Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 217683 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1140 -: Януари 17, 2019, 08:15:48 pm »
Днес на работа се случи така, че две колежки, на които им изтече изпитателния срок, ги махнаха. И тъй като на мен на 10 март ми изтича изпитателния срок, ми хрумна да погледна лунара, в който попада тази дата (започва от 17 февруари) и гледам, че в него имам Уран У1 и Марс У3 и съУ10 в 3 лунарен дом, в същото време Луната в 6 лун. дом, а лун. МЦ попада в 8 нат.дом почти върху нат. Сатурн. Може ли да се каже по този лунар дали да очаквам и мен да ме махнат (макар че при положения, че не ни достигат хора и има опашки пред касите, ми е странно защо намаляват хората)?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1141 -: Януари 17, 2019, 09:08:10 pm »
Лунарът пък от 15 март май също е показателен за оставане без работа - още повече, че и ПФ е в 4 лун. дом, а Луната У1 е в 12 лун. дом.   ???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1142 -: Януари 18, 2019, 09:15:54 pm »
Някакви мнения по лунарите?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1143 -: Януари 19, 2019, 12:07:10 am »
Днес на работа се случи така, че две колежки, на които им изтече изпитателния срок, ги махнаха. И тъй като на мен на 10 март ми изтича изпитателния срок, ми хрумна да погледна лунара, в който попада тази дата (започва от 17 февруари) и гледам, че в него имам Уран У1 и Марс У3 и съУ10 в 3 лунарен дом, в същото време Луната в 6 лун. дом, а лун. МЦ попада в 8 нат.дом почти върху нат. Сатурн. Може ли да се каже по този лунар дали да очаквам и мен да ме махнат (макар че при положения, че не ни достигат хора и има опашки пред касите, ми е странно защо намаляват хората)?
Работата по 6 дом,к6 лун. вблизнаци,Меркурий във 2 ри лун.,ще получиш пари от работа.Луната в 6 дом може да е някаква промяна в работните отношения,работа с жени,грижи около работа,здраве.Лун.Ац е в 11 нат.групи,приятелства.......промени във външен вид ,Сатурн и Плутон в 1 лун..К2 не виждам дали е във водолей,или риби,възможно е да даваш пари за пътуване,телефон.Събитие при съседи,комуникацията също е по 3ти.Може да го "отработиш" със скандал тук например :012:Здраве при родител,или работа също е по твой 3 ти.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1144 -: Януари 19, 2019, 08:37:41 pm »
Благодаря ви! Интересни тълкувания.
Майка ми живее в дома на баща ми. Защо питаш?
Вчера разбрах, че още една колежка от по-новите също са освободили (тя започна заедно с мен).  ???

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1145 -: Януари 19, 2019, 10:36:56 pm »
На мен не ми харесват лунарите, Сатурн и Плутон в 1 ви дом , не са ок , Сатурн дава крах на плановете , Плутон ти налага много издръжливост , като цяло не особено позитивен период. Сатурн в 6-ти трудности , мъчнотии по работните въпроси , а може и безработица но само по едни лунари нищо не може да се каже! Може да са просто вътрешни страхове и преживявания някакви такива ... То и аз имах Венера в 5 ти в този лунар, да вярно имаше среща , приятна и всичко до там беше ...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1146 -: Януари 19, 2019, 11:41:13 pm »
Лунара, може да започне по- трудно, може да си настроен твърде песимистично Сатурн опозе Луна, трудна комуникация с жени, да си по-дистанциран в отношенията, вглъбен Сатурн/Венера. По - често от обичайното използване на превозни средства за предвижване, път, или да решиш да направиш нещо нестандартно, но и продуктивно в ежедневието, работата, за здравето Марс/Уран в 3-ти, секстил Луна, 6-ти- за по добра форма, но внимавай и да не прибързваш, енергия няма да ти липсва. А може да има леко главоболие, ако не се оползотвори градивно съвпада на двете планети и силния заряд. Меркурий 2-ри с Нептун, може да харчиш повече пари по невнимание и от разсеяност да ти се изплъзват лесно или да забравяш за какво си харчил.  :012:
Акцентът пада върху 3-9, 10д и 1-7, 6д. По 9-ти се опитай да разширяваш кръзога, повече занимание с астрология, за да повдигнеш духът и да не позволяваш на Сатурн да мачка Венера, поправи това, което мислиш че не правиш както трябва, нещо което ти тежи, за да се почувстваш по-уверен. Сатурн/Плутон в 1-ви.
Юпитер в 11-ти на трон няма да ти липсва късмет, когато най-малко очакваш, ще бъдеш приятно изненадан. Ще искаш да си заобиколен от хора, с които споделте общи интереси, няма да липсва оптимизъм. Аспектът към Слънцето, което е почти на к2, няма да ти липсват парички.  ;D

« Последна редакция: Януари 20, 2019, 04:16:10 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1147 -: Януари 20, 2019, 03:05:14 am »
Благодаря ви много! Дано и Акрукс да се включи, тя често познава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1148 -: Януари 20, 2019, 08:05:17 am »
Лунарите са само малка "бръмка" разбира се,не най-добрата предсказателна техника.Дирекции,прогресии,затъмнения,транзити ,солари............и най-накрая лунар за уточняване на месеца ,ако се очаква събитие по-генерално да кажем.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1149 -: Януари 20, 2019, 08:14:39 am »
Благодаря ви много! Дано и Акрукс да се включи, тя често познава.
Здрасти Веселин.С тези си изказвания ме" насърчаваш" повече да не се включвам във воплите ти. :012:
Изключително нетактичен човек.Сори.Ако имам правописна грешка,ме поправи.Благодаря прердварително!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1150 -: Януари 20, 2019, 04:20:37 pm »
Здрасти Веселин.С тези си изказвания ме" насърчаваш" повече да не се включвам във воплите ти. :012:
Изключително нетактичен човек.Сори.Ако имам правописна грешка,ме поправи.Благодаря прердварително!
Много се извинявам, но не съм имал намерение да те обидя с горното си изказване! Просто с Акрукс се знаем от години от предишните форуми и затова първоначално ми хрумна за нея.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1151 -: Януари 21, 2019, 03:26:47 pm »
Много се извинявам, но не съм имал намерение да те обидя с горното си изказване! Просто с Акрукс се знаем от години от предишните форуми и затова първоначално ми хрумна за нея.
Ти не можеш да ме обидиш.Написал си "Някакви мнения по лунарите",може би беше редно да напишеш,че искаш мнение от определен човек.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1152 -: Януари 30, 2019, 04:50:32 am »
Месецът ще е интересен... Осми лунарен дом в 7ми... Дано да няма опасност при мъжът ми или пък ще се бракуваме с него?  ;D Или.подобрение във финансите?

макар че никой не ми обърна внимание, ще напиша ОВ, ако на някой му е интересно...

Доста динамичен месец с негативни и положителни емоции...

Този месец разбрах, че татко го пенсионираха след големите мъки и 300 зора. Мъжът ми си продаде старата кола и си взе нова с изплащане. Разбрах късно, че една моя близка клиентка се е самоубила. А в края на месеца, разбрах, че моят касиер, когото пуснах в болнични да се лекува, е починал. Млад на 31г... :(  Освободих временната касиерка, защото много затъваше магазина надолу /отчиташе с големи минуси в края на работния ден/, закъсняваше с по 30 мин и час... Не я издържах и освободих.
Анджи я хвана грип, та втората седмица кара вкъщи. Хохих по лекари, бебока е ок, а кожата май се пооправи, че ми е доста суха и имах пърхот..
Ами това е...  :smiley_confused1:

Поствам за февруари месец... Който има желание и време :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1153 -: Януари 30, 2019, 03:03:03 pm »
Геривас,резгледах ти лунара тогава,интересен беше наистина,достраша ме да пиша.В този натоварен 4 дом,ще ти гостуват,като хан е домът :) ти ще си нервна ,представена си от Меркурий във водолей,в 5 ти дом.Луната упр.на 11 лун в 4 дом.Жени ще ти гостуват,някоя приятелка може да се разболее.Размествания,ремонти може да има.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1154 -: Януари 30, 2019, 04:26:01 pm »
Геривас,резгледах ти лунара тогава,интересен беше наистина,достраша ме да пиша.В този натоварен 4 дом,ще ти гостуват,като хан е домът :) ти ще си нервна ,представена си от Меркурий във водолей,в 5 ти дом.Луната упр.на 11 лун в 4 дом.Жени ще ти гостуват,някоя приятелка може да се разболее.Размествания,ремонти може да има.

Благодаря ти много  :58: Ще докладвам ...