Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735612 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3690 -: Януари 11, 2018, 08:54:30 am »
Маймунка, може и да греша. Аз вкарах тезата за закачката и то без да си питала конкретно за това...не би трябвало да го казвам дори и да съм го забелязала щом не си попитала. Отделно, позицията на Луната може да показва поне още 3-4 различни неща.

В такива случаи винаги давам за пример мой хорар от преди няколко години. Беше дали ще взема един изпит. Картата не помня, ако представлява интерес мога да я изровя от форума. Но помня, че моят сигнификатор беше зле поставен в знака на преподавателката, Луната правеше негативни аспекти и беше в Овен. Картата си показваше "не" отвсякъде - и според мен, и според още 2-3 души от форума, които писаха по въпроса. Не е като отговорът да е изглеждал на кантар. Беше съвсем ясно негативен. Отидох на изпита, изкарах петица и получих похвали от преподавателката за това колко съм талантлива и т.н. Писа ми 5, защото теорията ми куцаше - за изпита се готвих 2-3 часа предната вечер и почти нищо не знаех, но се бях справила добре с практическата задача.
Но заради този хорар доста се колебах дали изобщо да ходя на изпита. Още нямам обяснение защо картата показа едно, а стана друго.
Та...не позволявай на външни фактори да ти определят нагласите и решенията.

Ииии...понеже много ме бива да давам акъл, а да не го следвам, провокирана от твоя хорар си направих карта с един въпрос, който ме мъчи от преди Коледа  ;D
Въпросът е: Друга жена ли е причина за промяната в отношението - по-рядката и вяла комуникация, от страна на Х?
С него не сме гаджета, само флиртуваме - ту много интензивно, ту никак. Затова другата жена не би следвало да се търси в картата като любовница, а по-скоро като "официална" половинка или поне някоя с моя статут - още една закачка.
Разбира се, веднага се гипсирах от стелиума в неговия 12 дом. Макар че той и добре го описва - потаен е, не по неприятен начин. Просто не е от хората, които ще афишират или ще си разкажат живота от раз. Аз съм представена от една измъчена Луна, която е направила секстил с неговия У1. Това потвърждение на въпроса ми ли е или показва, че сме имали комуникация? Неговият У5 е изгорен от другия ми съуправител - Слънцето. Или мноооого си е паднал по мен или тотално е изстинал и направил преоценка. Не знам как да си обясня това изгаряне.
Луната е в 4 дом, защото обмислям дали да прекратя всичко с Х.
Неговият У6 е критичен, ще прави съвпад с У1. Преди време ми беше споделил за обстоятелство по 6 дом, което обясняваше поведението му. Да не би позицията на Меркурий да сочи, че отново това е причината и че скоро той ще намери решение - при съвпада с неговия У1? Меркурий е и У3 за мен. Може да съм в заблуда за нещо относно Х и скоро да получа яснота.
В крайна смеетка неговият У5 не ми изглежда флиртаджийски. Венера в Козирог не е по тези неща. Обаче пък е повредена от Слънцето...
Късен асцендент в знак рак,крайна чувствителност,обидчивост,самосъхранение,любов към семейството,грижовност,нежност ,Луната в скорпион в 4д,отново подчертава тези качества,но с друг оттенък,засилва ги,тук тя е мнителна,ревнива,интересува се от човешката психика,живота и смъртта,секса.Последният аспект на луната с неговият управител показва,че сте имали комуникация.След 8* тя ще направи съвпад с юпитер,който е у3,у12 негови домове.Вероятно ще разбереш причината за неговото отношение.Асцендента предстои да смени знак съвсем скоро,според мен позицията ти напълно ще се промени.Мисля,че той няма друга жена,възможно е да има някакви промлеми в семейството,работното място.Меркурий не е добре поставен,ще сменя знак,твоята комуникация,мислене относно Х ще се промени.Има много информация в картата,на луната предстоят няколко сходящи аспекта.В д1 на Х,или твой д7 няма планета,освен това знаците са кардинални,женски с пасивна природа.Той няма друга жена,причината за редките комуникации са други.
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 08:57:48 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3691 -: Януари 11, 2018, 01:54:03 pm »
Да,Акрукс...Мъжът ще го разглеждаме по марс също,а той е в знак на изгнание на венера(любовницата).
не пиши в множествено число разглеждаме, защото всеки има собствен прочит на въпросите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3692 -: Януари 11, 2018, 02:38:52 pm »
не пиши в множествено число разглеждаме, защото всеки има собствен прочит на въпросите.
Поправих го,Благодаря.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3693 -: Януари 11, 2018, 09:22:07 pm »
14 дни/седмици

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3694 -: Януари 12, 2018, 09:57:29 pm »
Брагодаря, Сафо  :38:
Много ти е точен анализа. За момента няма съществена промяна между нас, но като че ли се убедих, че няма друга.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3695 -: Януари 13, 2018, 01:10:46 am »
Връзката ни е от 5г. Проблемите малко повече от година, през която имаше и раздяла от месеци. Въпросът е в мен ли е проблемът, аз ли съм виновна да се разпадат отношенията ни?
връзка се гради и разваля от двама, никога не е виновен само единият... Предстои ингрес  на Меркурий, който представя теб и чувствата ти, ще подхождаш по разумно, което ще ти е от полза да заздравиш връзката.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3696 -: Януари 13, 2018, 01:28:49 am »
Качвам един въпрос, защото съм любопитна и възмутена  ;D Не ми е важен, но ако някой скучае ще ми е интересно да почоплим картата.
Въпросът е: Момчето от залата флиртува ли с мен?

Не му знам името затова задавам така въпроса. Засичаме се често в залата, където тренирам. Гледа ме много настойчиво, скоро бяхме само аз и той в залата и на тръгване ми отправи някакво дълго пожелание за приятно прекарване на празниците и целия се изчерви. Аз само му казах чао - като тотален ръб.
Причината да се държа така и да го игнорирам демонстративно е, че след като ме гледаше и търсеше някакъв контакт изведнъж започнах да го засичам с приятелката му. То е ужасно нелепа картинка. Той тренира тя стои отстрани, после се натискат и целуват в средата на залата и всички ги заобикаляме. Тя не тренира, просто стои и не се отделя от него. Щом така разбират любовта - ок, не ми пука. Въпросът е, че той има отношение към мен, което не кореспондира с неговата обвързаност. Та затова ми е интересно дали флиртува с мен или дали се опитва да го прави.
Не знам в картата Луната мен ли представлява като У1 или мога да я гледам и като сигнификатор на приятелката му?
Луната представя теб и въпроса, приятелката му е по Венера, скрита в неговия 12-ти дом, където е скрит и неговия сигнификатор, което заедно с Нептун У3 в 3д. го прави прикрит и неискрен в отношенията си и да- флиртувал  е с теб не на шега.

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #3697 -: Януари 13, 2018, 09:28:04 am »
Оф, аз пак оплесках тотално ситуацията с моето момче и се държах като пълна шизофреника като в един момент му казах, че съм до тук, а в следващия плачейки му се извинявах. Картата е от деня на моята изцепка, а въпросът ми "Ще останем ли във връзка и след моите тъпотии?" По това, което аз успявам да видя, отговорът е по-скоро положителен. Той беше дълго време на път и малко загубихме контакт, а това ме измъчва :(  ??? ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3698 -: Януари 13, 2018, 09:55:17 am »
Оф, аз пак оплесках тотално ситуацията с моето момче и се държах като пълна шизофреника като в един момент му казах, че съм до тук, а в следващия плачейки му се извинявах. Картата е от деня на моята изцепка, а въпросът ми "Ще останем ли във връзка и след моите тъпотии?" По това, което аз успявам да видя, отговорът е по-скоро положителен. Той беше дълго време на път и малко загубихме контакт, а това ме измъчва :(  ??? ???
Да.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3699 -: Януари 13, 2018, 05:29:13 pm »
Здравейте, с моя човек ни спретнаха страшна интрига и се скарахме заради друг човек. Въпросът ми е дали ще се сдобрим. И дали аз трябва да поема инициативата или да го оставя него, понеже интригата беше от негова приятелка.
« Последна редакция: Януари 13, 2018, 05:31:44 pm от vermm »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3700 -: Януари 13, 2018, 06:08:47 pm »
Оф, аз пак оплесках тотално ситуацията с моето момче и се държах като пълна шизофреника като в един момент му казах, че съм до тук, а в следващия плачейки му се извинявах. Картата е от деня на моята изцепка, а въпросът ми "Ще останем ли във връзка и след моите тъпотии?" По това, което аз успявам да видя, отговорът е по-скоро положителен. Той беше дълго време на път и малко загубихме контакт, а това ме измъчва :(  ??? ???

Аз ако бях не бих останал до теб ...

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #3701 -: Януари 13, 2018, 08:40:29 pm »
Аз ако бях не бих останал до теб ...
То и аз понякога не искам да остана до себе си :) Но в повечето случаи в подобни ситуации винаги има много повече и е трудно да опишеш всичко :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3702 -: Януари 14, 2018, 12:06:09 am »
Оф, аз пак оплесках тотално ситуацията с моето момче и се държах като пълна шизофреника като в един момент му казах, че съм до тук, а в следващия плачейки му се извинявах. Картата е от деня на моята изцепка, а въпросът ми "Ще останем ли във връзка и след моите тъпотии?" По това, което аз успявам да видя, отговорът е по-скоро положителен. Той беше дълго време на път и малко загубихме контакт, а това ме измъчва :(  ??? ???
Връзката ви ще продължи, а картата от тогава показва загубата на контакт сега, но ще наваксате .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3703 -: Януари 14, 2018, 12:16:55 am »
Здравейте, с моя човек ни спретнаха страшна интрига и се скарахме заради друг човек. Въпросът ми е дали ще се сдобрим. И дали аз трябва да поема инициативата или да го оставя него, понеже интригата беше от негова приятелка.
общуване, среща ще има, но интимност, връзка каквато очакваш  не се очертава и за интригата си е виновен той, ако беше искрен и открит нямаше да може външен човек да ви развали отношенията.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3704 -: Януари 14, 2018, 03:06:15 am »
общуване, среща ще има, но интимност, връзка каквато очакваш  не се очертава и за интригата си е виновен той, ако беше искрен и открит нямаше да може външен човек да ви развали отношенията.
Благодаря. А те ме обвиниха мен точно в това, че не съм си признавала чувствата..