Автор Тема: Моля за прогноза ,загубих в ранни седмици зародиш ....  (Прочетена 2281 пъти)

mims87

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте ! Моля от сърце дали може някой да погледне наталната ми карта за евентуална нова бременост , защотот март месец забременях и го загубих в 6 та седмица. Страхувам се пак да не се случи. Говорих с някой астролози но всеки казва различно . Не знам кога за почнем пак опити . Благодаря от сърце . 21 март 1987г в 3 и 20 през нощта . гр Сливен .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Мимс87, за започването на опити в тази посока не ти е нужна астрология, а нагласа и първо да се успокоиш. :)

Вече вероятността за забременяване може да бъде изчислена.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

mims87

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
да , вероятността търся . аз от август нататък мога да правя опити. но септември имам едни аспекти които не ги разбирам , и не знам дали да не е опасно при тези аспекти . към края на септември имам ретограден хирон върху луна и прогресивна луна квадрат с нептун. Каква означава това. Знам че през март когато забременях и в последствие го загубих имам напрегнат аспект с нептун , и тогава се разболях от пневмония и бях на лечение с гентамицин преди да разбера за бременността