Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 220798 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #75 -: Април 24, 2014, 03:10:42 pm »
Само стипендията си загубих, за съдебния ред още чакам да свикат заседание по делото, но скоро трябва да се разбере датата.  :29: Иначе за изптите дано да си права, че вече се започва още по-сериозната част от шестмесечието.  :)
При вас сега се определя стипендия на базата на успеха от изпитите в зимната сесия, така ли?
на голямата в Мадрид във вторник и дадоха държавната стипендия, която очакваше от есента и са я дръпнали веднага по банков път да си плати магистратурата- беше радостна, че сама си е платила образованието и няма да се налага да търси баба си(свекървището ми) - аз и разправям да прибере от баба си парите, пък стипендията да си я запази по сметката  ;D ми така де, онази се сетила чак сега, че има и други внучки, не само дъщерята на нейната дъщеря
« Последна редакция: Април 24, 2014, 03:24:00 pm от akruks »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #76 -: Април 24, 2014, 03:21:55 pm »
Определя се от успеха от преходните два семестъра и предполагамия доход - това са изискванията за държавна стипендия. Със съкращаването на фондовете, мен ме урязаха, защото дохода, който пиша, излиза висок - защото трябва да пиша дохода на баща ми, от който даже нито стотинка не получавам.  :012: Ако не беше той, щях да вземам. Има хора с по-нисък успех от моя, които сега вземат държавна, защото предполагамия им доход е нисък, друг е въпроса, че е точно обратното.  :)
По европейските фондове стипендиите са само и единствено за успех, там винаги се класирам и главно от тях си плащам семестри, път, храна, дрехи, учебници и всичко останало.  :) И аз като щерка ти нещо не обичам да разчитам на другите хора, когато може да се мине и без това.  :012:

Иначе си права, да взема, докато може, да се радва, че никога не се знае какво предстои нататък и какво ще поднесе живота.  :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #77 -: Април 25, 2014, 09:19:54 pm »
Бихте ли коментирали новия ми лунар?Благодаря.

Реших да попитам,понеже лун.АЦ ми е в 9натален...та 9дом освен с чужбина,пътуване и обучение,с какво друго го свързвате?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #78 -: Април 26, 2014, 12:14:43 am »
Реших да попитам,понеже лун.АЦ ми е в 9натален...та 9дом освен с чужбина,пътуване и обучение,с какво друго го свързвате?

С юридически неща, съдилища, документи, куросве за преквалификация, езици... И философстване, религия и тн  :) С учители и гурута.  :012: Май беше и с баба или дядо.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #79 -: Април 28, 2014, 03:59:33 pm »
Определя се от успеха от преходните два семестъра и предполагамия доход - това са изискванията за държавна стипендия. Със съкращаването на фондовете, мен ме урязаха, защото дохода, който пиша, излиза висок - защото трябва да пиша дохода на баща ми, от който даже нито стотинка не получавам.  :012: Ако не беше той, щях да вземам. Има хора с по-нисък успех от моя, които сега вземат държавна, защото предполагамия им доход е нисък, друг е въпроса, че е точно обратното.  :)
По европейските фондове стипендиите са само и единствено за успех, там винаги се класирам и главно от тях си плащам семестри, път, храна, дрехи, учебници и всичко останало.  :) И аз като щерка ти нещо не обичам да разчитам на другите хора, когато може да се мине и без това.  :012:

Иначе си права, да взема, докато може, да се радва, че никога не се знае какво предстои нататък и какво ще поднесе живота.  :58:
Еее, тва е много тъпо ... защо гледат и доходите на баща ти? Не са ли разведени родителите ти?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #80 -: Април 28, 2014, 04:42:41 pm »
Еее, тва е много тъпо ... защо гледат и доходите на баща ти? Не са ли разведени родителите ти?
ами и аз това се чудя, на комшийско дете, което получаваше стипендия изискваха успех над 4 и бележка само за дохода на нейната майка,  която е разведена
 стипендия за отличен успех обаче, доколкото знам, се дава независимо от декларираните доходи на родителите

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #81 -: Април 28, 2014, 05:23:06 pm »
Бихте ли коментирали новия ми лунар?Благодаря.

Търсим компромисен вариант с роднини по партньор за наш,собствен дом.Друго интересно по този лунар е,че имах проблеми с Бюрото по труда,но изгладихме всички недоразумения.И последно-разчитайки на новолунието в 8дом<продължих с държавната лотария,но за съжаление без резултат.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #82 -: Април 28, 2014, 06:52:45 pm »
И последно-разчитайки на новолунието в 8дом<продължих с държавната лотария,но за съжаление без резултат.
То ако ставало с Новолуние в 8д всички да сме печеливши поне веднъж в годината, ама не  :012:
лун Венера у2 в съвпад с лун Нептун у12 в лун 12д показва илюзиите за забогатяване по несвойствен начин, но лун 5д е в 12д и лун Слънце У5 е в опозиция с лун Марс у1- късметът за печалба от хазарт не е на твоя страна този месец
По натал нямаш заложено да печелиш от хазарт- Меркурий У2 няма връзка с Юпитер У5 и е изгорян от естевствения у5 Слънцето
« Последна редакция: Април 28, 2014, 06:58:11 pm от akruks »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #83 -: Април 28, 2014, 09:02:37 pm »
Карта на моя лунар, който започна вчера.

Понеже единственото, което ме интересува напоследък е получването на финансиране за обучение, има ли индикации за това, да се случи? Като допълнително инфо за запознатите с моя случай (то едва ли останаха незапознати :), нямам никакви резултати още. В петък се обадих по телефона, защото не издържам повече на това напрежение и очакване, вдигна една секретарка и каза че до края на тази, най-късно следващата седмица, ще ме уведомят за крайния резултат.

По лунара, гледам освен 8-ми, също 2-ри, 5-ти, и 11-ти, за финансиране от институция:
-11-ти лунарен в 8-ми натален в съвпад с натална Венера
-5-ти лунарен във 2-ри натален
-8-ми лунарен в 5-ти натален
-2-ри лунарен в 11-ти натален

Не ми харесва 12-ти лунарен в 9-ти натален, както и лун. ИЦ върху натален АЦ, дали това не са показатели за негативен завършек на цялата тема?
« Последна редакция: Април 28, 2014, 11:17:52 pm от MayFlower »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #84 -: Април 28, 2014, 09:42:52 pm »
Не, защото и Юпитер, освен това е показател за занимания с астрология и окултизъм.
Виж хубавите неща в лунара, имаш К11 на Венера. :)

Не мога изобщо да съм обективна напоследък при разглеждане на моите карти! Точно сега, когато изпитвам силна нужда да разбера накъде ще тръгнат нещата по важен за мен въпрос, аз съм като в мъгла!

Благодаря ти много за коментара!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #85 -: Април 28, 2014, 10:14:41 pm »
Карта на моя лунар, който започна вчера.

Понеже единственото, което ме интересува напоследък е получването на финансиране за обучение, има ли индикации за това, да се случи? Като допълнително инфо за запознатите с моя случай (то едва ли останаха незапознати :), нямам никакви резултати още. В петък се обадих по телефона, защото не издържам повече на това напрежение и очакване, вдигна една секретарка и каза че до края на тази, най-късно следващата седмица, ще ме уведомят за крайния резултат.

По лунара, гледам освен 8-ми, също 2-ри, 5-ти, и 11-ти, за финансиране от институция:

Не ми харесва 12-ти лунарен в 9-ти натален, както и лун. ИЦ върху натален АЦ, дали това не са показатели за негативен завършек на цялата тема?

По лунара имаш добра връзка между лунарен У8 и с лун У1, който е в съвпад с лун 10д , лун У2 също е в хармоничен аспект с Нептун У8, а лун 12д в 9д може да е тайно пътуване и тайна връзка далеч от дома  :)


MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #86 -: Април 28, 2014, 10:55:24 pm »

По лунара имаш добра връзка между лунарен У8 и с лун У1, който е в съвпад с лун 10д , лун У2 също е в хармоничен аспект с Нептун У8, а лун 12д в 9д може да е тайно пътуване и тайна връзка далеч от дома  :)

Ех, значи може да ми вземе ума някой испанец другия месец :) То и решението за самото пътуване до Испания беше взето внезапно, виж че някакъв романс се е заформил там :)

Като цяло, разбирам че всъщност не е чак толкова лош лунара откъм финансовата страна, в смисъл получване на пари от другите, по 8-ми дом. Ще дам обратна връзка така или иначе, откога ви занимавам с тази стипендия ???

Muchas gracias Akruks :58: (понеже беше споменала някъде че си учила испански :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #87 -: Април 29, 2014, 12:10:33 am »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #88 -: Април 30, 2014, 06:13:12 pm »
Известни затруднения в професионален план, в личен план ще има връщане назад и преразглеждане на отминали цели и поети задължения, ще имаш силата да се справиш с всичко това- лун Плутон в 1д във взаимна рецепция с лун Сатурн У1 в 10д; лун Венера У6 в 1д- може да предприемеш през месеца оздравителни процедури и разкрасяване, може да е свързано със зъбите, тъй като Венера е в козирог, а може да подмениш гардероба си с по-класически стил облекло.
Да добавя също и за парите, че може да имаш илюзии във връзка с тях- да мислиш, че имаш повече и да се разпростреш нашироко, да се впуснеш в скъпи покупки

Давам обратна връзка:
Цитат
Известни затруднения в професионален план, в личен план ще има връщане назад и преразглеждане на отминали цели и поети задължения, ще имаш силата да се справиш с всичко това 

Цитат
може да предприемеш през месеца оздравителни процедури   

Браво ,Akruks  :clap: и благодаря за вниманието. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #89 -: Април 30, 2014, 06:16:11 pm »
На мен сега ми стана много интересно и пак си поставям новия лунар ,ако някой има желание да го тълкува.Благодаря,предварително. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“