Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168485 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #405 -: Май 04, 2018, 06:01:23 pm »
Моята логика е проста и животворна, не езотерична Ако си козичка и си на самотен остров с другите 11 зодии с кого ще правиш секс? Няма да е с рак, с риба само ,ако козичката е педераст, но тази опция я изключваме, с няква дето се прави на девствена-не, с някакъв предмет -не, естествено козичката ще се награби с овнето или телето   -от един отбор/  обор са-миришат на тор, те са селски говеда  ;D Девата -девата е счетоводител тя е хареса да мери с кантара кренвиршите леки,демек по вторична логика счетоводител и кантар правят търговско дуо -везни и така се разсъждава върху зодиака .  :012:
Ами водолейката,с некоя куха лейка,нали... :29:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #406 -: Май 04, 2018, 07:41:50 pm »
Човек сам се пробужда за света наоколо, иначе светлото все ще гори очите му.

Така ли? Ами да закрием училища и университети тогаз? Какво ще кажеш?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #407 -: Май 10, 2018, 01:59:06 pm »
Имам въпрос.. Пак става дума за Лъва и Скорпиона,но под друг ъгъл. Лъвът Е Сърцето,нали така? Щом така - Лъвът е Любовта,разговорлив,чаровен,приветлив. Така. Скорпионът е половите органи... Щом така,Скорпионът е самият Сексуален Акт,Страстта... Е... Любовта или Страстта е по-силна?
Благодаря,Благодаря! :) :)


Послепис: И не ми казвайте,че са взаимно свързани,защото не са - Има Страст без Любов и има Любов без Страст,това не може да се оспорва.
« Последна редакция: Май 10, 2018, 02:01:37 pm от Ali_Lun »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #408 -: Май 11, 2018, 06:14:02 pm »
Имам въпрос.. Пак става дума за Лъва и Скорпиона,но под друг ъгъл. Лъвът Е Сърцето,нали така? Щом така - Лъвът е Любовта,разговорлив,чаровен,приветлив. Така. Скорпионът е половите органи... Щом така,Скорпионът е самият Сексуален Акт,Страстта... Е... Любовта или Страстта е по-силна?
Благодаря,Благодаря! :) :)


Послепис: И не ми казвайте,че са взаимно свързани,защото не са - Има Страст без Любов и има Любов без Страст,това не може да се оспорва.

Сърцето е Слънцето.
Страстта е Марс и отношението му с другите планети.
По-силна е Добротата и човещината.
И по-добре е да живееш живота, даже и грешно, отколкото само да го анализираш.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #409 -: Май 12, 2018, 02:02:52 am »
И по-добре е да живееш живота, даже и грешно, отколкото само да го анализираш.  :)

 :012:

Че то аз не само анализирам,живея също.

И... въпросът ми е доста ясен,а ти не отговаряш ясно. За доброто и човещината съм съгласен,но дргуо се пита.
Лъв или Скорпион? Любов или Страст? Кое е по-силно? Едва ли не си разбрала.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #410 -: Май 12, 2018, 09:32:56 am »
Али, кое е по-силно Аз или Ти ? Кой е по-силен аз или ти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #411 -: Май 12, 2018, 10:07:51 am »
Али, кое е по-силно Аз или Ти ? Кой е по-силен аз или ти ?

 :012:

Защо ме разсмиваш?
Първо... за кое аз става дума,второ за кое ти ? Ако буквално питаш за себе си и за мен... Не те познавам,а и.. себе си не познавам напълно.
Но архетиповете са налице,понятията любов и страст също са налице. Тъй че... Тъй че... Ако аз трябва да отговоря... Страстта е по-силна,тоест Скорпионът. Ето ви и аргументи... - мои(казвам мои защото искам да чуя и твои),та: любовта е много детско чувство,детинско,позитивно,инфантилно,манипулативно,то затова Лъвовете са върха на актьорлъка  - манипулират,има чар,като деца са,инфантилни. А къде  е Скорпионът... В Скорпиона е страстта,душевността,сериозността,директността... интимността...
И аз си казвам,ако и Лъвът и Скорпионът имат едни и същи условия за развитие,живеят в еднакъв стандарт на живот - Лъвът няма шанс срещу Скорпиона. НО това го казва аз,а ти какво казваш?
« Последна редакция: Май 12, 2018, 10:09:30 am от Ali_Lun »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #412 -: Май 12, 2018, 10:13:20 am »
Виж как  добре (си) задаваш въпроси и също толкова добре (си) отговаряш на същите- похвално.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #413 -: Май 12, 2018, 10:16:29 am »
Виж как  добре (си) задаваш въпроси и също толкова добре (си) отговаряш на същите- похвално.  :)

Аааа... Ама,аз тебе питам!!! :) :) :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #414 -: Май 12, 2018, 01:18:31 pm »
Е що питаш като си имаш свои отговори? Що все се възхищаваш от другите вместо да търсиш нещо в себе си от което да се възхитиш?

Млад си, сега е времето да се опознаеш и да си създадеш своята истина, своята легенда.

Що все търсиш от другите?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #415 -: Май 12, 2018, 01:30:37 pm »
Тоя човек е толкова комплексиран, милия.
Не знам как “мелиш брашно “ в реалността, аз такова кречетало и инато създание не бих понесла.
Като гледам , изгаряш от страст- да жегнеш, убодеш, нараниш, надвиеш.
Ама ти липсва и сила, и опит, Та си задай въпроса кой е инфснтилен в случая ...
Интересно половите органи ли са ти водещи в живота... :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #416 -: Май 12, 2018, 01:50:08 pm »
Що все търсиш от другите?

Другите са ми нужни... за да разбера къде се намирам. Мисля,че при всеки е така.
Но,да много точно ме разбираш... така е. Търся от другите. И не само това е вярно и останалото от поста е истина. Ето сега ми идва... Защо другите... Е,човек сам е нищо,трябва да има база са сравнение,не мислиш ли?


Послепис: Луна Дева.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #417 -: Май 12, 2018, 01:57:12 pm »
Ама ти липсва и сила, и опит.
Интересно половите органи ли са ти водещи в живота... :57:

Да,липсва ми и сила,и опит,и знания,затова... питам...
Да,половите органи са ми водещи в живота -  много силно се показва тази страст да бодна,смажа и т.н. впоследствие,впоследствие,защото поначало съм  доста примерен,прибран,уважаващ,но когато се злоупотреби с това ставам друг човек.
Комплексиран ли съм? Да,няма начин да не съм - перфекционист съм,а... стандартът ми на живот е нисък и се получава чувство за малоценност и... комплекси... свиване. :)

Но... на мен въпросът ми беше съвсем дру... Някой спомня ли си какво питах аз?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #418 -: Май 12, 2018, 02:06:25 pm »
Направо си кажи, че нЕкой Лъв ти е отмъкнал жената дето харесваш и да се приключва, то тва ти е болката. Другият вариант е да му завиждаш, че е по-добър от тебе и че животът му е по-хубав от твоя. Който и да е вариант да е, проблемът си е лично твой и няма общо ни с Лъвове ни каквито и да било други хора. Постигни нещо, че да имаш самочувствие, до тогава колко и да мислиш все тая. Впрегнти си енергията в нещо градивно, не в философстване и самосъжаления

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #419 -: Май 12, 2018, 02:12:05 pm »
Ама той го е казвал това...
Ама нали искаше любов от разстояние, защото не искал да се разочарова , че любимата се поти, киха и прочие нелицеприятни истории, баш по Луна в Дева.
Свиквай да губиш в този живот. Отсега. Най- малкото- не знаеш какво печелиш така.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...