Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 616287 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3015 -: Март 07, 2017, 10:22:59 pm »
Регулус също, даже последната си беше дневна, може и да бъркам, ама май беше съвпад слънце (ако не-с мц), момчето беше с убит баща

Убит и неизвестен? Или се разчува след трагичния инцидент?

Регулус много я хвалят, но не винаги в съвпад със Слънце дава изтъкнат родител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #3016 -: Март 07, 2017, 10:32:39 pm »
Някой нещо положително може ли да каже по картата?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3017 -: Март 07, 2017, 10:34:41 pm »
Някой нещо положително може ли да каже по картата?

Не работя без данни, за мен картинката изобщо не е достатъчна. Особено когато става въпрос за медицински диагнози и прогнози. Несериозно е. Но можеш да ми ги пратиш на лични.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3018 -: Март 07, 2017, 10:53:53 pm »
Пускам една карта, ако някой пожелае да се включи с коментар относно здравето на този човек :(

Има ли шанс да се справи със здравословния проблем, който има? Ситуацията е сериозна.

Благодаря!
дир. К8 на градус и половина от Плутон У1 - прескочил е трапа засега
повече внимание след 5-6г, когато дир Плутон доближи К12 -  за това положение пише  самоубийство, безследно изчезване, но също така духовна трансформация, принудителна емиграция

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #3019 -: Март 07, 2017, 10:56:19 pm »
Някой нещо положително може ли да каже по картата?

А ти не отговори на въпроса кога са започнали проблемите
Може да пуснеш и друга карта с дирекции от тогава

Нали не очакваш безпочвени надежди

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3020 -: Март 07, 2017, 11:05:28 pm »
Слънце съвпад Юпитер в Овен дава силен виталитет, има Марс на АСЦ като управител на същия с квадрат Плутон- според мен няколко пъти е "оцелявал" натива.Тази година има затъмнения на К4 и върху възела, Юпитер-Уран опозицията е точно на Нептун, Юпитер е у инсептирани Риби в дом на края, но пък Сатурн стационарен тригон Слънце/Юпитер. На възраст към 70 г ли е натива ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3021 -: Март 07, 2017, 11:11:31 pm »
На възраст към 70 г ли е натива ?
на 62
вадиш от дир. АСЦ наталния

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3022 -: Март 07, 2017, 11:15:33 pm »
Щом е на 62 г,, Сатурн ще е по-важен в годината.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #3023 -: Март 07, 2017, 11:27:50 pm »
На възраст към 70 г ли е натива?

Рени, на 65г.
Благодаря Лили, Акрукс, Рени :58:

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Натални карти
« Отговор #3024 -: Март 08, 2017, 05:16:08 pm »
Аз исках да попитам за натално слънце в опозиция Регулус какво означава за натала?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Натални карти
« Отговор #3025 -: Март 08, 2017, 05:58:38 pm »
Ами че има Слънце  в критичен градус- Водолей ала Риба, кво да означава.., то на много дето им е в съвпад означава нещо само на теория -не и в проявление, а какво остава за отрещният бряг-нищо или зависи какви води го заобикалят и вида на рибите които го обитават  :012:

yorabbitt

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #3026 -: Март 13, 2017, 12:01:32 am »
Здравейте, ще си пробвам късмета, отдавна мечтая някой да разчете едно друго от картата ми  :72:

kamaelsh

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Натални карти
« Отговор #3027 -: Март 18, 2017, 05:56:45 pm »
Добър ден на всички.Искам да изразя моите дълбоки радости от факта, че мога да споделя на хора, които разбират от астрология и да поискам съвет и помощ.Най-вече помощ!Защото имам много дълбоки тревоги.Не знам какво да правя, имам чувсатвото, че живота е тежък а и аз самия съм си в тежест.Не знам дали вие сте изпитвали подобно усещане, но дано не сте , защото се чувствам смазан от това ,че съм самотен и притиснат от майка си.Чувствам, че не мога да изразя потенциала си, и искам да се самонакажа.Често си мисля , че религиозните отговореи биха задоволили бедната ми душа , но притесненията ми пречиха да споделя . Даже да си призная ходих на астролог, които беше много учтив и любезен към мен, помогна ми и бях толкова щастлив преди съмненията ми за мен самия да ме обземат.Чувствам се безпомощен и гледам иконите вкъщи с идеята да получа отговори , но те не говорят и съм съвсем сам.Едвам се престраших да пиша, но една приятелка ме окуражи , че има и добри хора, които ще ми помогнат с малко повечко информация и съвет.Имам няколко въпроса , свързани с наталната ми карта, дотолкова доколкото мога да си я обясня за това прощавайте ако не съм точен, но просто не знаете колко е тежко да не получаваш отговори и да живееш в мълчание.Просто се престраших и за пръв път пиша и малко ме е страх да не ми се карате заради въпросите, защото искам да съм перфектен но не мога.
Какво означава Сатурн да прави квадрат с Луна в рак в пети дом , а нейният градус да е 29 - прочетох , че това е анрета и е много страшно, означава ли ,че ще бъда самотен?Казваха ми ,че слънце, уран и северен възел в козирог е добре, но някак много колеги в работата си мислят , (дълбоко се плаша от тези думи), че имам ляво поведение.Плутон в скорпион и 8 ми дом , добре ли е като позиция, защото имам много неизразена жизнена енергия, и имам нужди?
Моля, Ви ще бъда вечно благодарен ако ми помогнете, тревожност ме е обзела, дори и на моменти имам страхове от суицид.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #3028 -: Март 18, 2017, 07:11:25 pm »
Бедна душа? Неизразена жизнена енергия? Нужди?
Хмм...сложна работа
Какви са ти реалните проблеми?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3029 -: Март 18, 2017, 07:14:57 pm »
Със Слънце и Раху в кулминиращия знак има нужда от личностни изяви и признание наистина. Отчетено по сидерал, има и рецепция Слънце/Юпитер.

Обаче точно сега нямам никакво време да се "излея" и да пиша напоително по някой натал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui