмп, пенсионираният полковник от американската армия Дъглас Макгрегър изнесе в предаване потресаващи факти за реалните жертви на украинската армия.
По негови думи досега са загинали над 400 000 украински войници а от снимки свалени от видеоматериали, които е получил скоро става ясно, че са изкопани нови 123 000 гроба, вероятно за жертвите от контраофанзивата.

Колкото до това, че сме "малка страна на важно място", ако не беше така руснаците нямаше да дойдат тук за да водят война с Османската империя и да ни освободят от турският гнет, нали? После, разни тъпунгери като Росен Плевнелиев, Иво Инджев, Тагарев и прочее дебили, да ми обясняват, че са ни освободили украинци и финландци. Хубаво ще бъде, да покажат, къде на картата е Украйна през 1878-ма? Що така я няма? Ми, щото Владимир Илич не е бил на власт тогава в СССР, че да им създаде държава и да започне "украинизирането" на част от руският народ
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #133 -: Август 11, 2023, 04:19:25 pm »
Форумът е астрологичен и не може да бъде използван за пропаганда в която и да е посока. Смятай се за предупреден. Можеш да разглеждаш подобни теми само с оглед на астрологичен анализ/мнение и т.н.