Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 17, 2024, 08:07:12 pm »
Не мога да не свържа този съвпад с настоящите апокалиптични дъждове/наводнения в Дубай , които вероятно са предизвикани от метода за изкуствено посяване, предизвикване на дъжд . Самолети изстрелват в облаците ракети, чийто заряди представляват специални солни кристали.Наскоро четох, че ще въвеждат този метод и у нас, за да балансират щетите от сухотата по земеделските земи и посеви. Някоя от съседните ни държави вече имали положителни резултати от метода . Та да...още какви ли неподозирани влияния ще даде тази среща,цикъл на двамата в мунаден план.
2
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 04:51:32 pm »
Тери, Сатурн в Риби има ли достойнства, за да удря спирачки - не. Освен това, Сатурн е приет от Венера, ако вървим по веригата.
Рядко Венера в тази фаза се среща с възела. По принцип северен възел с бенефик е добро попадение, но Венера на тъмно не знаем какви и как ще ги иска:)
3
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Terry - Април 17, 2024, 03:47:38 pm »
Рени, а факта че диспозитора на съвпада, марс, е в знак на екзалтация на венера и е в съвпад със сатурн който му удря спирачки не отменя ли това усилване и омайване по венерините теми?
4
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 01:39:38 pm »
Е, поне е имало тръпка. ;)
5
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Сафо - Април 17, 2024, 01:19:44 pm »
Възела и Венера са съвпад с нат.Марс.Вчера се опаричих и ги профуках за минути. ;D
6
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Април 17, 2024, 01:12:02 pm »
Пълнолунието и при мен задейства таоквадрата,съвпад с нат.Юпитер в 6ти,опозиция Сатурн и квадрат Меркурий.Профекция асц е в стрелец,ще задейства управителя.
На следващ ден имам час при хомеопат.Надявам се да се обадят и майстори ,които чакаме от месеци за ремонт.
7
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 01:02:52 pm »
 qwe, подкрепата е по Юпитер. Юпитер на родителя в знак на Асц, у1, Юпитер на детето, има ли прием и с другите лични планети. Разбира се, разглежда се статусът на родителския Юпитер. :)
8
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от qwe - Април 17, 2024, 12:09:34 pm »
qwe, между у1 и у5 няма приемане. Марс в Близнаци няма достойнства, но Луната му е в огнен знак. Не че му липсва хъс за състезание с Марс в 7 ми, по-скоро не е в период за такива с пожелателен за него резултат. Според, мен, може да се състезава с всезнайковци-умници.  :)
Благодаря Рени за коментара. А в наше лице
( родителите ) вижда ли , усеща ли подкрепа ? Това в наталната карта дали може да се види ? Ние показваме разбиране  и подкрепа ( поне аз , баща му там мисля , че на моменти няма)
9
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 11:20:26 am »
Венера съвпад северен лунен възел като тенденция да привличаме хармонични взаимоотношения, пари, лукс. Спецификата около статуса на Венера в периода, обаче може да ни вкара в крайности по нейните аналогии и теми, кито управлява по натал. Ако съвпада активира ъгъл, хронократор, Венер е такъв, диспозитора на хронократора или друга важна точка е много вероятно да станем зависими, обсебени от комфорта, силните си и не толкова "чисти" желания, от човек, проект, ситуация. Засилва се магнетизма, харизмата, разбира се, при тези, които има такава. Срещи, познанства, бизнес съдружия с хора, далеч от нас.
10
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 11:05:05 am »
qwe, между у1 и у5 няма приемане. Марс в Близнаци няма достойнства, но Луната му е в огнен знак. Не че му липсва хъс за състезание с Марс в 7 ми, по-скоро не е в период за такива с пожелателен за него резултат. Според, мен, може да се състезава с всезнайковци-умници.  :)
Страници: [1] 2 3 ... 10