Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168490 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #60 -: Август 17, 2017, 10:21:48 am »
Bullshit!

А, не бе! Основно мъжко качество е инициативността, която не съм забелязала да я има у теб. Както и у автора на темата. ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #61 -: Август 17, 2017, 12:10:54 pm »
А, не бе! Основно мъжко качество е инициативността, която не съм забелязала да я има у теб. Както и у автора на темата. ;D
Не е точно така, това са отживелици! Все пак, сме в 21 век. Може в арабския свят все още да сме смята така, но не и в Европа. Освен това, какво разбираш под "инициативност"? Да се прави дори невъзможното, да се погазват правата и достойнствата на другите, само и само да се измъкнат повече пари от тях ли?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #62 -: Август 17, 2017, 12:25:29 pm »
Да се прави дори невъзможното, да се погазват правата и достойнствата на другите, само и само да се измъкнат повече пари от тях ли?

Весо, не всичко е пари и ти го знаеш. В противен случай би изглеждал доста по-инициативен в очите на наблюдаващите. Но всеки има различна камбанария, от която гледа и дава оценки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #63 -: Август 17, 2017, 12:39:26 pm »
Относно поредните спекулации за Нибиру, нямаше ли да се види и усети нещо досега?..

https://www.multivselena.com/ostavat-278-dni-do-idvaneto-na-nibiru-ochakvat-ni-globalni-kataklizmi/

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #64 -: Август 17, 2017, 12:42:24 pm »
Предполагам, че е поредната евтина сензация, защото ако се сменят полюсите на Земята, това означава глобална катастрофа и гибел на човешката цивилизация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #65 -: Август 17, 2017, 02:14:59 pm »
Не е точно така, това са отживелици! Все пак, сме в 21 век. Може в арабския свят все още да сме смята така, но не и в Европа. Освен това, какво разбираш под "инициативност"? Да се прави дори невъзможното, да се погазват правата и достойнствата на другите, само и само да се измъкнат повече пари от тях ли?

Кой ти говори за пари?!? Погазване правата на другите, що за глупости. Инициативността означава да действаш да си решаваш проблемите и да се възползваш от възможностите, не да цивриш у форума, че ти се е хванала ставата на третия пръст на левия крак.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #66 -: Август 17, 2017, 02:53:03 pm »
И аз тия дни много брутално си ударих средния пръст на десния крак. Сега се чудя дали да ходя да му слагат бандаж и по кой транзит се е случило.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #67 -: Август 17, 2017, 09:57:36 pm »
Кой ти говори за пари?!? Погазване правата на другите, що за глупости. Инициативността означава да действаш да си решаваш проблемите и да се възползваш от възможностите, не да цивриш у форума, че ти се е хванала ставата на третия пръст на левия крак.
Че аз не се ли възползвам и от малкото ми предложени възможности (ако въобще ги има)? Колкото за цивренето, нормално е да пускам хорари, особено за здравни проблеми, за които не съм сигурен доколко са сериозни (тъй като не разбирам нищо от медицина), а искам да си спестя излишни пари. Вие останалите, също го правите.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #68 -: Август 18, 2017, 05:13:00 pm »
А, не бе! Основно мъжко качество е инициативността, която не съм забелязала да я има у теб. Както и у автора на темата. ;D

Ти па си много знаеща... Само дето,ако те попитам за тези неща в по-широк контекст... Ще млъкнеш. :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #69 -: Август 18, 2017, 05:47:09 pm »
//пасивната агресия също е женско качество

к'во се засягате за глупости, нали всички следваме Сократ в призива му да познаем себе си?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #70 -: Август 18, 2017, 05:51:04 pm »
//пасивната агресия също е женско качество

к'во се засягате за глупости, нали всички следваме Сократ в призива му да познаем себе си?

Добре,да опознаем себе си,тогава ние сме женчовци,сега - да отговорим защо е така?
Кой проявява пасивна агресия - само жените ли или всяко същество,което няма необходимата мощ за избухване? Или всяко разумно същество,което мисли,че по-умният отстъпва и накрая побеждава? И така нататък ще продължим,засега да отговорим на това.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #71 -: Август 18, 2017, 06:23:09 pm »
Нали знаеш, че въпросите, които задава човек, са издайнически за него самия?

Пасивната агресия (агресията изобщо) е признак на слабост, на отрицание и отсъствие на вътрешна хармония.  И, не, не всички използват агресия в ежедневието си.
//Използвам(е:Д) "женско" и "мъжко" в случая, както са женски и мъжки дадена планета и знак, не като полови белези.

Опозицията Меркурий-Нептун (че и ретро) тече с пълна сила. :014: :ecomcity: :-\

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #73 -: Август 19, 2017, 01:09:43 pm »
Ти па си много знаеща... Само дето,ако те попитам за тези неща в по-широк контекст... Ще млъкнеш. :)

Не ти знам контекста, и да, имам право да мълча когато си поискам :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #74 -: Август 19, 2017, 04:30:20 pm »
Не ти знам контекста, и да, имам право да мълча когато си поискам :D

Точно така,имаш право.