Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 221273 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1095 -: Август 03, 2018, 10:50:52 am »
А на твоето първо дете 5 дом,забавление,почивка,море,любов,творчество.
Да , моя 9д за 1-во дете се пада 5д, нейнотро творчество също е по Нептун, а забавление, почивка, любов- може да си мечтае за това и да си остане с мечтите.
Все пак е редно да се види нейния лунар, а там има лун. Нептун в лун. 5д/нат. 10д в лунара, който започва от средата на август. Тогава е с лун. АС в 5д, лун. Венера У1 в лун 12д. - домът на морето

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1096 -: Август 07, 2018, 10:57:55 am »
Лун.ац. в 11дом лъв,ще се забавляваш с приятели,творчески групи,танци,може да посетиш театър,кино,спортна зала,ще имаш желания за любов и забавления.Слънцето у1лун.в 12 рак,сензитивност,изострени възприятия,сънища,чувствителност,пътуване в чужбина,или на по-далечно разстояние,близо до река.Меркурий в 1дом на лун ац.комуникации,пътувания,срещи с братя/сестри,напрегнати отношения,мисли квадрат с юпитер на к3 нат.в 4 лун дом.Някой уред може да се повреди в къщи и ще даваш пари за ремонт,за себе си ще купиш нещо,билет,парфюм,накит.Може да ти гостува жена.Луната у12 лун в 10 дом.Родител също ще пътува,майката.През този лун.месец събития ще има при първи братовчеди,племенници.16 дни след започване на лунара,ще имаш интересна комуникация/среща.Ще получиш пари от продажба на нещо.Ще направиш промяна във външният вид.

Да дам ОВ :
1. на 16 ден /+/- 1/ ме сюрпризираха, че ще заемат туристи морската ни къща и така ми осуетиха плановете да почивам там.
2. пътуване до море / да сменям чаршафи и подрязвам храсти, за да подготвя морската къща за туристи/
3. пералнята ми се строши
4. купих си винетка годишна /по никое време/
5. пари от продажба -  парите от наема на морската къща / с тях ще почивам на др. място/

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1097 -: Август 07, 2018, 11:04:59 am »
Ще се наредя с новия лунар, ако някой може да отдели време ще съм благодарна. До сега не съм им обръщала много внимание на лунарите, а те доста показвали  :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1098 -: Август 11, 2018, 03:49:15 pm »
Вече трябва да съм уцелил...


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1099 -: Август 11, 2018, 05:46:07 pm »
Вече трябва да съм уцелил...
Аз не виждам нищо притеснително в лунара,относно твоето питане.Ти вероятно ще имаш по-психични преживелици,внимавай в работата и за здравето си,нещо вирусно да не те споходи.В общуването и пътуването също бъди внимателен.Лели,вуйчовци,домашни любимци,ежедневие,работа по скорпионски ще се вживяваш,реагираш,ревност,мисли за смърт,секс,отмъщение.....Ще промениш нещо във външният вид .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1100 -: Август 11, 2018, 11:21:18 pm »
Ще се наредя с новия лунар, ако някой може да отдели време ще съм благодарна. До сега не съм им обръщала много внимание на лунарите, а те доста показвали  :)
Ще се срещаш с хора и приятели, също така благоприятно време за работа и кариера. Може да имаш известни финансови затруднения, затова внимавай да не харчиш повече от необходимото.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1101 -: Август 12, 2018, 10:32:51 pm »
Според мен има предпоставки за зачеване,Венера у1,у8 лун домове,лун.ац.в 5нат.дом,8лун върху нат.ац.Луната у10лун. в 4 лун дом,има вероятност да си останеш в къщи поради някаква причина,ще бъдеш социална и комуникативна ,но от дома.Може да даваш пари за ремонт на техника,уред у дома.Лунарен ац.в 5 нат.везни,ще се забавляваш с партньор,ще почиваш,юпитер в 1 лун,у3,у5,лун.домове-пътуване,комуникация,разкрасителни процедури,известие.Венера у1лун в 11лун.дом,ще се забавляваш с приятели,може би заедно ще почивате някъде,ще искаш да се показваш,да изпъкнеш с нещо,може би в разговори.Партньорът ти може да има спорове с родител,или началник.
Сафо, давам ти малко обратна връзка: имам проблем със сърцето(екстрасистолна аритмия причинена от стрес и умора) се оказа, и си останах болничен вкъщи. Взех си нови чинии, ако това е покупката. Бяхме вчера на моминско парти-имаше разкрасителни продцедури, а след два дни ще имаме гости-на мъжът ми приятелите, за които ще се постарая доста с вечерята.  Ще дам още информация, но ми беше чудно от къде е този здравословен проблем, който не можах и аз да видя в лунара.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1102 -: Август 12, 2018, 10:52:50 pm »
Сафо, давам ти малко обратна връзка: имам проблем със сърцето(екстрасистолна аритмия причинена от стрес и умора) се оказа, и си останах болничен вкъщи. Взех си нови чинии, ако това е покупката. Бяхме вчера на моминско парти-имаше разкрасителни продцедури, а след два дни ще имаме гости-на мъжът ми приятелите, за които ще се постарая доста с вечерята.  Ще дам още информация, но ми беше чудно от къде е този здравословен проблем, който не можах и аз да видя в лунара.
В натала имаш съвпад Слънце/Юпитер в овен,което предполага и рязко вдигане на кръвното налягане.
Лун.к6 в критичен градус в риби,Юпитер в 1 лун.-здравословен проблем,след това директирам к6,отива върху съвпада Слънце/Юпитер ,който е квадрат транзитен Сатурн.Венера,управител на лун.Ац в дева,знак ,свързан със здравни теми и в 21*точен квадрат натален Сатурн у8,у9 натални домове.Лун.8 дом на натален АЦ,лун к8 съвпад натален Марс у6 интерсеп.натален дом.Това са указанията за здравословен проблем,написала съм ти,че ще останеш в къщи,подробности обикновено не се пишат,за да не се стресира някой допълнително и предварително.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1103 -: Август 13, 2018, 09:30:52 am »
В натала имаш съвпад Слънце/Юпитер в овен,което предполага и рязко вдигане на кръвното налягане.
Лун.к6 в критичен градус в риби,Юпитер в 1 лун.-здравословен проблем,след това директирам к6,отива върху съвпада Слънце/Юпитер ,който е квадрат транзитен Сатурн.Венера,управител на лун.Ац в дева,знак ,свързан със здравни теми и в 21*точен квадрат натален Сатурн у8,у9 натални домове.Лун.8 дом на натален АЦ,лун к8 съвпад натален Марс у6 интерсеп.натален дом.Това са указанията за здравословен проблем,написала съм ти,че ще останеш в къщи,подробности обикновено не се пишат,за да не се стресира някой допълнително и предварително.
Сафо, благодаря ти! Не знаех, че Юпитер дава такъв вид заболявания, все още  не съм започнала с медицинската астрология.
Определено не се чувствам добре и то от доста време, но гледах да не се задълбочавам в това, че ми прескача сърцето. Но едната вечер ми стана много лошо и резултата е на лице. Исках да те помоля за нещо. Тъй като явно при мен Лунара, е много точен метод за предсказание би ли ми дала информация за литература която ползваш? Може и да е сайт на руски или английски. Искам да се задълбоча в изучаването на Лунара, за да не ти и отнемам от времето.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1104 -: Август 13, 2018, 12:11:38 pm »
От 2014 година чета каквото ми попадне по астрофоруми.Уча се от хората,които пишат тук.Купила съм си около 10 книги по астрология.За лунари съм чела единствено тук коментарите.Започнах да си наблюдавам моя и оттам си правя заключения.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1105 -: Август 13, 2018, 12:20:09 pm »
От 2014 година чета каквото ми попадне по астрофоруми.Уча се от хората,които пишат тук.Купила съм си около 10 книги по астрология.За лунари съм чела единствено тук коментарите.Започнах да си наблюдавам моя и оттам си правя заключения.
Сафо, и аз стигнах до този извод, че тук информацията е най-полезна, чрез реалните случаи.
Благодаря ти  :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1106 -: Август 13, 2018, 12:24:47 pm »
Сафо, давам ти малко обратна връзка: имам проблем със сърцето(екстрасистолна аритмия причинена от стрес и умора) се оказа, и си останах болничен вкъщи. Взех си нови чинии, ако това е покупката. Бяхме вчера на моминско парти-имаше разкрасителни продцедури, а след два дни ще имаме гости-на мъжът ми приятелите, за които ще се постарая доста с вечерята.  Ще дам още информация, но ми беше чудно от къде е този здравословен проблем, който не можах и аз да видя в лунара.
Извинявай, че ви се намесвам в комуникацията, но Лунар/Солар, чертаят само фона, на който ще се случи нещо, ако са налице други показатели, не приемай месечния Лунар така фанатично за указател. Ето в твоя случай- имаш лун. АС и лун 12д в нат. 5д на сърцето, лун Нептун У5, У6 в лун. 5д., обаче лун. Нептун е в тригон с лун. Юпитер съУ5,6 в 1д. , но опозиция с лун. Венера У1 , У8 - останала си вкъщи заради аритмия, но не е било нещо сериозно, защото нямаш в натала си предпоставка за болно сърце. Друг път, ако получиш сърцетуп- вдишай дълбоко, колкото въздух може да поемеш, после си запуши носа с два пръста и надувай, със затворена уста, колкото може да издържиш без въздух, няколко пъти направи този трик и сърдечният ритъм ще се нормализира- това ми го каза преди време мед. сестра, когато се оплаках, че насред пътя ми се разхлопа сърцето, след поредните тежки думи на майка ми, толкова навътре съм приемала всичко казано, а като запрескача сърцето се уплаших, че съм сама на пътя в студ, тъмница и сняг, и още повече се разтупка, зави ми се свят- пих малко вода, но не се подобрих, та едва се прибрах тогава. Юпитер в Овен имам в 8д., при мен е съвпад с Луна У11 в края на 7д. Юпитер не разболява, а има склонност да раздува. СЗ в Лъв при тебе е в 4д и опозиция с Луната и Венера У6, съУ12- малко повече са ти дошли емоциите от страна на близки жени, което няма да отшуми за ден-два, тъй че бъди подготвена и не приемай всичко вътрешно, особено от страна на жената с Луна в Лъв у вас - и на нея не е лесно с това затъмнение :)
За Лунар може да четеш тук: http://astrohit.com/lunar/lunar_0.php

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1107 -: Август 13, 2018, 12:35:01 pm »
Лунарите не са ми сила, нито пък са ми слабост, но този е в десетката.
Както писах в темата за лунациите, започна със среща с приятелките ми, едната, която е в чужбина,  не я бях виждала 6 години.
МЦ на К8- сериозно се замислям за смяна на работата с по- високоплатена такава, имам реален шанс и свои хора там, колебанията са ми ит сантиментално естество.
Планирам пътуване по нестандартен начин в рамките на лунара- да видим ще се случи ли.
Получих и много скъп подарък бижу, това не знам по кой аспект да го гледам.
Още съм в началото на лунара, ако някой вижда нещо съществено и не го мързи да пише, ще се радвам да чуя независимо мнение.
« Последна редакция: Август 13, 2018, 12:39:14 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1108 -: Август 13, 2018, 01:13:56 pm »
Подаръкът бижу е от съвпада на Меркурий У2, у5 в лунара съвпад лун. Слънце в знак Лъв
лун. К11 на Слънцето в 9д, лун К9 на ДС- среща с приятелката от чужбина, Луната У3 в 3д- среща, пътувания, комуникация с жени- това е акцент през месеца
лун Марс ва 10д до МС подтиква към промени в работата, кариерата е застрашена с МС в 8д.- наблюдавала съм прекратяване на работа при това разположение, не по желание на натива.
лун Сатурн У10 в лун. 8д квадрат с лун. Венера У1, У6 в 6д. - ще се разпъваш на кръст, ще се налага да търпиш положение, което не те удовлетворява, само заради парите, опасност от здравословен проблем с кожата или да си заклещиш крака в матрака при стандартен секс  :012:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1109 -: Август 13, 2018, 02:52:44 pm »
Извинявай, че ви се намесвам в комуникацията, но Лунар/Солар, чертаят само фона, на който ще се случи нещо, ако са налице други показатели, не приемай месечния Лунар така фанатично за указател. Ето в твоя случай- имаш лун. АС и лун 12д в нат. 5д на сърцето, лун Нептун У5, У6 в лун. 5д., обаче лун. Нептун е в тригон с лун. Юпитер съУ5,6 в 1д. , но опозиция с лун. Венера У1 , У8 - останала си вкъщи заради аритмия, но не е било нещо сериозно, защото нямаш в натала си предпоставка за болно сърце. Друг път, ако получиш сърцетуп- вдишай дълбоко, колкото въздух може да поемеш, после си запуши носа с два пръста и надувай, със затворена уста, колкото може да издържиш без въздух, няколко пъти направи този трик и сърдечният ритъм ще се нормализира- това ми го каза преди време мед. сестра, когато се оплаках, че насред пътя ми се разхлопа сърцето, след поредните тежки думи на майка ми, толкова навътре съм приемала всичко казано, а като запрескача сърцето се уплаших, че съм сама на пътя в студ, тъмница и сняг, и още повече се разтупка, зави ми се свят- пих малко вода, но не се подобрих, та едва се прибрах тогава. Юпитер в Овен имам в 8д., при мен е съвпад с Луна У11 в края на 7д. Юпитер не разболява, а има склонност да раздува. СЗ в Лъв при тебе е в 4д и опозиция с Луната и Венера У6, съУ12- малко повече са ти дошли емоциите от страна на близки жени, което няма да отшуми за ден-два, тъй че бъди подготвена и не приемай всичко вътрешно, особено от страна на жената с Луна в Лъв у вас - и на нея не е лесно с това затъмнение :)
За Лунар може да четеш тук: http://astrohit.com/lunar/lunar_0.php
akruks,
Първо не знам какво да ти кажа, освен благодаря отново за коментара ти.
Относно аритмията, не съм и обръщала никога внимание, но самата вечер когато стана случката, не мислих че е от сърцето. Стана ми лошо към 1.30ч и отидох да пия вода в кухнята, но започна да ми се повдига, тряпераха ми ръцете, сърцето ми биеше учестено и ми се виеше адски много свят,абе парцал. И го отдадох на това, че може да е летен вирус, който да съм прихванала на работа. Но уви-сутринта пулса ми от 130, беше станал на 120 и бях събрала границите. И тогава личният ми лекар ми каза, че е на нервна почва. Което определено го отдавам на всичко случващо се от 2015 година насам, след опитите за самоубийство на баща ми, ракът на яйчниците на майка ми, сватби, ремонти и другите глупости, предния месец. Ще използвам твоя метод, когато ми стане зле, но то и в момента на всяка 8ма секунда прескача, но не толкова силно.
Определено Луната в Лъв ме изнерви до краен предел, аз по принцип не показвам външно че имам проблем, но тя успя да ми причини голям стрес.  Определено не е същият човек, който познавах от началото. Много се промени, лошото е че не и знам часът на раждане, но от планетите поне мога да си направя някакъв извод за състоянието и. Но нещата ще се променят, и вече започнаха, щом тя е прикрита и аз ще бъда.
Иначе Лунара, знам че не е 100% истина за нещата които биха могли да се случат, но при мен определено дават точна насока. Не искам да разчитам на Лунара, но определено ще имам едно на ум винаги.
Сайта го ползвам ти го беше дала още предния месец, но въпреки това ми е трудно все още да разгранича главната картинка.
Имам още много хляб да ям, докато започна да определям правилно аспектите  си, както трябва.
 :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.