Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168452 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #135 -: Януари 28, 2018, 08:17:41 pm »
Да.. Защото имам враг - буквално враг,зодия Лъв. И се чудя какво добро ще ми донесе,какво може да ми донесе този Юпитер в Скорпион,скоро някъде бях чел че е много добре,но при 6-ти дом е точно обратното - още повече проблеми,предишните проблеми се подсилват..
Юпитер увеличава всичко до което се докосне.Всички имаме и врагове и приятели.Успокой се по-добре,6-ти дом е и домът на здравето.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #136 -: Януари 28, 2018, 08:18:42 pm »
Али,
Там, където Скорпионът дебне, изчаква и плете мрежи, Лъвът минава като валяк, без да му мигне окото.
От лъвските единствено Ашлеша издебва, предварително планира и подготвя терена за нападение.
По степен на безскрупулност тази накшатра е по-кофти от скорпионските, където са Свати, Вишакха и малка част от Анурадха.

По интригантство и двата знака си приличат. Само че Лъвът винаги го играе великодушен и благороден, за да не му личи, че е спретнал интрига. И в повечето случаи номерът наистина минава. Докато на Скорпиона по принцип му се носи лошата слава и към всяко негово действие, мотив се подхожда с известна доза предубеденост. Много е готино да минеш по терлички между капките и никой да не те хване, благодарение на един грижливо изграден бляскав имидж.
« Последна редакция: Януари 28, 2018, 08:22:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #137 -: Януари 28, 2018, 08:24:52 pm »
Тази тема е за хора, които имат излишък от енергия и се чудят къде да я изразходят.

Щях да кажа и време, но време нямам. В момента правя още две неща.  :012:

Но много обичам да разбулвам митове, клишета и да свалям социални маски. За това не пестя нито време, нито енергия.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #138 -: Януари 29, 2018, 02:23:23 pm »
Вчера пак бях душеприказчик, цели два пъти.  ;D

Обади ми се редакторката и се оплака от едно гадже дъновист, който се налива с алкохол, пуши, мами и разиграва жени, отгоре на всичкото ги и заплашва. Скорпион.  :57:

Даже си помислих, че съм оглушала с лявото ухо и я питах пак дали е дъновист или даунист. Преди с даунисти ме занимаваше, като ми натресе онази лесбийка за Таро консултация. Още си чакам подаръчната колода /подарена на нея от друг, непотребна/, у форумо се похвалих и нищо не получих.  :012:

Та това са хората, това са социалните маски. А тук се надпреварваме да ги мерим кой е по-великодушен и благороден – Лъвът или Скорпионът.  :85:

« Последна редакция: Януари 29, 2018, 02:25:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #139 -: Януари 29, 2018, 02:51:49 pm »
 :85:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #140 -: Януари 29, 2018, 05:42:45 pm »
Ъгх... Говорим за успех... кой колко маски има никой не може да каже... Нека видим кои успяват повече...
Според мен Скорпионът успява много повече... Хайде на Достоевски някой да му се опре,дайте да видим.. дайте автор Лъв... Къде е? Няма,аз не виждам...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #141 -: Януари 29, 2018, 05:55:01 pm »
За автор Лъв не се сещам, само за новолунен Телец – Карл Маркс – КапиталЪт  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #142 -: Януари 29, 2018, 06:09:32 pm »
Ъгх... Говорим за успех... кой колко маски има никой не може да каже... Нека видим кои успяват повече...
Според мен Скорпионът успява много повече... Хайде на Достоевски някой да му се опре,дайте да видим.. дайте автор Лъв... Къде е? Няма,аз не виждам...
Ти с Достоевски ли се сравняваш? :85: :57:
Явно злобата ти към този Лъв е безкрайна, остава само да помислиш защо е враг и защо те превъзхожда..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #143 -: Януари 29, 2018, 06:13:09 pm »
Два интересни ракурса от Световния икономическия форум  в Давос, по така зададен въпрос кой е по по най зодиакално - едно Слънце в Близнаци или това в Козирог.
Лиляна Павлова: Западните Балкани казват „Добре, че е Бойко“
Трюдо прикова погледите в Давос с чорапите си
Трюдо със сигурност има нещо ураново, но ме мързи да му търся хороскопа. Пък може и да няма, то и Сатурн не пречи да си купувам все още чорапи със зайчета и мечета.  :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #144 -: Януари 29, 2018, 07:08:51 pm »
...и се оплака от едно гадже дъновист, който се налива с алкохол, пуши, мами и разиграва жени, отгоре на всичкото ги и заплашва...

Преди време съм чувала подобна история, ама това доказва колко тези хора са далече от истинското учение на Петър Дънов.

Аз си чета неговото слово в усамотение и се дистанцирам от всякакви групи.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #145 -: Януари 29, 2018, 07:30:58 pm »
Ъгх... Говорим за успех... кой колко маски има никой не може да каже... Нека видим кои успяват повече...
Според мен Скорпионът успява много повече... Хайде на Достоевски някой да му се опре,дайте да видим.. дайте автор Лъв... Къде е? Няма,аз не виждам...

К.Г. Юнг. Нещо да кажеш :29:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #146 -: Януари 29, 2018, 07:32:10 pm »
Даже бях бъзикнала един запален дъновист с гуру мания дали тихомълком не жулят ракия и не плющят кебапчета, като ходят всяка година на Рила. Естествено той не разбра чувството ми за хумор и с възмущение разказа как някаква двойка дъновисти, нарушили обета и се наплюскали с месо на Рила, после ги ударила мълния.  :57:

ПП. Спящият пророк Едгар Кейси мисля, че също беше Лъв. Поне такъв спомен ми е останал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #147 -: Януари 29, 2018, 07:34:55 pm »
Даже бях бъзикнала един запален дъновист с гуру мания дали тихомълком не жулят ракия и не плющят кебапчета, като ходят всяка година на Рила. Естествено той не разбра чувството ми за хумор и с възмущение разказа как някаква двойка дъновисти, нарушили обета и се наплюскали с месо на Рила, после ги ударила мълния.  :57:

ПП. Спящият пророк Едгар Кейси мисля, че също беше Лъв. Поне такъв спомен ми е останал.

Едгар Кейси е слънчева риба и даже слънцето му е в 8ми дом, също като моето.

А Айнщайн е точно като мен - слънце в риби и луна в стрелец.  :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #148 -: Януари 29, 2018, 07:35:58 pm »
Риба ли? Тогава изобщо не се учудвам. Странно, защо съм го запомнила като Лъв?  :017:

Може и АС Лъв да е бил, не помня. Ще му потърся картата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #149 -: Януари 29, 2018, 08:20:36 pm »
Али, силни сте Скорпионите с психичната си мощ и и изключително мощна аура , магнетизъм и чар-виж как уж не им се пише на всички, ама чуруликат около теб-сещай се, около Слънчев Лъв няма така да са настървени, голямо момче си прави си изводите сам, кое как и кога защо .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“