Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167848 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #720 -: Март 16, 2019, 07:18:36 am »
http://monavendor.com/index.php/Thread/419-%D0%94%D0%B5%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0/

"Юпитер е естествен сигнификатор на децата, поради природата си. Луната сигнифицира бременността, докато Юпитер - растежа. Луната охлажда и овлажнява, качествата нужни за бременността, докато Юпитер загрява и овлажнява - качествата нужни за развитието. Съответно след етапа на износване следва етапа на израстване. Ако Юпитер е силен в картата - ако управителите на триплицитета са силни и не търпят повреди, то Юпитер ще може да изпълни ролята си на естествен сигнификатор и да даде деца в картата.

Доротей Сидонский, ни съветва да разгледаме управителите на триплицитета на Юпитер."
Стреличка,Благодаря!Чудесно разяснение!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #721 -: Март 16, 2019, 08:56:38 am »
споделено е,всички се учим


юпитер е сигнификатор на децата,истина

и край на ретро меркуриеви словоблудства :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #722 -: Март 16, 2019, 03:18:34 pm »
Нямам аборт и това ли ме чака :o , Марс ли ги прави тея работи?  :91:
Коя от съфорумците ти писа, че си имала аборт, че си е изтрила коментара?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #723 -: Март 16, 2019, 03:28:55 pm »
споделено е,всички се учим


юпитер е сигнификатор на децата,истина

и край на ретро меркуриеви словоблудства :)
И кой словоблудства? Къде ти е анализа по картата, която прегледахме и коментирахме с Рени, а покрай това Сафо попита за Юпитер, какво е чела...
Ето дословно продължението на твоя цитат от Вендор:
"Ако Юпитер е силен в картата - ако управителите на триплицитета са силни и не търпят повреди, то Юпитер ще може да изпълни ролята си на естествен сигнификатор и да даде деца в картата.

Но както сме говорили, естествените сигнификатори не важат винаги и навсякъде. Съответно ни трябва индивидуален подход към анализа. Както знаем за децата отговаря 5-ти дом и управляващите го планети."


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #724 -: Март 16, 2019, 03:33:50 pm »
Таис, аз съм лаик на тема астрология, чета доста и се старая да се уча, но ... Та, колкото до подвеждането - не съм съгласна с теб. Много са ми помагали във форума с точни прогнози, а akruks например , няма допусната грешка по мои хорари и съм много благодарна, та дори и на единия поглед. :72:
Благодаря!


Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #725 -: Март 16, 2019, 09:48:03 pm »
Коя от съфорумците ти писа, че си имала аборт, че си е изтрила коментара?

С 4 букви беше, ама да си признае без бой хаха, че не беше приятно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #726 -: Март 16, 2019, 09:51:22 pm »
С 4 букви беше, ама да си признае без бой хаха, че не беше приятно.
Ами аз съм с 4 букви.И какво ?!Не съм писала за аборт нищо.
Освен това за жена,която се притеснява относно забременяване,малко тъпо това изказване ми идва..........хаха,да си признае без бой! Хората тук се опитват да помогнат,аман от неблагодарници!
« Последна редакция: Март 16, 2019, 09:54:21 pm от Сафо »

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #727 -: Март 16, 2019, 10:17:46 pm »
Ами аз съм с 4 букви.И какво ?!Не съм писала за аборт нищо.
Освен това за жена,която се притеснява относно забременяване,малко тъпо това изказване ми идва..........хаха,да си признае без бой! Хората тук се опитват да помогнат,аман от неблагодарници!


Напротив, написахте точно едно изречение, в което пишеше, че ако съм имала аборт щяло да потръгне.
Доста грубо и необосновано да го “плеснете” , за жена която иска да забременее, не мислите ли ?
Няма нищо неблагодарно ;) Поднесла съм си благодарностите към всички отзовали се.
Няма смисъл да се разваля тази благородна тема със заяждания :)
« Последна редакция: Март 16, 2019, 10:23:25 pm от Lili_Vanili »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #728 -: Март 16, 2019, 10:26:05 pm »
Ами аз съм с 4 букви.И какво ?!Не съм писала за аборт нищо.
Освен това за жена,която се притеснява относно забременяване,малко тъпо това изказване ми идва..........хаха,да си признае без бой! Хората тук се опитват да помогнат,аман от неблагодарници!
  "да си признае без бой"  се казва на шега, защо я обиждаш на неблагодарница, понеже се е пошегувала с това, че не е запомнила коя беше отговорила най-напред, а после си изтрила коментара, в който писа, че виждала аборт миналата година  :o  Още повече никой не кара някого насила тук да му се отговаря- по своя воля всеки се упражнява с чуждата неволя  :-X

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #729 -: Март 16, 2019, 10:29:59 pm »

Напротив, написахте точно едно изречение, в което пишеше, че ако съм имала аборт щяло да потръгне.
Доста грубо и необосновано да го “плеснете” , за жена която иска да забременее, не мислите ли ?
Няма нищо неблагодарно ;) Поднесла съм си благодарностите към всички отзовали се.
Няма смисъл да се разваля тази благородна тема със заяждания :)
Аз твърдя,че нищо подобно не съм написала.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #730 -: Март 16, 2019, 10:37:31 pm »
Аз бях, айде стига!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #731 -: Март 16, 2019, 10:38:44 pm »
Ето

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #732 -: Март 16, 2019, 10:39:52 pm »
Ужасно се чувствам, че го написах и не беше редно. Беше предположение. Няма да си го позволява повече.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #733 -: Март 16, 2019, 10:42:53 pm »
Ужасно се чувствам, че го написах и не беше редно. Беше предположение. Няма да си го позволява повече.
Защо ще се чувстваш ужасно?Всички много добре знаят,че много от хората,които пишат тук не са професионални астролози..........Като искат точни прогнози от професионалисти,да ходят да си плащат!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #734 -: Март 16, 2019, 10:44:41 pm »

Напротив, написахте точно едно изречение, в което пишеше, че ако съм имала аборт щяло да потръгне.
Доста грубо и необосновано да го “плеснете” , за жена която иска да забременее, не мислите ли ?
Няма нищо неблагодарно ;) Поднесла съм си благодарностите към всички отзовали се.
Няма смисъл да се разваля тази благородна тема със заяждания :)
Нещо друго ?Сатурн и Плутон в 7 дом,а?