Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562533 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2655 -: Май 10, 2019, 05:55:41 am »
Имате ли наблюдения за действието на Плутон и Сатурн в съвпад с МС в кратата на слънчевото възвръщане?
Да,промяна в статус,работа-власт,сила,отговорности.Събитие при родител и свекър/свекърва.Събитие при първи братовчед.Виж в кой натален е съвпада.Здравословен проблем при 1во дете е възможен.Събитие при баба/дядо.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2656 -: Май 10, 2019, 07:33:05 pm »
Виж в кой натален е съвпада.

МС, Плутон и Сатурн от соларното възвръщане са в 3-ти натален дом.


А соларният Уран ми е в съвпад с Меркурий в 7-ми натален дом.

« Последна редакция: Май 10, 2019, 07:34:42 pm от Om »

MAGDALENA75

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2657 -: Май 11, 2019, 11:06:03 pm »
здравейте на всички от скоро се интересувам от астрология и чета всичко по интернет ,бихте погледнали моята натална+соларна карта видях ,че в 8 дом имам кофти планети и малко се плаша, благодарч ви предварително :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2658 -: Май 12, 2019, 06:38:55 am »
здравейте на всички от скоро се интересувам от астрология и чета всичко по интернет ,бихте погледнали моята натална+соларна карта видях ,че в 8 дом имам кофти планети и малко се плаша, благодарч ви предварително :)
Направи карта в astrocom.

MAGDALENA75

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2659 -: Май 12, 2019, 12:29:56 pm »
Тази е натална върши ли работа или неправилно съм разбрала

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2660 -: Май 12, 2019, 10:37:06 pm »
Тази е натална върши ли работа или неправилно съм разбрала
Нали солар трябва да гледаме.Качи натал +солар.

MAGDALENA75

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2661 -: Май 13, 2019, 12:48:17 am »
Направи карта в astrocom.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2662 -: Май 13, 2019, 06:57:13 am »
В живота ти ще се появи по-възрастен партньор или приятел,на когото ще трябва да обръщаш сериозно вминае,той ще влияе на връзките ти като цяло.

Виждам и харчове на пари по темите на 9ти дом=може да е пътуване в чужбина или някакви книги по специализирана тема.

През времето на този Солар те виждам емоционална и обръщаша по-голямо внимание на тялото си и това как изглеждаш.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

MAGDALENA75

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2663 -: Май 13, 2019, 12:46:51 pm »
Ние през февруари с моя приятел с когото живеем на семейни начала от 10год. в Италия наново открихме ресторанта ни след 2,5 г от земетресението от което пострада бизнеса ни и сега всичко е с свързано с работата ,тоест очакванията ни бяха съвсем други за повече работа ,но пък имаме търкания и все се притеснявам за майка ми и дъщеря ми които са в България просто така все си ги мисля,а от друга страна имаме търкания с наемодателката след земетресението ,общо взето ми е хаос

MAGDALENA75

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2664 -: Май 13, 2019, 01:06:18 pm »
Нали солар трябва да гледаме.Качи натал +солар.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2665 -: Май 13, 2019, 04:50:51 pm »

Магдалена,не е това картата.Дано си сигурна в часа на раждане,иначе всичко се обезмисля.
Родена си през ноември ,така че твоят солар е започнал тогава,изминали са вече 6 месеца,или повечето от събитията би трябвало да са се реализирали/случили:Сол.АЦ в 5 нат.водолей,ти си написала,че мислиш за дъщеря ти.По 5 ти дом са децата,любовта,хобито,спорта,но водолей е знак,който се свързва с астрологията,ти започваш да четеш всичко на тази тема(писала си за това),нервност,крампи,напрежение.Марс е в 1ви дом,вероятно си правила някакви изследвания,детето ти също,може би   кръв за нещо.Нараняване на крак,око е възможно.Първата половина от солара е изтекла ,мисля следващите 6 месеца ще бъдат по-спокойни,по риби,Нептун в 1ви дом предполага ,че ще обръщаш внимание на външния си вид както Синухе е писал по-горе.Възможни са здравословни проблеми,алергии,разсеяност,,ще си купуваш обувки,ще плуваш ,водни процедури са възможни,аромотерапия.Интервенция вероятна при леля,куче ако имате може да роди.Луната е в 8 сол.дом,психически там е по-чувствителна.На ръба на уранова опозиция си по оста 8-2 домове.
« Последна редакция: Май 13, 2019, 04:53:58 pm от Сафо »

MAGDALENA75

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2666 -: Май 13, 2019, 07:28:42 pm »
Благодаря ви много ,много се изнервих покрай всичко с този ресторант от страх да не се провалим започнах да четяа всичко ,но май нямам голям напредък.Дъщеря ми мисля вчера си е правила изследвания,но аз съм така мисля за всички и всичко,а щом ще си обръщам повече внимание означава ,че работата ще потръгне иначе няма как да си го позволя ;).Надявам да са минали и отминали по-лошите периоди ,въпреки ,че очаквам нещо като призовка за дело така мисля от бившата наемодателка ,защото тук след разрушителното земетресение блокираха всички договори и държавата осигури нови помещения за ресторанти безвъзмездни на всички в друга зона и всичко е блокирано докато не се завърнем в ресторанта в който сме били и оттам вече се подновява договора ,но тя иска наем който е неправномерен ,знам ,че имаме права ние ,но някак ме гложди от вътре :)Благодаря Ви

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2667 -: Май 14, 2019, 09:54:04 am »
Здравейте, дали някой може да каже нещо и за моя солар. Ще съм много благодарна  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2668 -: Май 14, 2019, 04:37:54 pm »
Здравейте, дали някой може да каже нещо и за моя солар. Ще съм много благодарна  :-*
Новият солар започва през септември.Качи карта от астроком натал +солар с домовете да се виждат и градуси също.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2669 -: Май 15, 2019, 09:33:54 am »
Не съм сигурна точно коя, качвам няколко дано съм оцелила  :08: