Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 217864 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1050 -: Юли 19, 2018, 06:01:16 pm »
 :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1051 -: Юли 19, 2018, 08:52:03 pm »
По това време на годината, +/- няколко дни, на  всички с Луна в Овен, лунара ще започва с фаза на Луната последна четвърт, като Луната е в знак, където Слънце има достойнства и обратно, Слънце в знак на достойнства на Луната- с какво по-различен може да е емоционалния план и реакции и има ли някакво по-специфично тълкуване ?
Рени, на хората с Луна в Овен, лунарът винаги е с Луна в Овен, в който знак Слънцето е екзалтирано.  Оттам насетне е индивидуално, на мен текущия лунар Луната е в лун 2д - натален 7-ми, лунарна К9 е точно на К3 - дете № 2 ме кани при нея на нейни разноски, ще ми плати билета, лун Юпитер в 9д точен тригон с лун Слънце в 5д.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1052 -: Юли 19, 2018, 11:55:08 pm »
Рени, на хората с Луна в Овен, лунарът винаги е с Луна в Овен, в който знак Слънцето е екзалтирано

Акрукс, върни се и прочети хубаво какво съдържа коментара ми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1053 -: Юли 20, 2018, 01:23:21 am »
Акрукс, върни се и прочети хубаво какво съдържа коментара ми. :)
прочела съм го, че Луната е в последна четвърт и в рецепция със Слънцето, но отговорих, че това не носи еднакво влияние на всички овчи лунари, защото при всеки е индивидуално

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1054 -: Юли 20, 2018, 07:32:50 am »
Вижда ли се подписване на договор в този лунар?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1055 -: Юли 20, 2018, 08:40:58 am »
Вижда ли се подписване на договор в този лунар?
Маймунка,лунар+натал е по-добре да качиш.Тук няма такива индикации.Ретро планети в 3дом,марс опозиция меркурий.Периодът сега не е подходящ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1056 -: Юли 20, 2018, 08:45:18 am »
:)
Все едно информация тече към мен по всички канали.Слънце на к3 нат.в 12 лунарен,голям воден тригон.Чувствам,чувам,виждам, и това ме натъжава.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1057 -: Юли 20, 2018, 09:22:15 am »
Ще може ли и аз да помоля за мнение по настоящия ми лунар ?
Благодаря, предварително.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1058 -: Юли 20, 2018, 10:15:34 pm »
Ще може ли и аз да помоля за мнение по настоящия ми лунар ?
Благодаря, предварително.
Лун.ац. в 11дом лъв,ще се забавляваш с приятели,творчески групи,танци,може да посетиш театър,кино,спортна зала,ще имаш желания за любов и забавления.Слънцето у1лун.в 12 рак,сензитивност,изострени възприятия,сънища,чувствителност,пътуване в чужбина,или на по-далечно разстояние,близо до река.Меркурий в 1дом на лун ац.комуникации,пътувания,срещи с братя/сестри,напрегнати отношения,мисли квадрат с юпитер на к3 нат.в 4 лун дом.Някой уред може да се повреди в къщи и ще даваш пари за ремонт,за себе си ще купиш нещо,билет,парфюм,накит.Може да ти гостува жена.Луната у12 лун в 10 дом.Родител също ще пътува,майката.През този лун.месец събития ще има при първи братовчеди,племенници.16 дни след започване на лунара,ще имаш интересна комуникация/среща.Ще получиш пари от продажба на нещо.Ще направиш промяна във външният вид.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1059 -: Юли 20, 2018, 10:30:44 pm »
16 дни след започване на лунара,ще имаш интересна комуникация/среща.
Кое показва това и защо точно 16 дни?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1060 -: Юли 20, 2018, 10:47:59 pm »
Кое показва това и защо точно 16 дни?
И мен много ме интересува.. :08:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1061 -: Юли 21, 2018, 10:19:48 am »
Кое показва това и защо точно 16 дни?
Мисля така,защото Слънцето у1лун.дом ще направи аспект с Уран след толкова градуса.Лунарен ац. се движи също с 16 градуса.Ще се радвам питащата да даде ОВ след това,независимо от това дали греша.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1062 -: Юли 21, 2018, 11:19:25 am »
Мисля така,защото Слънцето у1лун.дом ще направи аспект с Уран след толкова градуса.
до секстил натален Уран градусите са 13, а с лунарен Уран аспектът е разходящ, няма как Слънцето да има аспект с него след 16гр

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1063 -: Юли 21, 2018, 11:42:02 am »
Ще може ли и аз да помоля за мнение по настоящия ми лунар ?
Благодаря, предварително.
Меркурий У2, 3, 11 на АС - през месеца ще имаш засилена комуникация, като ще се стремиш да се изразяваш блестящо сред приятели и колектива. Но също така ще е присъщо за месеца да си нервна и неспокойна. Венера в 1д подтиква към промени на визията, подмяна на гардероба, носи подаръци. Уран на МС, който е в 8д не вещае добра перспектива за кариерата, прекъсване на работа , неочаквани промени, в този сектор е Луната и основният акцент ще са грижи, свързани с работата, където може да имаш подкрепа от влиятелна жена. Плутон в 6д също показва трансформация на работното място или в ежедневието. Почивка и развлечения не се очертават, ще се развличаш у дома.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1064 -: Юли 21, 2018, 12:23:35 pm »
до секстил натален Уран градусите са 13, а с лунарен Уран аспектът е разходящ, няма как Слънцето да има аспект с него след 16гр
Добре,имах предвид транзитен Уран.