Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168490 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #150 -: Януари 29, 2018, 10:21:10 pm »
Трюдо със сигурност има нещо ураново, но ме мързи да му търся хороскопа. Пък може и да няма, то и Сатурн не пречи да си купувам все още чорапи със зайчета и мечета.  :57:
Супер! Супер е и Трюдо!))
И моята водолейска Венера обича да носи шарени чорапи, дори не й пречи, че това се превърна в мода последните години.

Али, брато, всички (тук) винаги ти обръщат внимание, занимават се с теб, тва ти е сила, нищо, че го приемаш за даденост. Използвай градивно;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #151 -: Януари 29, 2018, 10:47:34 pm »
Уф, всички не, има си граници всяко нещо

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #152 -: Януари 29, 2018, 11:33:32 pm »
има си граници всяко нещо

Там, където има стелиумна Вода( без Огън), няма граници, особено в падащите домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #153 -: Януари 30, 2018, 08:31:25 am »
Там, където има стелиумна Вода( без Огън), няма граници, особено в падащите домове.

Същите наблюдения имам.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #154 -: Януари 30, 2018, 10:16:20 am »
На едни години вече човек трябва да може и чара да си управлява

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #155 -: Януари 30, 2018, 03:29:53 pm »
Папи, чарът затова е пленителен, защото ти е даден свише, не се управлява, а другите ти се наслаждават и са като омагьосани, даже и да не харесват носителят на чар.
Ali_lun, явно добре си служи с чара си, щом получава отговори и внимание на всичките си питанки и така трябва да бъде , иначе тези 100 кг Скорпион защо са му дадени. Има и друг потребител Аделина, която също получава това внимание-такива са фактите, а те пък са ни полезни на нас изучаващите астрология.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #156 -: Януари 30, 2018, 04:05:10 pm »
Колкото повече ревеш и тропаш, толкова повече внимание ти се обръща. Може да е с негативен знак, но пак си е внимание. И за това е нужен талант, да не останеш незабелязан и игнориран.  :lol_hitting:

Рени, не подценявай и на Веско чара.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #157 -: Януари 30, 2018, 04:57:54 pm »
К.Г. Юнг. Нещо да кажеш :29:

Карл Юнг.. Ха-ха-ха...
Ще кажеш,че тежи повече от Достоевски.. А?
Хайде кажи го да се посмеем отново..

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #158 -: Януари 30, 2018, 06:50:39 pm »
За чий чар говорим ? Май на Али е по по най от тези на Трюдо и ББ, дори и взети заедно, защото тези двамцата по-малко съфорумци ги коментират.  :012:
Това изобщо не е чар, харизма и омагьосване, а гаден ескалиращ енергиен вампиризъм.
От чара на някого се чувстваш добре и запленен, тук ти се ще да го удушиш .
Иначе, да , аз лично не успях да се въздържа с ответен удар, признавам го в психоатакуването.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #159 -: Януари 30, 2018, 07:00:20 pm »
Мдааа, Алито си постигна целта да стане масовка в темата му.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #160 -: Януари 30, 2018, 08:02:14 pm »
Папи, чарът затова е пленителен, защото ти е даден свише, не се управлява, а другите ти се наслаждават и са като омагьосани, даже и да не харесват носителят на чар.
Ali_lun, явно добре си служи с чара си, щом получава отговори и внимание на всичките си питанки и така трябва да бъде , иначе тези 100 кг Скорпион защо са му дадени. Има и друг потребител Аделина, която също получава това внимание-такива са фактите, а те пък са ни полезни на нас изучаващите астрология.  :)

Просто хората са милостиви, да не ги бъркаме нещата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #161 -: Януари 31, 2018, 10:28:44 am »
Харизмата, чарът, магнетизмът, осанката  не са непременно с положителна ответна връзка, да не се бърка с милосърдие и добронамереност.
След като все още типажът  "Али-то" е в устата ни и ни вълнува без значение, дали с приятно или неприятно чувство, значи притежава и магнетизъм, и чар, и харизма и другите са запленени по някакъв начин от него, а той с каква цел и как ги ползва е друга тема.
Милостиви сме към типажите Веско, Аделина, те не носят магнетизъм, осанка, за да опиянява, привлича.
Имахме такава тема за харизма, магнетизъм, чар -там, където има засилено влияние на  знаците на Венера и Марс, същите ъглови, винаги привличат, дали за добро или зло, аспектите ще покажат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #162 -: Януари 31, 2018, 11:48:51 am »
Али е на ниво дразнещ жужащ скромен комар-кръвопиец.

 :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #163 -: Януари 31, 2018, 05:03:02 pm »
Харизмата, чарът, магнетизмът, осанката  не са непременно с положителна ответна връзка, да не се бърка с милосърдие и добронамереност.
След като все още типажът  "Али-то" е в устата ни и ни вълнува без значение, дали с приятно или неприятно чувство, значи притежава и магнетизъм, и чар, и харизма и другите са запленени по някакъв начин от него, а той с каква цел и как ги ползва е друга тема.
Милостиви сме към типажите Веско, Аделина, те не носят магнетизъм, осанка, за да опиянява, привлича.
Имахме такава тема за харизма, магнетизъм, чар -там, където има засилено влияние на  знаците на Венера и Марс, същите ъглови, винаги привличат, дали за добро или зло, аспектите ще покажат.

Аз пък си мисля,че типажът - ''Рени'',харесва типажа ''Али-то'' .. :)
« Последна редакция: Януари 31, 2018, 05:09:15 pm от Ali_Lun »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #164 -: Януари 31, 2018, 06:19:58 pm »
Друг ''философски'' въпрос..
То стана ясно,че Скорпионът е най.. :)
Та.. както знаете имам асц Близнаци,та... чудя се.. мисля си.. Как човек може с мисълта си.. със съзнанието си - в едни моменти да гледа,да приема,да чувства дадено нещо по един начин,в други моменти по друг начин,чудя се как един и също човек,когато си промени ъгъла на гледане.. как си променя отношението и възприемането на света... Оставам много учуден и объркан.. Как едно нещо,което те очарова,те впечатлява - как това същото нещо,когато вложиш малко критична мисъл.. за мигове започва да ти става съвсем просто и обикновено... Уау..