Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168525 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #510 -: Юни 30, 2018, 06:35:54 pm »
Къде ги намираш!?  :D
А,Лили,това е тема ТАБУ,роднински връзки некви.Некръвни.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #511 -: Юни 30, 2018, 06:53:22 pm »
Имали ли сте врагове? Единствено Lilla беше споделила.. за битката си.. и след това за загубата си.. Останалите,имате ли врагове - от плът и кръв? Водите ли битки? Губите ли,печелите ли?
Какви са твоите врагове?Нали и ти си с к7 стрелец.Марс е там.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #512 -: Юни 30, 2018, 06:55:52 pm »
Не мисля, че имам чак пък врагове. А ако някой все пак си мисли, че ми е враг, то по-скоро е враг на себе си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #513 -: Юни 30, 2018, 07:01:34 pm »
Нямам врагове от плът и кръв, аз съм готина.  ;)
Единственият враг  е мързелът ми.
По моята стъкмистика 7 дом близнаци,телефонът ти е враг(не е от плът),абтомобили,пътища,мостове,училища,пощальон някой враг нямаш ли,или кондуктор,вестникар,дребен търговец,брат,сестра,роднина... :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #514 -: Юни 30, 2018, 07:08:58 pm »
По моята стъкмистика 7 дом близнаци,телефонът ти е враг(не е от плът),абтомобили,пътища,мостове,училища,пощальон някой враг нямаш ли,или кондуктор,вестникар,дребен търговец,брат,сестра,роднина... :57:

Не или аз не ги виждам като врагове- у7ми Меркурий  е квадрат с  Марс у12-ти. Колкото и да съм напориста ,импулсивна и ада напрягам другите   с поведението си, не давам поводи за създаване на врагове. Към оста 1-7 и 6-12 нямам твърди аспекти.
Викаш  да стоя  далеч от телефона и телефонните разговори ?/ ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #515 -: Юни 30, 2018, 07:16:10 pm »
Не или аз не ги виждам като врагове- у7ми Меркурий  е квадрат с  Марс у12-ти. Колкото и да съм напориста ,импулсивна и ада напрягам другите   с поведението си, не давам поводи за създаване на врагове. Към оста 1-7 и 6-12 нямам твърди аспекти.
Викаш  да стоя  далеч от телефона и телефонните разговори ?/ ;)
Рени,аз също нямам твърди аспекти 1-7,обаче транзитен Нептун като ми я квадратира от риби и се появиха.
А,имам нептун почти на к7.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #516 -: Юни 30, 2018, 07:20:18 pm »
Врагове е много силно казано,по-скоро открити опоненти.Али обаче с Марс в 7 дом сигурно събира агресори от кол и въже.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #517 -: Юни 30, 2018, 07:26:37 pm »
Рени,аз също нямам твърди аспекти 1-7,обаче транзитен Нептун като ми я квадратира от риби и се появиха.
А,имам нептун почти на к7.

И при мен мина този транзит като по учебник- видях и разбрах в кой и как съм се заблуждавала и съответно аз как съм заблуждавала другите. Врагове-не. Пак казвам, аз не гледам така на хората, нямам предпоставки за това.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #518 -: Юни 30, 2018, 07:28:47 pm »
Какви са твоите врагове?Нали и ти си с к7 стрелец.Марс е там.

Моите врагове са.. :)
Хора,които не се респектират от полиция,съд и така нататък,ако ме разбираш. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #519 -: Юни 30, 2018, 08:11:02 pm »
Моят враг от долния етаж нещо си беше показал носа тия дни и гледаше към моята тераса. Мразещ всичко живо. По цяла нощ му слушам хриповете и кашлицата. Точно когато Марс се обърна. Марсов типаж е като маниер и поведение, но сякаш се беше респектирал от срещата с квартални полицаи миналата година.
Та реших да си трая и да не предизвиквам съдбата, че ще стане пак лют скандал за глупости. Все пак е хубаво да си на горния етаж – говедото храчи, ама поне пада надолу, гравитацията действа в моя полза.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #520 -: Юни 30, 2018, 08:28:35 pm »
Тъкмо да се опитат да клюкарят зад гърба ми и ги хванах-голям смях. Но се радвам, че хората ме обсъждат, нали така-забележима съм

Много ме дразнят един тип грандомани, дето щом те не са избрали заведението-няма как да е добро, щом те не са открили нова марка бисквити-невъзможно да са качествени, някак си...киселеят. Също ме дразнят едни други хора, които примерно са особняци и си го знаят, обаче с удоволствие обсъждат как комшийката-таз лудата, ставала в 5 часа да бяга.
Много ме дразнят и други подобни лицемерности, та покрай тия мои дразнения, и да си спечеля врагове-не ми пука, аз знам, че и те знаят, че аз съм права :) ама се борят, да не излязат смешници. Заради което са още по-смешни

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #521 -: Юли 01, 2018, 07:17:54 pm »
Имам чувството че съм сама в целия свят........днес . :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #522 -: Юли 01, 2018, 07:55:18 pm »
Имам чувството че съм сама в целия свят........днес . :017:
Аз също. Хем ми беше почивен ден, излизах навън, а почти никой нямаше на обичайните места. Едва чак вечерта двама-трима, но и те почти си тръгваха. Общо-взето, много скучен и тъп ден.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #523 -: Юли 01, 2018, 08:31:25 pm »
Аз също. Хем ми беше почивен ден, излизах навън, а почти никой нямаше на обичайните места. Едва чак вечерта двама-трима, но и те почти си тръгваха. Общо-взето, много скучен и тъп ден.
намаляваща Луна водолей сход.опозиция Венера...нуждите и желанията

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #524 -: Юли 01, 2018, 09:08:28 pm »
с вас съм.
отдавна не се бях чувствала така.