Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734308 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Любовни хорари
« Отговор #4065 -: Юли 07, 2018, 04:45:31 pm »
Здравейте, мъжът, назован по име, иска ли да имаме интимни отношения? Как е настроен?
Ти искаш повече това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4066 -: Юли 07, 2018, 04:55:09 pm »
Час на Венера. И Венера се подвизава в дома на квезита.

Да допълня, че тук има и рецепция по триплицитет между Венера и Слънцето /у7/. Това е по-слаб вид връзка, не е като взаимна рецепция по знак или наличие на мажорен аспект. Само че коя е тази Венера? Тя на пръв поглед няма отношение към кверента, но управлява часа на въпроса. Освен ако не проработи по естествена сигнификация, като женски архетип. Не е изключено на квезита да му предстои някаква връзка или лек флирт, обаче това може да бъде и друга жена. Но няма да е нещо сериозно според мен, поне на този етап, в рамките на времевия обхват на хорара.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Любовни хорари
« Отговор #4067 -: Юли 07, 2018, 04:59:43 pm »
А защо повечето от питащите на дават ОВ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4068 -: Юли 07, 2018, 05:25:00 pm »
Някои дават, други не дават.
То да не е концерт по желание, да има дежурни астролози и да обслужват всеки твой въпрос?
В някои форуми ОВ е задължително условие, иначе на следващия ти въпрос вече няма да отговорят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4069 -: Юли 09, 2018, 10:17:14 am »
Здравейте,
С молба ако някой има желание за отговор на хорар за интимни отношения.
Ще успеем ли да изгладим различията си и да продължим напред?
Става въпроса за отношения,които от известно време са много сложни,нехармонични.
Въпроса е зададен днес,в 10.04 ч.,единстено през телефона не можах да променя локацията, тъй като в момента съм във Варна,а не в София.
Благодаря предварително и успешна седмица на всички!
С уважение,
И.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4070 -: Юли 09, 2018, 10:36:10 am »
Здравейте отново,
Коригирах местоположението с въпрос приключи ли всичко между нас?
С уважение,
И

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4071 -: Юли 09, 2018, 11:06:40 am »
Здравейте,
Конкретизирах и задвам по-ясен въпрос,как ще продължат отношенията ни от тук нататък ?
С уважение,
И

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4072 -: Юли 09, 2018, 12:06:56 pm »
Три поредни карти, коя да гледам?
Мисля, че първата би трябвало най-красноречиво да отразява въпроса. Ще я видя с варненски координати.
Час на Марс. Всички сигнификатори са в кадентни домове.
Единственият сходящ аспект на Луната е квадрат с Венера. Луната в рамките на деня ще напусне знака си на екзалтация, Венера влиза в знака на есенциална слабост. Колко интересно – партилен квадрат между вашите сигнификатори, но все още сходящ.

Мисля, че на този етап трудно ще се изгладят противоречията между вас. Конфликт на интереси и емоционална неудовлетвореност.
« Последна редакция: Юли 09, 2018, 12:08:39 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4073 -: Юли 09, 2018, 12:22:58 pm »
Здравей,Lilla,
Да,може би първата карта беше от сърце както се казва.
Аз също не виждам начин да намерим път в момента,уви.
Благодаря за анализа.  :58:
С уважение,
И

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4074 -: Юли 09, 2018, 03:17:12 pm »
Здравейте,
С молба ако някой има желание за отговор на хорар за интимни отношения.
Ще успеем ли да изгладим различията си и да продължим напред?
Става въпроса за отношения,които от известно време са много сложни,нехармонични.
Въпроса е зададен днес,в 10.04 ч.,единстено през телефона не можах да променя локацията, тъй като в момента съм във Варна,а не в София.
Благодаря предварително и успешна седмица на всички!
С уважение,
И.
За координати Варна, АСЦ вече отива в 8-мия градус за този час на задаване на въпроса КАРТА
Следващите карти са излишни- не се задава през няколко минути въпрос за един и също човек, независимо как е формулиран!
Конкретно по този въпрос- не виждам перспектива да преодолеете различията и изградите добра интимна връзка и хармонично общуване, тъй като точно в тези области има несъответствия и напрежение. Този човек в момента се интересува от работа, кариера, израстване чрез обучение или чужбина, а не от секс, срещи и приказки по телефона. Не е и влюбен- чувствата му са приятелски към теб, но приятелствата при него са интересчийски.
Луната съвпада с Кампус- звезда, наричана "строител", човек трябва отново да изгради всичко- отношения, работа, дори тяло. Последен аспект е квадрат с Венера- крайното развитие няма да те удовлетворява, което може да те натовари психически.
« Последна редакция: Юли 09, 2018, 03:19:58 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4075 -: Юли 09, 2018, 03:28:24 pm »
Аз също не виждам начин да намерим път в момента,уви.

Освен това твоят сигнификатор вече трябва да е навлязъл в ретро сянка, а неговият скоро ще сменя посоката на движение.
И партилният квадрат между тях това показва – някакво несходство, несъвместими потребности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4076 -: Юли 09, 2018, 08:18:40 pm »
Ситуацията ми е много позната- имах властна баба Лъвица и непрекъснато създаваше дразги и конфликти в опита си да контролира положението. Това не е любов и загриженост, а мания за контрол. Не престана да се цупи и когато нашите се отделиха, постоянно си вреше носа , искаше обяснения кой къде отива, кога се връща.
Най- доброто, което можете да направите, е възможно най- скоро да се отделите. Различните поколения нямат работа едни с други.
В момента имам млада колежка в същото положение, все още се сдържа, не знам как успява.
Все едно свекърите са родители на децата й, в общ двор са, различни сгради.
Лошо впечатление ми направи едно мънкане на бабата, бях им на гости и  можеше да се съобрази с мен и по- късно да си изкаже недоволството. А снахата е страхотна-работлива и успяла в определена сфера, уважавана от другите, но дето е казал народът- “Общата работа кучетста я яли.”
Постави условие на съпруга си да поговори с тях сериозно и да си знаят мястото и ролята.
Корея, благодаря ти за коментара. Говорих за това с една колежка на майка ми-психолог в училище и тя точно това ми каза, че явно жената е властна и иска да контролира всичко. Но трябва да се поставят картите на масата, както се казва, защото ще си развалим отношенията за бъдеще. А и в крайна сметка сме младо семейство и искаме да си имаме свое и да се грижим за него, а не да се чудя дали съм направила нещо не както трябва. Мина времето в което, мъжът ми вече не е малко момче на мама и тате, а е голям мъж, който си има вече семейство в мое лице. И по този начин,той им показва че вече е мъж, който иска да се грижи за семейството си, както и те са се грижили за него. Съществувал синдром на празното гнездо, когато децата напускат малко по малко домът и се установяват. Разбирам я, че си е дала живота и силите за тях, защото първите десет години не е ходила на работа и ги е отглеждала, поради причината че не е имало къде да започне. И баща му работил на 3 места, за да ги издържа. Но границите между техните родители и тях са прекалено размити. Свикнали са да слушат родителите си и да правят каквото те кажат. А аз от 14 годишна съм свикнала да се оправям сама и не ми трябва някой да ми виси на главата, това е много изнервящо.
Всички знаете, че няма еднакви хора и начин на светоусещане и за това, те не трябва да налагат мнението си на всяка цена. А и моят мъж не иска да им споделя нищо, защото те му създават комплекси за малоценност и чувство за вина, ако не е съгласен с тяхната гледна точка. Мисли че не оправдава очакванията им и че постоянно го притискат за всичко.
Ще поговоря с нея, да видим какво ще стане.
Надявам се да имам добър резултат и да се разберем като възрастни хора.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Любовни хорари
« Отговор #4077 -: Юли 10, 2018, 12:46:38 am »
Здравейте, моля за мнение - ще се съгласи ли да се разделим? Предложих на приятеля ми да се разделим, отказа сега да даде съгласие, каза, че му трябва време да помисли до утре!!! Как мислите?
« Последна редакция: Юли 10, 2018, 12:53:48 am от petra »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Любовни хорари
« Отговор #4078 -: Юли 10, 2018, 03:13:58 pm »
Здравейте, моля за мнение - ще се съгласи ли да се разделим? Предложих на приятеля ми да се разделим, отказа сега да даде съгласие, каза, че му трябва време да помисли до утре!!! Как мислите?
Мисля,че утре все още няма да е готов за раздяла и отговор.Обаче ти да не съжаляваш после за предложението си,предвид това че си представена от ретрограден Марс.

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Любовни хорари
« Отговор #4079 -: Юли 12, 2018, 01:22:20 pm »
Здравейте, моля за мнение - ще се съгласи ли да се разделим?  ...

Благодаря Ви, Сафо и Корея бяхте много верни - тежки разговори, не е готов и т.н., точно както сте го написали. И така не получих нищо конкретно като отговор. И сега съм съвсем в "разкрачено" положение. ::)
Корея, повода за този ми въпрос беше негово изказване, че не е сигурен, че иска да бъде с мен и тогава му предложих, не, че не го обичам, но той като се съмнява , няма смисъл ...