Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 217701 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1035 -: Юни 08, 2018, 05:48:46 pm »
Днес следобед ми стартира новия Лунар
лун. Венера У1, У8 в опозиция с лун. Плутон У2 в 4д. - чак сега е излязла водата от началото на март, когато се беше спукала чешма в къщата на майка и е текла близо седмица, и я платих, което беше непредвиден разход за мен, уф...  И Сатурн У4 се е забил на IC, че да ми е гот през месеца, квадратира Луната У10 на ДС, а лунарните куспиди повтарят наталните домове.
Иначе Венера У1 е в тригон с Юпитер У3 във 2д. и с Нептун У6 в 6д. , може все пак да отскоча набързо някъде наблизо.
Акрукс,ще получиш и пари, юпитер във 2дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1036 -: Юни 09, 2018, 01:35:04 am »
Акрукс,ще получиш и пари, юпитер във 2дом.
Има време, ще видим, засега съм с подарък от днес- крем за ръце, много е добър, даде ми го дистрибуторката на Avon като отидох да си прибера поръчката. Отделно ми подари мостра на нова маска, напръска ме с нови аромати, та после все едно щанд с наливна парфюмерия мина по центъра на града  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1037 -: Юни 10, 2018, 03:59:51 pm »
Акрукс, ще гледам да ги взема. Задължително!
А този?
Този,с който си се разделила е представен от ретрограден Юпитер скрит в негов 12дом,Юпитер е упр.и на 5ят му дом.Крие нещо,има тайна.За изпитите и всичко останало Акрукс ти е написала.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1038 -: Юни 26, 2018, 09:39:09 pm »
Така... Този месец е пълен с емоции.. То кой ли не е ... Понякога си мечтая една държавна и лесна работа, в която да съм само аз отговорна за действията, а не да отговарям за екип, който е... Та... служебната ревизия мина добре, да удържаха ни от бонуса с 200 лв надолу, но сме доволни, защото се бяхме примирили, че няма да получим какъвто и да е бонус. Та това ми е подкрепата, че не са ни наказали. Единият ми касиер си е подал молбата за напускане за съжаление  ??? Финансите ми бяха доста критични, но въпреки това напук си купих кафемашина, за която си мечтая от една година (говорим за 60лв) И това някак си ми приповдигна настроението. С мъжът ми всичко е наред, а обикновено се караме всеки месец жестоко с изгонване...  ;D ;D Да го ожали човек! Успях да си възстановя студентските си права, което е страхотна новина. за съжаление единият ми изпит се отложи за септември месец. Имах и имам още проблеми с колата... Какво ли не се случи ... Махнах имобилайзера, защото не можех да си запаля колата... Откакто я махнах не мога да сваля прозорците и парното не работеше  :D Сега оправих парното, та ми останаха ел.прозорци... Вдигна ми се доста разхода за горивото, което е необичайно за нея... от 8/100 ми се вдигна сигурно 15/100 .. Оу да, и гърнето си го оправих, че така бучах и целият квартал разбираха кога се прибирам  ;D ;D ;D  :85: Оу, да, взех два дни "почивка", че детето ми вдигна висока температура и беше шоу... Строших си двата телефона, та сега съм с обикновен  :-\

Засега все още не съм разбрала за някаква тайна... Но пък сме заедно с него... Но сега се зариби със залозите...  ??? То добре, че не залага и много, че..

Качвам лунара, който нещо ме притеснява този 4-ти дом и това, което четох за смърт... Кажете ми, че криво съм разбрала  ;D Че ще откача... сериозно!
Залозите също са по 5ти дом,тото,печалби,и др.такива.
Не се притеснявай .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1039 -: Юни 28, 2018, 12:55:15 pm »
Някой ще погледне ли лунара  ???
Написала съм ти да не се притесняваш.Лун.АЦ в 5 нат.дом,дева,ще се занимаваш с детето,Лун дц в 11 сол.дом.
Луната у10 в 4 дом,вероятно ще падне имиджа на някой,скандали в къщи са възможни.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1040 -: Юни 28, 2018, 01:51:56 pm »
Здравейте,

От понеделник започва новият ми лунар. Ще ви бъда много благодарна, ако му хвърлите по едно око, даже и по две може  :93:
Това което ме притеснява е Луната в 8ми Лунен дом и че е У1 в 10-ти натален. Както бях споменала на предния лунар, съм на нова работа и то на отговорна позиция.
Сега не знам как да го разбирам този 8лун дом в 10ти натален-като нещо добро ли за работа или не?
Имам домашен любимец коте мъжко, което е болно още от октомври 2017г, водихме го по болници и т.н., но не е както преди.
И пак си има стомашно-чревни проблеми, започнах от 1 седмица да му правя домашна храна само за него, защото му е трудно като цяло да обработва храната, преяжда и често повръща и не може да качи поне 200грама тегло. Много ми е стресирано заради него, иначе си е дръпнат като цяло. Беше изпаднал в депресия, може и още да е, когато пътувахме покрай празниците и беше отказал да се храни и стана вейка. Сега е по-добре, но въпреки това много ме притеснява. Водим го винаги на профилактични прегледи, със скъпа и качествена храна го храня, но е много претенциозен.
Другото нещо което също виждам е че 5-ти Лунен дом е в 6-ти натален.
А 6-ти лунен е в 7ми натален, заедно  със Сатурн У7 и Плутон У5, които са ретроградни. Малко ми е напрегнато в къщи, но това е заради работата на съпруга ми.
Когато е в лошо настроение ми го придава и на мен, но аз си знам че трябва да мине този период и чак Октомври/ Ноември нещата ще са по-спокойни.
7-ми Лунен дом на К8 с ретрограден Марс, У10, сега това договори ли са, отношения с работодателя ли са?
И Уран в 10-ти лун дом, У8.
Ще се радвам, ако споделите още нещо, по-конкретно, защото моите са предположения.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1041 -: Юни 28, 2018, 03:13:23 pm »
Понеже са ми интересни този вид карти и затова си позволявам да отговарям .Само да уточня,че за по-генерални събития, като раждане,брак,смърт и др. се гледат дирекции,прогресии,транзити,затъмнения,солари ......и най-накрая лунари,за уточняване на месеца .

При теб лун.ац.в 3 дом рак,ще си ангажирана със семейни проблеми,разговори,пътуване до родно място,може би до някоя рекичка на пикник,контакти с брат/сестра,съседи,договори,.Ще има спорове с партньор,колеги,опоненти,ще получиш известие,покана,или писмо,може и през соц.мрежи,което ще те натъжи и обиди.У на 1 дом луна в 8 дом водолей,ще си много нервна,гневни изблици на моменти,внимавай при шофиране,възможни болки в краката,крампи,или разширени вени.Пари ще получиш от майка/баща,или продажба на нещо.Ще харчиш за храна,за доктори може заради болното коте,за обувки.Може би ще направиш резервация за почивка и ще имаш спорове на тази тема.Домашните любимци са по 6 дом,който е натоварен,там също са лели/чичовци.Възможно е при тях да има здр.проблеми.
Водолейското затъмнение е съвпад с Венера в 10 дом,У5,у 12.Ако някоя скрита любов завъртиш,ще излезе наяве,така че ,умната.Да не се жени някой 1 ви братовчед и при теб?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1042 -: Юни 28, 2018, 03:15:08 pm »
Здравейте,

От понеделник започва новият ми лунар. Ще ви бъда много благодарна, ако му хвърлите по едно око, даже и по две може  :93:
Това което ме притеснява е Луната в 8ми Лунен дом и че е У1 в 10-ти натален. Както бях споменала на предния лунар, съм на нова работа и то на отговорна позиция.
Сега не знам как да го разбирам този 8лун дом в 10ти натален-като нещо добро ли за работа или не?
Имам домашен любимец коте мъжко, което е болно още от октомври 2017г, водихме го по болници и т.н., но не е както преди.
И пак си има стомашно-чревни проблеми, започнах от 1 седмица да му правя домашна храна само за него, защото му е трудно като цяло да обработва храната, преяжда и често повръща и не може да качи поне 200грама тегло. Много ми е стресирано заради него, иначе си е дръпнат като цяло. Беше изпаднал в депресия, може и още да е, когато пътувахме покрай празниците и беше отказал да се храни и стана вейка. Сега е по-добре, но въпреки това много ме притеснява. Водим го винаги на профилактични прегледи, със скъпа и качествена храна го храня, но е много претенциозен.
Другото нещо което също виждам е че 5-ти Лунен дом е в 6-ти натален.
А 6-ти лунен е в 7ми натален, заедно  със Сатурн У7 и Плутон У5, които са ретроградни. Малко ми е напрегнато в къщи, но това е заради работата на съпруга ми.
Когато е в лошо настроение ми го придава и на мен, но аз си знам че трябва да мине този период и чак Октомври/ Ноември нещата ще са по-спокойни.
7-ми Лунен дом на К8 с ретрограден Марс, У10, сега това договори ли са, отношения с работодателя ли са?
И Уран в 10-ти лун дом, У8.
Ще се радвам, ако споделите още нещо, по-конкретно, защото моите са предположения.
Горе съм хвърлила неколко очи.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1043 -: Юни 28, 2018, 03:39:43 pm »
Понеже са ми интересни този вид карти и затова си позволявам да отговарям .Само да уточня,че за по-генерални събития, като раждане,брак,смърт и др. се гледат дирекции,прогресии,транзити,затъмнения,солари ......и най-накрая лунари,за уточняване на месеца .

При теб лун.ац.в 3 дом рак,ще си ангажирана със семейни проблеми,разговори,пътуване до родно място,може би до някоя рекичка на пикник,контакти с брат/сестра,съседи,договори,.Ще има спорове с партньор,колеги,опоненти,ще получиш известие,покана,или писмо,може и през соц.мрежи,което ще те натъжи и обиди.У на 1 дом луна в 8 дом водолей,ще си много нервна,гневни изблици на моменти,внимавай при шофиране,възможни болки в краката,крампи,или разширени вени.Пари ще получиш от майка/баща,или продажба на нещо.Ще харчиш за храна,за доктори може заради болното коте,за обувки.Може би ще направиш резервация за почивка и ще имаш спорове на тази тема.Домашните любимци са по 6 дом,който е натоварен,там също са лели/чичовци.Възможно е при тях да има здр.проблеми.
Водолейското затъмнение е съвпад с Венера в 10 дом,У5,у 12.Ако някоя скрита любов завъртиш,ще излезе наяве,така че ,умната.Да не се жени някой 1 ви братовчед и при теб?
Сафо,
Много ти благодаря. Да, знам че много харесваш лунарите и за това и очаквах и ти да отговориш първа на питанията ми.
Ще пътувам началото на Август, до родното място на баща ми в планината, там ще са майка ми и най-вероятно и сестра ми с малката.
Като цяло контактувам и в работата си чрез интернет и писма, така че ще чакам да видя какво и кой ще ме натъжи.
За моя радост не шофирам и да започвам да усещам, че съм малко по-раздразнителна на моменти и изморена по-скоро.
Имам крампи от около 2 седмици и ми изтръпват краката, но като цяло аз си имам и малко разширени вени от стоенето права 12 години от предишните работни места.
Давам парички за храната на котето и за неговите лекарства, но си купувам и обувки-определено повече отколкото трябва;
Работя допълнително,чрез тази си работа, но майка ми ми помага и делим парите на две, а и имам и още едно място от което, понякога получавам пари-пак е нещо мое.
Резервация за почивка имаме вече, но може би ще променим датите, но спорове не мисля че ще имам, дано да нямам.
Скрита любов за сега нямам и не мисля да имам :D (по-скоро ще разбера за тайна връзка в която се съмнявам за едни близки приятели, ако и това се показва)
Женитбата е на нашият кум с неговата бъдеща съпруга, а девер ми пък ще е техен кум с неговата приятелка, така че мисля че е това.
Горе съм хвърлила неколко очи.
За което ти благодаря.  :38:
Добре, че няма да имам проблеми в самата работа и шефа ще е доволен, защото от това се притеснявах главно. Щом не си го споменала, значи ще е наред.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1044 -: Юни 28, 2018, 09:50:49 pm »
Сафо,
Много ти благодаря. Да, знам че много харесваш лунарите и за това и очаквах и ти да отговориш първа на питанията ми.
Ще пътувам началото на Август, до родното място на баща ми в планината, там ще са майка ми и най-вероятно и сестра ми с малката.
Като цяло контактувам и в работата си чрез интернет и писма, така че ще чакам да видя какво и кой ще ме натъжи.
За моя радост не шофирам и да започвам да усещам, че съм малко по-раздразнителна на моменти и изморена по-скоро.
Имам крампи от около 2 седмици и ми изтръпват краката, но като цяло аз си имам и малко разширени вени от стоенето права 12 години от предишните работни места.
Давам парички за храната на котето и за неговите лекарства, но си купувам и обувки-определено повече отколкото трябва;
Работя допълнително,чрез тази си работа, но майка ми ми помага и делим парите на две, а и имам и още едно място от което, понякога получавам пари-пак е нещо мое.
Резервация за почивка имаме вече, но може би ще променим датите, но спорове не мисля че ще имам, дано да нямам.
Скрита любов за сега нямам и не мисля да имам :D (по-скоро ще разбера за тайна връзка в която се съмнявам за едни близки приятели, ако и това се показва)
Женитбата е на нашият кум с неговата бъдеща съпруга, а девер ми пък ще е техен кум с неговата приятелка, така че мисля че е това. За което ти благодаря.  :38:
Добре, че няма да имам проблеми в самата работа и шефа ще е доволен, защото от това се притеснявах главно. Щом не си го споменала, значи ще е наред.
[/size]А,шефът кога е доволен?Твоят е напрегнат,заради някакви пари(кредити).Може да обмисля разширение на бизнеса.Около 11.07. бъди внимателна с колеги(ако имаш)да не се скарате.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1045 -: Юли 04, 2018, 05:26:24 pm »
Благодаря ти много, Саво!  :58: Скандала ни почна на точно на 28-ми първият ден от лунара  :91: :D Но се оправихме де! Почнах да си пия витамини и чаят за успокояване и наистина всичко е спокойно и перфектно ... засега... Да, гледам диването, че я пуснах във ваканция... На 2-ри имаше рд и мина всичко нормално и забавно! Ще видим за напред ...

Знам, че е рано, но имам огромно желание да имам второ дете, заради малката, за да не е сама... На следващият лунар дали прогнозира забременяване? Виждам, че асцедента ми е в 7-ми дом...  ::) И какво друго ще има?
Ац. в 7 дом,стрелец,ще пътуваш някъде с партньора,в чужбина например.До следващият лунар има още много време.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1046 -: Юли 06, 2018, 12:19:12 pm »
По това време на годината, +/- няколко дни, на  всички с Луна в Овен, лунара ще започва с фаза на Луната последна четвърт, като Луната е в знак, където Слънце има достойнства и обратно, Слънце в знак на достойнства на Луната- с какво по-различен може да е емоционалния план и реакции и има ли някакво по-специфично тълкуване ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1047 -: Юли 06, 2018, 01:09:34 pm »
Знам, че е рано, но имам огромно желание да имам второ дете, заради малката, за да не е сама... Следващият лунар дали прогнозира забременяване? Виждам, че асцедента ми е в 7-ми дом...  ::) И какво друго ще има?
Ще работиш усилено по въпроса за второ, дано ти се получи!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1048 -: Юли 06, 2018, 02:24:08 pm »
Ац. в 7 дом,стрелец,ще пътуваш някъде с партньора,в чужбина например.До следващият лунар има още много време.
Сега виждам че си качила карта и лун.ац не е в стрелец,така че няма да пътуваш, а пък аз без да видя карта няма да пиша.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1049 -: Юли 06, 2018, 02:34:34 pm »
По това време на годината, +/- няколко дни, на  всички с Луна в Овен, лунара ще започва с фаза на Луната последна четвърт, като Луната е в знак, където Слънце има достойнства и обратно, Слънце в знак на достойнства на Луната- с какво по-различен може да е емоционалния план и реакции и има ли някакво по-специфично тълкуване ?
Рени,надявам се да споделиш когато приключи месеца.Ако луната се възхищава на слънцето,и обратното,вероятно там където е луната ще има настъпателно,леко агресивно поведение,от което слънцето ще се обиди и натъжи.