Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562139 пъти)

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2715 -: Август 15, 2019, 10:30:53 am »
Здравейте!
Наскоро разбрах след справка в регистъра, че часът на раждане ми е 0:10 вместо 0:20 и в соларната карта оста Асцендент/ Десцендент се обръща съвсем точно. Какво събитие може да очаквам ?
Здравейте! Може ли да погледнете моя солар за следващата година? Аз имам още 3 месеца до тогава. Но малко ме стресира  този Уран точна опозиция на наталния Уран, Сатурн в 6 -ти дом. Не съм сигурна планетите в 5 ти дом значат ли нещо? Благодаря предварително!
« Последна редакция: Август 15, 2019, 12:57:18 pm от Wisteria »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2716 -: Август 15, 2019, 11:58:09 am »
Здравейте!
Наскоро разбрах след справка в регистъра, че часът на раждане ми е 0:10 вместо 0:20 и в соларната карта оста Асцендент/ Десцендент се обръща съвсем точно. Какво събитие може да очаквам ?
генерално😁разгледай управителите как са поставени...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2717 -: Август 15, 2019, 03:06:05 pm »
Марс, диспозитор на слънцето - в критичен градус в солара, как мислите как би се проявил?

Критичните градуси са показател за кризи защото по-трудно или правилно ще се изрази природата на тази планета или сферите, които държи. Щом това е Марс, желаното по сферите, които са под знаците на Овен и Скорпион по-трудно ще се завоюва, ще има конфликти, може и инциденти, ако това е потвърдено и от други фактори. Понеже държи Слънцето, а то показва къде ще е фокуса през годината, там, нещата да не се получават по начина, по който иска натива или да не блесне така устремено, както очаква. Зависи Марс в кои критични степени попада, в О*, 29*, или посочените критични за кардиналните, фиксирани, подвижни знаци ? Може да има едно колебание, да липсва решителност през годината , дали това е моментът да се рискува и действа или все не стига волята и енергията, но пък имайки това предвид  ще се научи Слънце в Овен, че може да (се) кооперира способностите на другите(да разбера, че и другите  могат и знаят )със своите и тогава нещата ще му се случат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2718 -: Август 15, 2019, 04:07:20 pm »
Благодаря за отговорите! Рени, твоят е много подробен, благодаря! Слънцето всъщност е в скорпион, а соларен марс на 29 везни. Наталният марс е ретро на 1 рак, меко казано, недобра позиция.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2719 -: Август 18, 2019, 01:57:27 pm »
Тери, щом и диспозиторът на Слънце перигрин не е добре поставен, влошаване на делата по сферите, ангажирани от Слънце може да са налице, а анаретният градус на диспозиторът и това че  е в заточение да засилят негативното влияние и в момент на отчаяние да се предприемат импулсивни, крайни мерки, водещи до инцидент, конфликт. Може да са замесени взаимоотношения. Това като изолирано от другото в картата.

Марс в Рак не стои добре, но щом Слънцето е в Скорпион, може Марс да е в секта, Луната ако е добре поставена да го подкрепя, ако има лек аспект от Венера, Юпитер ? Нищо, че Марс е ретро, зависи как е насочена картата и в коя част от ретрофазата е.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2720 -: Август 21, 2019, 10:48:49 am »
Благодаря, Рени! Като започне солара, сега ноември, ще докладвам ако нещо се случи.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2721 -: Август 21, 2019, 02:16:13 pm »
Тери, за мен ще е полезна обратната връзка. Благодаря.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2722 -: Август 22, 2019, 11:36:23 am »
Мили хора, много тежка година, още не е приключила, но му се вижда краят. Това е причината да качвам нов солар. Много моля някой да каже нещичко :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2723 -: Август 25, 2019, 02:13:21 pm »
Това е солара на сина ми.
Да дам ОВ по солара на сина ми.Благодаря на Радост и Акрукс!
Здравословни проблеми,посещение на различни специалисти,изследвания,извади 2 мъдреца оперативно.Започваше работа на два пъти,добре платена и напускаше след ден-два.Винаги по ретро Меркурий.По прогресия е ретрограден,тази година се обръща директен.Започна през април сегашната си работа,все още е там.Харесва му засега.Увеличиха му заплатата.Пътува през годината,ходи в чужбина ,нямаше проблем.Сатурн на к9 вероятно показва посещенията при различни специалисти,стоматолози и др.Баба му по бащина линия претърпя две операции,моите родители също бяха болни(болнично лечение),аз също.Спортува редовно,но от много години.Прави ремонти в къщата в която живее и си закупи някои нови мебели.Заживя с приятелката си.Благодаря много Радост и Акрукс ,нямам представа как да копирам коментарите ви,изключително точни. :38: :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2724 -: Август 27, 2019, 04:53:02 pm »
Мили хора, много тежка година, още не е приключила, но му се вижда краят. Това е причината да качвам нов солар. Много моля някой да каже нещичко :)
vivi,това,което виждам като събития през новата ти година:Зависимост от партньори,смяна на работа,нервност-представена си от Марс-в комуникациите,припряност ,но и действие,срещи с различни хора,по работа и заради здрав.Леля,ако имаш вероятно операция при нея,ако имаш дом .любимец-ще роди,ще даваш пари на някой,ще връщаш заеми вероятно,смяна на статус е възможно при теб ,или родител,заради сол.МЦ съвпад нат.Уран.,мисля,ще пътуваш в чужбина,ще имаш срещи с нотариуси,адвокати и други тесни специалисти,заради Юпитер в 9 сол.дом,но е възможна и бременност ,Луната е в 5 сол.,ац в 4 нат.така че може да си останеш в къщи в някакъв момент.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2725 -: Август 28, 2019, 12:35:51 pm »
vivi,това,което виждам като събития през новата ти година:Зависимост от партньори,смяна на работа,нервност-представена си от Марс-в комуникациите,припряност ,но и действие,срещи с различни хора,по работа и заради здрав.Леля,ако имаш вероятно операция при нея,ако имаш дом .любимец-ще роди,ще даваш пари на някой,ще връщаш заеми вероятно,смяна на статус е възможно при теб ,или родител,заради сол.МЦ съвпад нат.Уран.,мисля,ще пътуваш в чужбина,ще имаш срещи с нотариуси,адвокати и други тесни специалисти,заради Юпитер в 9 сол.дом,но е възможна и бременност ,Луната е в 5 сол.,ац в 4 нат.така че може да си останеш в къщи в някакъв момент.

Много благодаря, Сафо! Надявам се на нещо хубаво вече.  :58:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2726 -: Август 29, 2019, 06:28:10 pm »
Ще има ли подобрение във финансовото положение? Че ми писна мъжът ми да мрънка само? А има ли местене в чужбина? Въобразил е,че навън ще сме по-добре...  :017: ::) А висшето ще го завърша ли най-накрая?
« Последна редакция: Август 29, 2019, 06:30:19 pm от gerivas »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2727 -: Август 29, 2019, 06:32:17 pm »
Грег и Цвете,интервенция заради съвпада Меркурий/Уран ли?Може да роди по-рано от термина,изненадващо... :017:
Да, роди се 11 дена преди термина...

Според мен няма да си самотна майка , ще си изгладите отношенията и то скоро според мен. Може да се наложи цезарово сечение при раждането ... второ раждане ли е?
Родих нормално - бързо /има - няма 20 мин/ , лесно и без много разскъсвания, имам само 2-3 вътрешни шева... Само 4 напъна и се появи малкия
« Последна редакция: Август 29, 2019, 06:35:14 pm от gerivas »

kaily

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2728 -: Септември 01, 2019, 09:15:57 pm »
Добър вечер. От години не съм се мяркала тук, много рядко отварям карта да погледна. Но сега правих солар на едно близко същество и ми се иска някой да може да каже няколко думи. Възврат 2 февруари 2020. В момента е бременна, напуска работа, термин 3 февруари. Много ѝ се иска да разбере кога евентуално ще си намери нова работа, професията ѝ е високоплатена. Като се надява да е следващата година.
Пускам снимка на солар с натал, има възврат на Венера, Меркурий и Марс.
Благодаря за всяко тълкуване.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2729 -: Септември 03, 2019, 05:37:33 pm »
А защо е напуснала работа, като остават три месеца докато излезе по майчинство? Щом е с високоплатена работа, има високи осигуровки, което означава висока заплата по време на отпуска за отглеждане на дете.
По тази карта не мога да се ориентирам в соларните домове- соларен АС какъв е? Луната в солара е екзалтирана в Телец, тъй че по отношение на раждане, майчинство ще е облагодетелствана, пари в тази връзка няма да липсват.
« Последна редакция: Септември 03, 2019, 05:43:01 pm от akruks »