Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562930 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2670 -: Май 15, 2019, 11:57:05 am »
Не съм сигурна точно коя, качвам няколко дано съм оцелила  :08:
Първата карта е.Соларът ще започне през септември.Сол.ац в 9 и 10 нат.домове.Насоченост към кариера,смяна на статус е възможна,брак/дете.Промяна на външен вид,разсеяност през определен период,насоченоност към партньорства,романтична,поетична,музикално,танцувална,леко сънлива и апатична на моменти.Възможни са алергии.Внимание във финансовите дела.Пътувания,в чужбина,с приятели и по работа,комуникации с чужденци и през соц.мрежи,посещение на някакъв вид специалисти:доктори,нотариуси,сключване на сделка/договор.Нещо свързано с курс или образование.Получаване на документ.Събития при родители,първи братовчеди,племенници,приятелка.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2671 -: Май 15, 2019, 01:21:39 pm »
Първата карта е.Соларът ще започне през септември.Сол.ац в 9 и 10 нат.домове.Насоченост към кариера,смяна на статус е възможна,брак/дете.Промяна на външен вид,разсеяност през определен период,насоченоност към партньорства,романтична,поетична,музикално,танцувална,леко сънлива и апатична на моменти.Възможни са алергии.Внимание във финансовите дела.Пътувания,в чужбина,с приятели и по работа,комуникации с чужденци и през соц.мрежи,посещение на някакъв вид специалисти:доктори,нотариуси,сключване на сделка/договор.Нещо свързано с курс или образование.Получаване на документ.Събития при родители,първи братовчеди,племенници,приятелка.

Леле, много благодаря Сафо, обнадеждаваш ме  :-* Щом е от септември, тези събития могат да се очакват 2019/2020 г.? Може ли да попитам Сатурн и Плутон как ми влияят?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2672 -: Май 15, 2019, 06:05:35 pm »
Леле, много благодаря Сафо, обнадеждаваш ме  :-* Щом е от септември, тези събития могат да се очакват 2019/2020 г.? Може ли да попитам Сатурн и Плутон как ми влияят?
Нали ти бяха писали в другата тема.На взаимоотношенията,такива хора ще привличаш,партньор може да се появи в живота ти.Баба/дядо,събитие при тях.Племенници.Споко,все в някой дом минават и сатурн и плутон и всички останали.При мен сатурн през 7 ми замалко да се разведа,ама не би.......ти не си омъжена,така че може и брак.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2673 -: Май 16, 2019, 10:31:24 am »
Нали ти бяха писали в другата тема.На взаимоотношенията,такива хора ще привличаш,партньор може да се появи в живота ти.Баба/дядо,събитие при тях.Племенници.Споко,все в някой дом минават и сатурн и плутон и всички останали.При мен сатурн през 7 ми замалко да се разведа,ама не би.......ти не си омъжена,така че може и брак.

Надявам се на нещо положително, до сега връзките, които съм имала са се разпадали и затова го мисля  ::) Много благодяря  :-*

Siana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2674 -: Май 17, 2019, 08:27:40 pm »
Здравейте! Може ли да погледнете и коментирате и по моя солар? Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2675 -: Май 18, 2019, 06:09:59 am »
Здравейте! Може ли да погледнете и коментирате и по моя солар? Благодаря!
Сол.Ац в 3 ти дом,лъв-пътувания,договори,общуване с деца,спорт,любовни теми,комуникации с роднини,братя/сестри,възможно е някакви договорни отношения с тях/документални и наследствени разпределения .Обучения,преквалификации.Някой съсед /роднина може да отпътува ненадейно в чужбина.Луната в 1 ви дом-честа смяна на настроенията,внимание с храненето,в дева Луната е вътрешно несигурна,въпреки овенския стелиум.Може да има напрежение в работата,повече отговорности,събитие при леля/чичо.Родителската ос е подчертана,възможна интервенция при родител/свекър-свекърва.Кредит за жилище ако имаш ,или дължиш пари,притеснения относно това.Промени при брат/сестра на партньора.Възможни са срещи с нотариуси,адвокати и друг вид тесни специалисти  през годината,за договори,сделки,или здравословни проблеми-Слънце в 9 дом ,овен-внимание за кръвното,проблеми със зъби,уши,заради квадрат от Сатурн.Финансова зависимост.

Siana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2676 -: Май 18, 2019, 11:32:03 pm »
Много благодаря, Сафо! Ще дам обратна връзка като има развитие.  :)

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2677 -: Май 20, 2019, 11:24:52 pm »
Здравейте  и  добър вечер. От 5 години се интересувам любителски от астрология.  За да не изписвам фермани ,защото никой не ги чете ще бъде директен и ще Ви помоля за малко помощ. Тази година съм пред голяма дилема къде да празнувам рожденият си ден за да избера по добрият ссолар. По-принцип живея в София ,но не желая соларният Асцедент да е в риби ,за това се колебая между Свищов и Велико Търново. Молбата ми е  да ми дадете съвет като професионалисти . Моите данни са Г.П.А 19.06.1992 роден град Монтана роден в 12:50  часа на обяд. Въпроса ми е къде да празнувам рожденият си ден? В град Свищов или Велико Търново.  Благодаря за помощта предварително.   :-*

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2678 -: Май 21, 2019, 02:28:34 pm »
Забрави за тези глупости ... само някой болен мозък може да го измисли , че като смениш мястото на рождения си ден и ти се променя годината. Нали после ще се върнеш там където живееш ... защо се опиташ да надхитриш съдбата , да не те надхитри тя ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2679 -: Май 21, 2019, 04:50:59 pm »
Здравейте  и  добър вечер. От 5 години се интересувам любителски от астрология.  За да не изписвам фермани ,защото никой не ги чете ще бъде директен и ще Ви помоля за малко помощ. Тази година съм пред голяма дилема къде да празнувам рожденият си ден за да избера по добрият ссолар. По-принцип живея в София ,но не желая соларният Асцедент да е в риби ,за това се колебая между Свищов и Велико Търново. Молбата ми е  да ми дадете съвет като професионалисти . Моите данни са Г.П.А 19.06.1992 роден град Монтана роден в 12:50  часа на обяд. Въпроса ми е къде да празнувам рожденият си ден? В град Свищов или Велико Търново.  Благодаря за помощта предварително.   :-*
че какво му е на АС в Риби, като управителите Нептун и Юпитер са на трон- всеки в своя знак
още повече, само един слънчев възврат не кове съдбата, показва само фона, на който ще се разиграят събитията, които тъй или иначе ще се случат
Преди 2г си подарих екскурзия до Метеора, солара ми стартира ден преди чрд в Катерини, като имаше Новолуние по това време и Луната съвпадаше с моята Венера във 2д Везни- всичко предвещаваше изобилие и хубав живот, но по дирекция Сатурн беше на К8, където ми е нат. Луна, а дир. Плутон беше достигнал К3- в същата година почина майка на 7 февр, покрай което имах големи разходи и финансово едва стъпих на краката чак тази година; единствената ми братовчедка, с която отраснах и ми беше много скъпа, почина на 7 май в катастрофа, и може би единственото хубаво нещо през тази година беше, че ми се роди внук, но и там нещата не бяха розови и все още не са...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2680 -: Май 21, 2019, 05:43:51 pm »
Здравейте  и  добър вечер. От 5 години се интересувам любителски от астрология.  За да не изписвам фермани ,защото никой не ги чете ще бъде директен и ще Ви помоля за малко помощ. Тази година съм пред голяма дилема къде да празнувам рожденият си ден за да избера по добрият ссолар. По-принцип живея в София ,но не желая соларният Асцедент да е в риби ,за това се колебая между Свищов и Велико Търново. Молбата ми е  да ми дадете съвет като професионалисти . Моите данни са Г.П.А 19.06.1992 роден град Монтана роден в 12:50  часа на обяд. Въпроса ми е къде да празнувам рожденият си ден? В град Свищов или Велико Търново.  Благодаря за помощта предварително.   :-*
Направих хорар на въпросът ти.Отговорът ми е в Свищов.

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2681 -: Май 22, 2019, 01:13:16 pm »
Бладаря Ви . Решено е в Свищов отивам ,а за асцедент Риби не ми се иска. Имам транзитен нептун съвпад десцедент на ръба на 7ми дом + нептун квадрат медиум цели Много много рибешко ми става и без това съм добряк. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2682 -: Май 22, 2019, 04:59:52 pm »
Бладаря Ви . Решено е в Свищов отивам ,а за асцедент Риби не ми се иска. Имам транзитен нептун съвпад десцедент на ръба на 7ми дом + нептун квадрат медиум цели Много много рибешко ми става и без това съм добряк. ;)
Ама то транзитен Нептун ще бъде на ДС, независимо къде ще посрещнете рождения си ден, а и какво означава този аспект- че лесно може да влезете в мрежите на другите, да ви манипулират, излъжат...
В София или в Свищов- Слънцето е все на соларен IC, а нали Слънцето е важно, неговия възврат се разглежда!
Разлика има само в АС, но дали е по-добре с АС в Овен, когато Марс е в Рак- крачка встрани, две назад...
И както е писал Грег- от значение е къде се намирате през по-голяма част от времето, а не само един ден в годината.


GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2683 -: Май 22, 2019, 07:13:30 pm »
В повечето чуждрестранни сайтове и форуми специално за солара домовете в които са разполжени планетите са по важни от знаците. Това не е мое мнение просто споделям . Знам ,че не мога да променя транзитните планети и Нептун пак ще е на Десцедент ,но не искам допълнително рибешко и в Солара , както казах и без това съм прекалено добър. Относно мнението на Грег ,не желая да надхитря съдбата просто да е украся  ;) . Според мен при смяна на мястото на рожденият ден се сменя географската ширина и дължина и те влият на Солара т.е. в различните точки на света в зависимост от географските кординати и разположението на звездите е различно , на това се базира астрологията - Небете спрямо - Земята. Лично 2 Соларни години съм правил релокация и смятам ,че е добре да се отиде 1 ден преди и 1 след рожденият ден на мястото ,което сме избрали за солар. ;) Споделете какво мислите ?
« Последна редакция: Май 22, 2019, 07:15:34 pm от GImagination »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2684 -: Май 22, 2019, 07:22:22 pm »
че какво му е на АС в Риби, като управителите Нептун и Юпитер са на трон- всеки в своя знак
още повече, само един слънчев възврат не кове съдбата, показва само фона, на който ще се разиграят събитията, които тъй или иначе ще се случат
Преди 2г си подарих екскурзия до Метеора, солара ми стартира ден преди чрд в Катерини, като имаше Новолуние по това време и Луната съвпадаше с моята Венера във 2д Везни- всичко предвещаваше изобилие и хубав живот, но по дирекция Сатурн беше на К8, където ми е нат. Луна, а дир. Плутон беше достигнал К3- в същата година почина майка на 7 февр, покрай което имах големи разходи и финансово едва стъпих на краката чак тази година; единствената ми братовчедка, с която отраснах и ми беше много скъпа, почина на 7 май в катастрофа, и може би единственото хубаво нещо през тази година беше, че ми се роди внук, но и там нещата не бяха розови и все още не са...

Акрукс майка ти е починала на моя рожден ден :( при Дирекционен Уран съвпад върха на Осми дом татко почина...